Sir Ağda Yüzümde Leke Yaptı !!!

fxixndxixk faresi

ÜŞENGEÇ
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2007
46
0
selam kızlar arnıza yeni katıldım.
benim favori bölgemde tüylenme basladı ve evde sirağda bantlarıyla almaya basladım fakat sanırım tahriş ettim.4 aydır yanaklarımda kahverengi geçmeyen bir leke kaldı.psikolojim bozuldu resmen kapatmak için fondoten pudra.....
bu lekeleri nasıl yokodebilirim bir fikri olan var mı?
yardımcı olursanız sevinirim..:1ninca:

selam kızlar arnıza yeni katıldım.
benim favori bölgemde tüylenme basladı ve evde sirağda bantlarıyla almaya basladım fakat sanırım tahriş ettim.4 aydır yanaklarımda kahverengi geçmeyen bir leke kaldı.psikolojim bozuldu resmen kapatmak için fondoten pudra.....
bu lekeleri nasıl yokodebilirim bir fikri olan var mı?
yardımcı olursanız sevinirim..:1ninca:

expigment kullan canımsengözlerimebaksanab

kendin yaparsan sir ağdayı leke kalır canım biçok kişiden duydum bunu en iyisimi işin uzmanlarına yaptırmak ben öle yapıyorum şükür bişiyimde yok a.s.

kendin yaparsan sir ağdayı leke kalır canım biçok kişiden duydum bunu en iyisimi işin uzmanlarına yaptırmak ben öle yapıyorum şükür bişiyimde yok a.s.

Ben dudak üstlerimi uzmanlara yaptırdım 3 kez her defasında lekelenmeler oldu ..ciltten kaynaklanan bişey bu hassas ciltlerde oluyor...:eek:

canım birincisi sir ağda yaptıktan sonra güneşe çıkarsan kararma olıyo ben çıkmıyorum ve yüzümde kararmada yok kararmayı geçirmek için banyoda yüzünü kuvvetlice kızarana kadar keselayip daha sonra bepanten plus kremi sürersen kararma geçer

ya arkadaslar o kadar kısa sürede cıkıyorkı yani 2-3 gün gibi başedemiyorum kuaföre gitmeye.
önerileriniz için teşekkürler şu kremleri bir deneyelim bakalım.

bu arada bir arkadaşta yoğurt ve limon maskesi önerdi dün onu denedim.yüzüm inanılmaz derecede pamuk gibi oldu sanki lekeleride biraz açtı.
dnemenizi tavsiye ederim:))

ya arkadaslar o kadar kısa sürede cıkıyorkı yani 2-3 gün gibi başedemiyorum kuaföre gitmeye.
önerileriniz için teşekkürler şu kremleri bir deneyelim bakalım.

bu arada bir arkadaşta yoğurt ve limon maskesi önerdi dün onu denedim.yüzüm inanılmaz derecede pamuk gibi oldu sanki lekeleride biraz açtı.
dnemenizi tavsiye ederim:))

canım o maske güzel nemlendiriyor ancak leke ye faydası yok

canım ben de koltuk altımda aynı sorunu yaşamıştım doktora gittim bana dermalogica nın bir ürününü verdi ve o da geçirdi.sizin de cildiniz benim gibi hassas demekki bir daha kullanmamanızı tavsiye ederim.
özellikle ter ile birleşince sıcak havada bu risk daha çok artıyor

sir agda sorası bende de lekelenme var ama nasıl oldugunu hatırlamıyorum yaklaşık 6-7 aydır var,dudak üstünde.beni de cok rahatsız ediyo, doktor azelderm die bi krem önerdi soydurucu etkisi olacağını söyledi ancak 1ay gibi bi süre kullanmama ragmen hiçbi degişiklik olmadı. bende bıraktım kullanmayı. bahsettiğiniz krem expigment nasıl bir krem faydası varmı doktor kontrolünde mi veriliyor?
çünkü zaten cildimiz hassas oldugu için lekelenme yapıyor birde bu tür kremleri doktora muayine olmadan almak dogrumu,bi yan etkisi olabilir mi?
teşekkür ederim

Aynı sorun bende de oldu.Bugüne kadar tek sivilce çıkarmayan ben sir ağda yapınca yanaklarımda sivilce çıkmaya başladı yaklaşık 8 ay geçmedi sıktıkça yeri leke kaldı.Televizyonda reklamı olan bir krem vardı ellezza bunu sürdüm tabii yaramaz diye düşündüm.Her gün iyileştiğini fark ettim.Şimdi çok hafif kaldı onu da bepanthen ile geçirmeye çalışıyorum.

expigment kullanmayın sakın
ben bir kere o da %2 liğinden sürdüm
yüzüm şu an kıpkırmızı
leke kalmasın diye dua ediyorum

kızlar inşallah lekeden kurtulcam derken daha kötü leke oluşmaz yaa:1no2:

expigment kullanmayın sakın
ben bir kere o da %2 liğinden sürdüm
yüzüm şu an kıpkırmızı
leke kalmasın diye dua ediyorum

kızlar inşallah lekeden kurtulcam derken daha kötü leke oluşmaz yaa:1no2:

tek bu dert bande var sanıyodumm ama herkeste var mısss dudak ustumde oldu hayatımda sadece bı kere yaptım oda mahvettı benııı resmen sınır oluyorumm azcık tuy çıksa kapkara duruyooo herseyındenemdım bepanten o ılaclardan leke maskelerı doktora gıttım bı sonuc alamadım lazer renk acıyo dıye onuda yaptırdım hiç bi işe yaramıyyyooo dıkkat edın arkadaslar o ilaç benım yuzumude kıpkırmızı yaptı ve esmer tenlıyımmm düşünün :kedi:

expigmenti bende almayı düşündüm ama cildi mahvediyormuş arkadaşın dediği gibi o yüzden normal kolda felan deneyin sonra kullanın bence... birde bu lekeler için çözüm bulan olursa banada haber versin hihoyyyt

X