Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Avon supershock gel eyeliner goz kalemi akmiyor oyleki yikiyoru m yinede cikmiyor renklide ise maybelinenin suruldukten iki dakika sonra sabitlenen goz kalemi var indirimli 15tl di sanirsam nekadar yikadiysam cikmadi hatta dagilmadi bile

buradaki tavsiyelere uyarak flormarın göz kalemini aldım sürülmesi kolay kalıcı ve akmıyor tavsiye ederim

aynen bende tavsiyelere uyarak ultra black olanını aldım hiç akmadı ya şaşırdım güzelde sürüldü yani. bende akmadıysa kimsede akmaz gibime geliyor:KK6:

ben göz kalemini gözümün içine sürmem. üstüne ve altına sürüyorum amacildimçok yağlı oldugu için hep akar bulaşır salak saçmabişey olur 4-5 saate kalmadan.
essence in long lasting kalemlerindeyse en ufak sorun yaşamadım 5 lira civarıydı ve bitene kadar aşkla kullandım en yakın zamanda da tekrar alacagım.
birde emily var tesadüfen kullandım. makyaj yapamadıgım bi gün arkadaşım vermişti simsiyah bi makyaj yapmama ragmen 11 saat çalışma süresince yerine çakılı kalarak beni hayrete düşürdü ve oda 1-2 lira arası bişey

Kalemde Emmilyden şaşmam. Muhteşem bir kalem. Saatlerde bozulmuyor,bulaşmıyor,kolay sürülüyor.
Kesssinlikle tavsiye ederim gözünüz kapalı alın zaten 2-3 tl civarı :KK34:
Azıcık zor temizleniyor ama o kadar da olsun...

M.A.C derim tek geçerim :)) benim en büyük sorunumdur göz kalemi sürekli akar ağlamışım gibi dağılır oraya buraya. Göz yapımla alakalı bişey galiba. Makyajı pek sevmediğim için sadece kalem,rimel,parlatıcı ruj kullanırım. Mac göz kalemini geçen sene aldım. İyiki de almışım. Ne bi akma ne başka bişy. Ama ucuz değil malesef 45 tl gibi bi ücret ödemiştim geçen sene. Ama değer yani rezillik çekip,sürekli akmış mı kalemim diye kontrol etmektense. Bi kere sür akşama aynı sürdüğün gibi kalır.

Deborah extra eye pencil fiyatı 24 lira bide pudra hediye ettiler gayet uyguna geldi akma yapmıyor ben çok memnun kaldım tavsiye ederim

ben göz kalemini gözümün içine sürmem. üstüne ve altına sürüyorum amacildimçok yağlı oldugu için hep akar bulaşır salak saçmabişey olur 4-5 saate kalmadan.
essence in long lasting kalemlerindeyse en ufak sorun yaşamadım 5 lira civarıydı ve bitene kadar aşkla kullandım en yakın zamanda da tekrar alacagım.
birde emily var tesadüfen kullandım. makyaj yapamadıgım bi gün arkadaşım vermişti simsiyah bi makyaj yapmama ragmen 11 saat çalışma süresince yerine çakılı kalarak beni hayrete düşürdü ve oda 1-2 lira arası bişey

evet sizinle aynı fikirdeyim kesinlikle essence.... denemediğim göz kalemi kalmadı en pahalı en ünlü markaları bile denedim ama maalesef hepsi de yarım saat içinde akıp gidiyor ama essence de asla böyle bir sorun olmadı.

evet sizinle aynı fikirdeyim kesinlikle essence.... denemediğim göz kalemi kalmadı en pahalı en ünlü markaları bile denedim ama maalesef hepsi de yarım saat içinde akıp gidiyor ama essence de asla böyle bir sorun olmadı.
merak ettim essence yi
krem rengi tonunda göz kalemi var mı essence nin
gözün içine sürmek için ?

selam kızlar bende flormarın kalemini kullanıyorum ama çok akıyor sürdükten bir saat sonra dağılıyor asanörlü kalemler genelde akmıyor diğer kalemleri deniycem sırayla:KK23:

Sarışınlara bir kalem önereceğim: cecile silky eyeliner 11.bronz kahve ike haki arası hatika bir renk, sarışınlarda siyah kalem gibi yapay durmuyor.sürümü yumuşak, akma sorunu da yaşamadım.

Bugüne kadar denemediğim yol kalmadı. vay efendim far sürecekmişim, üzerine kalem çekecekmişim, öyle akmazmış. yok baz kullanacakmışım, üzerine kalem sürecekmişim. gözkapağım yağlıymış bilmem ne.. denemediğim marka kalem kalmadı.. geçenlerde bir forumda okudum farmasinin bir kalemi var hiç akmıyor yazmış birileri. yüz milyonuncu siyah kalemimi aldım diyebilirim ama daha ilk kullandığım gün ben niye daha önce keşfetmemişim bu kalemi dedim. sabah işe giderken sürdüğüm kalem eve dönene kadar öylece durdu göz kapağımın üzerinde.. doğama aykırı sanıyordum ben de.. meğer değilmiş :)

Arkadaşlar göz kaleminden çok çekenlerdenim bende. Çok marka denedim ve sonunda işime yarayanı buldum. Farmasi nin siyah kalemini kullanıyorum ve inanılmaz dercede memnunum. Hem yumuşak hem akmıyor. Fiyatı da çok uygun 16 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Tavsiye ederim.

Kizlar burdan soyluyorum asla lancome un goz kalemini almayim 1 kaleme 50 lira veriyosun surdugun an tutun saati 5 dakika gecmeden aynaya bak kalem yokkkk akmis gitmis. PARANIZI ZIYAN ETMEYIN LANCOME GOZ KALEMI ALMAYIN!! Yani en azindan neyi almamaniz gerektigini soyliyim dedim. Ama hangi kalem iyidir bilmiyorum. Daha bende bulamadim. Ama en kotusunu yazdim oh be rahatladim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Flormarı öneririm kesinlikle. Fiyatı 3.5 tl heryerde var. Hem yogunlugu iyi hemde kolay kolay akmıyor. Bi deneyin bence kızlar. Pişman olmazsınız. Dış tarafı beyaz olandan.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kalem yerine.fari kalem.olarak.kullanabilursiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X