Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
flormar kullanıyorum
çok memnunum
bu arada sürme de denedim ama benim gözüme yaramadı
toz şeklinde olduğu için gözlerim yaşarıyordu hep
ben beğenmedim

avonun asansörlü siyah kaleminden çok memnundum hem simsiyah yapıyordu hem de hiç akmıyordu ,diğer renkleri güzel değildi ama..şimdi de niveanın asansörlü kalemini aldım ama avonunki kadar başarılı değil açıkcası..:KK50: indirime girince avondan stok yapmak lazım..cecile all days de kullandım , flormarın sürme kaleminden de kullandım ama avonu tek geçiyorum ilk defa bu konuda..

kesinlikle...
normalde avonun göz kalemlerini de sevmeme ben hmen dağılır diye ama avonun asansörlü siyah kaleminden çok memnun kaldım ben hiç değiştirmeden kullanıyorum...

beyu nun göz kalemini aldım.gerçekten iyi bir ürün akma ve dağılma yok. hem de sürdükten hemen sonra üzerine istediğiniz renkte far sürün.değişik renkte kalem kullanma imkanı sunuyor.

Arkadaşlar bu konuda çok iddialı olmasa da geçici çözüm isteyenler için bir önerim olucak. Benim de kalem problemim var ve ne kullandıysam aktı. Ben sert uçlu bir fırçayı azıcık ıslatıp nemini alıyorum sonra siyah veya koyu gri farı onunla sürüyorum kaleme göre iyi oluyo pek akmıyo ama akmayan kalem arayışlarım da hala sürüyor. Bir zamanlar Almanyadaki bir akrabam asansörlü bir kalem getirmişti ben böyle bişey görmedim hiç akmadı ama markasını hatırlamıyorum. Asansörlü olarak hangi ürünü önerirsiniz?

Arkadaşlar benim gözkapaklarım düşük olduğu için kalemsiz yapamam.O yüzden bu zamana dek neredeyse tüm kalemleri denedim.Fakat ya aktılar,ya gereken koyu tonu vermediler,ya sürüşü zordu,ya da çok kalın ve inceydi...

Max Factor oldukça ince ve siyah değilde füme renginde sanki,dumanlı...Sürülmesi de zor ve en önemlisi istediğim koyuluğu elde edemedim.

Avon'un tüm ürünleri çok çok amatör.Kalemi de aynı.Tek avantajı siyah tonu daha fazla Max Factor'e göre...

Oriflame'yi de Avon gibi amatör olduğu için onaylamıyorum.

Fakat sonunda kalemim buldum. BARBARA BORT 2

Neden derseniz kalınlığı yeterli,akma yapmıyor,istediğim siyah tonunu veriyor.Ve en önemlisi sürülüşü çok kolay.Sanki gözkapaklarım düşük değilmiş gibi:)
Artık kendim için ve işyerimde kalem,eye liner ve dip liner için barbara bortu kullanıyorum.En azından bir kez deneseniz sonucu göreceksiniz.Fakat sadece kalemi! Mesela rimeli için aynı şeyi söyleyemiycem:KK43:

beyu nun göz kalemini aldım.gerçekten iyi bir ürün akma ve dağılma yok. hem de sürdükten hemen sonra üzerine istediğiniz renkte far sürün.değişik renkte kalem kullanma imkanı sunuyor.

bu mesajı yazdığımda göz kalemini yeni almıştım.çok güzel sürülüyor ve gün boyunca akmıyordu taaaki kalemin ucu körelip kalemtraşla açıncaya kadar. kızlar kalemi açtıktan sonra gözlerime sürmem imkansızlaştı sanki normal kurşun kaleme döndü böyle birşey olabilir mi anlamadım:KK43:. 20tl bide fiyatı. her sabah inatla sürmeye çalışırken buraya yazdığım mesaj aklıma geliyor ve hemen düzeltme yapmalıyım diyordum. ancak bugüne kısmetmiş. kesinlikle tavsiye etmi-yo-rummmm...

Su ana kadar kullandigim en iyi goz kalemi Pastel"in.Ozellikle siyah olani vazgecilmezim.Hem guzel duruyor hem de kesinlikle akmiyor.Suya dayanikli.

Kızlarrr ben maybelline kullanıyorum ayrıca göz kalemini kullanmadan önce gözkapağıma biraz pudra sürüyorum o dağılmasını önlüyo bilginiz olsun

Dün flormardan 1 simli olmak üzere 3 göz kalemi aldım...
Akma var bencede sürekli altını siliyorum gözlerimin...
Renkler güzel fiyat uygun ama akma konusunda malesef üzgünüm...
Beyu sabitleniyordu aslında ama ondan mı alsam bende diye düşünmeye başladım...

evet flormarın dışı beyaz olan göz kalemleri kesinlikle akıyor. akmayan arkadaşlar vardır belki ama benim kullandığım zamanlar bende veya çevremdeki kullananlarda hep var akma. ama dışı siyah olan flormar ultra blackten gayet memnunum tabi ki bi mac falan olamaz ama akmaması,sürümü,rengi bence çok iyi fiyatına göre:KK66:

evet flormarın dışı beyaz olan göz kalemleri kesinlikle akıyor. akmayan arkadaşlar vardır belki ama benim kullandığım zamanlar bende veya çevremdeki kullananlarda hep var akma. ama dışı siyah olan flormar ultra blackten gayet memnunum tabi ki bi mac falan olamaz ama akmaması,sürümü,rengi bence çok iyi fiyatına göre:KK66:

X