Boy uzatmak iin neler yaplabilir?

Sizce boyun uzaması için neler yapılır?

• Ankete Katılan
    513
arkadaşım madem intrnten gönderilme ile neden parayla gönderyrsun anlamadm ..herkes yararlansın üç kuruş alacan diye ne peşindesnz anlamıyrm ..

Aslinda mantikli yaa:/ ama zorla ucretsiz at da diyemem.siz bilirsiniz..

Arkadaşlar,

Kuzenimin boyu 1.57 di. 22 yaşında. Avrupa'da yaşıyo. Boy uzatma ameliyatı olmak istiyordu kısa olduğu için. Özel bir klinikte 5 cm kadar uzatabileceklerini söylediler. 5000 dolar fiyat istemişler. Bu parayı napıp edip bulup yaptırmaya kararlıydı. Baya da takmıştı. Bir arkadaşı bunun için bir program önermiş uygulamaya ikna etmiş. Avrupa'da çok tutuluyor bu ürün. Kullanan kullanana gayet memnun... 3 ayda 10 cm'e kadar uzatıyormuş. Kuzenim kullandı dehşet faydasını gördü. 4 ay önce uygulamaya başladı. Şu an 1.64 boyu. Türkiye'ye geldiğinde inananmadık... Sağlık kontrollerindende geçiyormuş çok memnun. Sizede tavsiye ederim. Öyle fazla paralar hiçççççç ama hiçç ödemeyin. Ameliyatı filan olmanıza gerek yok. Çok kolayy
Bu ürüne alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Umuyorum faydasını görürsünüz:KK66:
"How to Grow 6 Inches Taller in Just 90 Days"

Soruma hala cevap yazmadiniz.kusura bakmayin ozel mesaj atamiyorum.lutfen.buraya bi bakabilirmisinizz? :KK43:(

Arkadaşlar,

Kuzenimin boyu 1.57 di. 22 yaşında. Avrupa'da yaşıyo. Boy uzatma ameliyatı olmak istiyordu kısa olduğu için. Özel bir klinikte 5 cm kadar uzatabileceklerini söylediler. 5000 dolar fiyat istemişler. Bu parayı napıp edip bulup yaptırmaya kararlıydı. Baya da takmıştı. Bir arkadaşı bunun için bir program önermiş uygulamaya ikna etmiş. Avrupa'da çok tutuluyor bu ürün. Kullanan kullanana gayet memnun... 3 ayda 10 cm'e kadar uzatıyormuş. Kuzenim kullandı dehşet faydasını gördü. 4 ay önce uygulamaya başladı. Şu an 1.64 boyu. Türkiye'ye geldiğinde inananmadık... Sağlık kontrollerindende geçiyormuş çok memnun. Sizede tavsiye ederim. Öyle fazla paralar hiçççççç ama hiçç ödemeyin. Ameliyatı filan olmanıza gerek yok. Çok kolayy
Bu ürüne alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Umuyorum faydasını görürsünüz:KK66:
"How to Grow 6 Inches Taller in Just 90 Days"

buraya bakin artik lutfennnnnn

Benim gibi kısa olanlar arkadaşlar ben 15 yaşındayım boy 1.58 :2: çok üzülüyorum da bi program var yılmadan uygulayacağım program şöyle her gün balık yağı sabah akşam,haftada 3 gün ton balığı (hazır da olabilir), her gün 1 tane yumurta,her gün 2 bardak süt ve sabah akşam esneme hareketleri, haftada 2 gün basketbol ve son olarak bir demirde asılmak bu son söylediğim için eve barfiks aldım ben daha doğrusu tüm yalvarmalarım sonucu annemlere aldırttım :KK1: internetten üzerinden sipariş ettim hangi site ve marka olduğunu söylemeyeceğim çünkü izin veriliyor mu bilmiyorum ben bu programa en yakın zamanda başlamayı düşünüyorum hadiii kolay gelsin hepimizin boyu selvi gibi olur umarım :KK1:

Benimde boyum 1.60 filan. 20 yaşına geldim artık ama ortaokuldayken daha kısaydı boyum ben bir sene her sabah hiç aksatmadan ballı sütümü içerdim o sene benim boyum uzadı işte belirgin bir şekilde, sonrada süt içmeye devam etmedim keşke etseydim sonra bir daha hiç boyum uzamadı zaten

Supratall adında boy uzamasını destekleyen bir besin takviyesi var 3 senedir biliyordum şimdi kullanmak nasip olacak sipariş etmiştim bugün elime ulaştı.Yarın kullanmaya başlıyorum 2 adet aldım 2 aylık kullanımdan sonra eczanede boyumu ölçtürmeye gideceğim o zamana uzadımı uzamadı mı diye sizlerlede sonucu paylaşırım :)
Bu arada yaşım 6 gün sonra 19 :KK70:. boyum geçen sene eczanede ölçtürmüştüm 168'idi uzandında diyorlar bilmiyorum artıkın :) deneyip işe yarayıp yaramadığını göreceğiz :)

23 kasım Pazar saat 7.00'da BİSMİLLAH diyerek ilk kapsülümüzi içtik :)
Başladığım günü söylemek istedim 1 hafta sonra yan etkisi olup olmadığına dair yorumu yazarım :KK66:
(Supratall kullanan var mı? Diye bir arkadaşın daha önce açmış olduğu yere ilk yorum yazmaya başladım burdaki mesajla ordaki mesaj aynı olduğunuzu görürseniz şaşırmayın diye dedim :KK66: )

23 kasım Pazar saat 7.00'da BİSMİLLAH diyerek ilk kapsülümüzi içtik :)
Başladığım günü söylemek istedim 1 hafta sonra yan etkisi olup olmadığına dair yorumu yazarım :KK66:
(Supratall kullanan var mı? Diye bir arkadaşın daha önce açmış olduğu yere ilk yorum yazmaya başladım burdaki mesajla ordaki mesaj aynı olduğunuzu görürseniz şaşırmayın diye dedim :KK66: )

1 Aralık pazartesi...
9 günlük kullanım ardından MERHABA... :)
yan etki konusunda yorumu yapacağım;
ilk bir kaç gün aç karnına kapsüller içildiği için midem ekşiyor gibi geldi ama sonra geçti vücut alışmaa başladı sanırım aç karnına içmeye...
kısacası yan etki görmedim hani kullanımı bıraktıracak kadar...
FAKAT!!!!
Benim yan etki görmemiş olmam sizde olmayacağı anlamına gelmez...Sonuçta Her bireyin bünyesi farklı yenilen içilen şeyler aynı olup vücudun tepkisi farklı olabilir :KK66:
1 Aylık kullanımım bittiğinde yine yazarım düzenli kullandığıma dair :KK66:

Merhabalar... :)
Bugün Akşam 17.00'da içtiğim son kapsül ile 35 günlük kullanımım 1. Kutuyu bitirdim :) Allahın izniyle inşallah yarın 2. Kutuma başlıyorum :)
1 aylık kullandığım süreçte ben yan etkisini görmedim çok şükür :)
2. Kutumda bittikten sonra eczaneye boy ölçtürmeye gideceğim :)
2. Kutum bitip güzel sonuçlar alıp hayırlı haberler vermem dileğiyle... :KK66:

Arkadaşlar ben Ertuğrul Akbay'ın "Yaş 75 Yolun Yarısı Eder" kitabını aldım orada hangi yaşta olursa olsun boyunuzu uzatabileceğiniz yazıyor.
Yazarın dediklerini bire bir yaparsanız uzarmış boyunuz ben henüz uygulamaya geçemedim sağlık sorunlarımdan dolayı internetten bir araştırın derim yazarı ve kitabı ona göre edinin.

Merhabalar... :)
2.kutumu dün bitirdim.Bu kutuda 38 günlük bir kullanımdı.
Maalesef çok istesemde hayırlı haber veremiyorum:KK43::KK12:
Aç karnına sabah eczaneye gittim boy ve kilo ölçümü için.
Sonuç...
boy aynıydı şok oldum söylediğinde:KK57: sonuçta boyumun uzadığını (takviyeyi kullandım diye değil,genel olrak gelişimin devamından ötürü) görüyorum.çevremdeki tandıklarımda uzamışsın dedi o yüzden hayal kırıklığına daha çok uğradım :/
Verdiğim paraya mı yanayım...Düzenli içmiş olmak için hatta saati saatine düzenli olsun diye günlük alarm kurup kalkıp içtiğime mi yanayım...bir fark göremediğime mi yanayım bilemedim:confused:
Tek tesellim merak ettim denedim ve artık keşke deneseydim demiyeceğim :) çok şükür en azından yan etki görmedim.
Cm'i geçtim milim fark olmuş olsaydı tamam derdim devam ederdim :) ee nerdeyse 2.5 ayda yeterli bir süreydi :)
Boyumu ölçen Ablanın boyuda kısaydı(150-155 ancaydı) ölçerken acaba doğru ölçebilecek mi diyede emin olamadım zorlandı ölçerken pek emin olamadım :/ aman neyse :)
Yazma amacımda merak eden olumlu-olumsuz yorum bekleyen arkadaşları bilgilendirmekti :KK66:
Sağlıcakla kalın... :KK66:

kuzenlerıme dogdugundan bu yana kemik suyu içirdiler eniştemler
şuan yaşları biri 17 boyu 198
diğeri de 23 boyu 2.10

CANLARIM O ZAMAN HEMEN YAZAYIM... BEN DENEMEDIM AMA DENEYIP DE MEMNUN KALAN BIRINDEN ALDIM TARIFI...

50 gr.çemen
50 gr. günlük
50 gr. tane karabiber
200 gr. zeytinyagi

hepsi havanda dovulup cam siseye koyulur.2 hafta kadar guneste bekletilir.
ense kökünden kuyruk sokumuna kadar butun omurga bununla ovulur.
2 saat kadar bekletilip yýkanýr.omurgaya suruldukten sonra bir miktar guneslenmek gerekiyor.

Yalniz tabii cemenden dolayi koku fena oluyor, o yuzden dus sart... bir de kisin yapmak lazim ki, kokmasin insan... bu bitkiler sanirim saglikli omurga gelisimi icin destek sagliyor ergenlikte...

haydi kalin saglicakla... a.s.
canım ben bu listeyi kaç gündür araştırıyorum kızım 13 yaşında am sınıfındaki diğer kişilerden kısa,kızımın yanında oturan ve çok sevdiği arkadaşı çok uzun,annesi bana bu karışımı yazdı elime verdi,ama yap dedi ben bütün kılrıma yaptım dedi ve inanın 3 kızıda çok uzun,bende böyle bir yazı arıyordum çok iyi oldu

cok tsk ederim canim. sagol.

canim sana ozelden yazdim

nasil yani sadece kafadan uzuyorsun? herhalde tahmin ettigim gibi degil :) cok komik olur oyle ya
Arkadaslar kusura bakmayın buraya Yaziyorum afedersiniz.yeni açtım soru paylasimi yapamiyorum lütfen yardim edermisiniz

Pilates birkaç santim boy uzatıyor arkadaşlar.

X