kabızlık sorunu

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
arkadaşlar kabızlık sorunu yaşıyorum önereceğiniz bişi var mı? 3 gün oldu daha tuvalete çıkamıyorum karnım şişti iyice napsam bilemedim :KK43:

canım allah yardımcın olsun o sorunu iyi bilirim benimde olur bizde ırsi annemdede var canım kaysı ye sabahları ac karnına sabahları kalktıgın zaman ılık su iç canım ya allah yardımcın olsun

teşekkür ederim her sabah 3-4 kayıslı birlikte ılık 2 bardak su içiyorum ama gene faydası yok offf yaa

canım benim sinameki çayı iç çok iyigeliyor hemen tuvalete çıkarıyor.geçmiş olsun çok rahatsızlık vericidir bende de oluyor sıkı sık.

Canim Badem Yaği Bir çay Kaşiği Iç Umarim Iyi Gelir Sana...yada Saf Zeytinyaği..yalniz Fazla Uzatma Olurmu Olurda Yine Tuvalete çikamazsan Dr.git Başka Bir Sorun çikmasin...geçmiş Olsunnn...

çavdar ekmeği ve elma iyi geliyor.özellikle çavdar ekmeği kullan.bende yararlı oldu. cnm.

ve bunlara ek olarak hergün aynı saatlerde mesela sabah kalkar kalkmaz aksatmadan hergün tuvalete gir otur.tuvalet terbiyesi çok önemliymiş.aksatınca kabızlık sorunu ortaya çıkıyormuş.geçmiş olsun.a.s.

off bende de kabızlık sorunu var malesef...sabah kayısı yiyorum su içiyorum,form çayı içiyorum,olmadı hap içiyrum banamısın demiyor kafayı yicem..ne yapıcam yok mu etkili bir yöntem arkadaşlar yaa?oyle sabah tuvalette uzun uzadıya oturma şansım da yok..3 gün4 gün tuvalete çıkmadığım oluyor denemediğim yol kalmadı.. :çok üzgünüm:

bir dis sarımsağı soyun ve iğneyle bir kac delik acın sonra her sabah ac karnına sıcak suyla ciğnemeden yutun düzenli yaparsanız kabızlık tarih olur sinameki ve form cayları bağımlılık yapıyor bıraktınız an daha kötü kabız olursunuz ilaclarlada tabı ama bunda tedavi ediyor ve zamanla düzeliyor

ne elma kaldı denemediğim ne de lifli yiyecekler tıbbi haplar bile yardımcı olamadı sorunuma geceleri ılık süt içtim kimisini ishall yaparmış banamısın demedi..incir yemek de katısı gibi kar etmez..sarımsak kokmuyor mu peki janet?

agızda koku olmuyor ciğnemedigin icin cıkarken fena sekilde sarımsak kokuyor amaKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

bunu kız kardesim uyguladı cok sıkı bir diyet yapmıstı ve kendi kendini kusturmaya kadar ileri gitmis asırı derecede kabızlıgı vardı 6 7 gün gitmedigi oluyordu sancı ağrı cok cekti ilaclar en ağır müsileri kullandığı halde ğecmedi ama bunun sayesinde iyilesti bir deneyin beyki faydası olur

yaa allah razı olsun senden janet:)) ben de diyetteyim gerçi ben diyetisyen kontrolündeyim ama yine de kabızlık sorunum oluyor..ya valla yolda para bulsam bu kadr sevinmezdim:)allah tuttuğunu altın etsin:)

benim çok sevdiğim biri bu kabızlıktan çok çekiyor denemediğ hiç bir şey kalmadı bitki çaylarından tutunda dr.ların verdeği misil ilaçlarına kadar harşeyi denedi ama hiç fayda etmedi.şimdi başka çereler ararken sarmısağı gördüm denemesini söyleyecem işalah işe yarar ondada.

meshur ozbekistanlı alternatif tıpcı biri var gazetelere falanda cıktı sanırım
onun tavsiyesi
bir hafta boyunca cok duzenli bir sekilde sinemaki otu iciyorsunuz sonra kesiyorsunuz
o kendi duzene giriyomus

ayrıntıları iyice ogrenip yazarım benn

ya da sabahları ilk iş su icmekten once, saf zeytinyagı bir yemek kasıgı.. ama saf olmasına ozen goster
ya daaa adana hurmasımı yer elmasımı deniyo bilmiyorum turuncu renkte tipi domates gibi bir meyve sabahları ac karna ondan yersen o da cok iyi geliyor
sonraa gene sabahları ac karna armut yemek birebir

X