Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben kullandım hiç sonuç alamadım o kadarda param boşuna gitti tavsiye etmiyorum yinede siz bilirsiniz...
çünkü içerisinde civa yok... orjinal arnavut kremi değilde ondan. ama site önerilince bir girip baktım bende arnavut kremimi cidden diye yok yahu arnavut kremiyle alakası yok. yok gece kremi yok gündüz kremi yok temizleyici :))) baya güldüm. diğer markaların yaptığı tonikli temizleme jelli bildiğin ürünler onlar. arnavut kremi tek bir kremdir. 3 günde bir bile sürsen cildinde etkisini beyazladığını hissedersin. öyle gece sür gündüz sür diye birşey yok hatta cilt probleminiz yoksa fazla sürmeyin gerek yok hayalet casper gibi dolaşırsınız sonra fazla beyazlatır. cildi problemli olanlarda hergün ama az miktarda sürülmesi yeterli.
neyse geçmiş olsun size. hepimiz yapıyoruz bu tarz hatalar kanıp. bende saçlarım konusunda çok ürün hatası yaparım. ne paralarım gitti saçlarıma:KK43:(

ben fair lovely kullanmıştım karma bir cildim var cenem ve agız kenarları yüzüme göre daha koyuydu onun için kullandım ilk kullandıgımda yüzümde aydınlık oldu sivilcelerim gitti ama öyle bi aklık beyazlık fln olmadı maalesef
arnavut kremi istiyorum bakalım bulursam deniycem artık

Dikkatsiz kullanılan göz damlası bile dişe leke yapabiliyor bu da yapar bence bu ratz kremler oldukça zaralı

Dikkatsiz kullanılan göz damlası bile dişe leke yapabiliyor bu da yapar bence bu ratz kremler oldukça zaralı

kullanım miktarına bağlı bu durum kimse dişlernde leke olacağını bile bile risk almazdı öyle olsa senelerce kullanan insanlar benim sülalemdekiler günde 5 vakit kullanılırsa nemlendirici niyetine zararı olabilir ancak günde 1 kere sürüldüğünde hiçbir zararını görmedik senelerdir kullananlar olarak.
tabi tercih meselesi görüş kişiye göre değişir

selam herkese,
arnavut kremini bende yeni duydum.daha doğrusu kulanan bi arkadaşımın yüzünde gördüğüm değişikliği sorunca sonucunda bu krem çıktı. araştırmak istedim ve sizi buldum.benim öğrenmek istediğim şey;kısa süreli mesela 6 ay kullanıp bıraksak nasıl olur.ve yaz ayında kullanımı doğru olurmu.cevaplarsanız sevinirim....

Selam Kızlar,
Ben de Arnavutum ve bu kremi annemle yapıyoruz :KK66: her sene bahar ayında yapar ve stoklarız-burda bi yanlış anlaşılma olmasın kızlar kremin satışını yapmıyoruz, sadece kendimize kadar yapıyoruz- Krem şarap misali durdukça güzelleşir :KK16: hem cildi beyazlatır hem de cilt lekesi gibi sorunları yok eder. benim zaten cildimde sorun yok ve Arnavutların %90 ı gibi beyaz tenliyim :KK34: ama bu kremin faydasını görüyor musun derseniz fazlasıyla görüyorum. hatta kış bitimine doğru hayalete dönüyorum :KK69: resmen beyaz ötesi oluyorum. yazın kullanmıyorum çünkü sıcak ve nem yüzünden sivilce gibi noktacıklar oluşuyor ama kışın hergün kullanıyorum. cildinde sorun olan yada beyazlamak isteyen herkese tavsiye ederim :nazar:

Son düzenleme:
Cok tesekkurler cevapladıgınız icin:81: simdi sizi ekleyecegim, buradayken siz bilgi alayım.gorusmek uzere..

eger özelden konusursak fotografla daha ayrnılı anlatabilirim problemimi ama böylede anlatmayı deneyeyim. güneşte koruyucusuz falan o kadar çok kaldımki yazın. beyaz-bugdayken. zenci oldum. zamanla soyldukçada hafif hafif lekeler kaldı tabi. vücudum her ne kadar eski haline dönsede yüzüm için aynı seyi söyliyemiycem 2-3 ton daha koyu. ben kesin sipariş vermek istiyorum ve kullanımı hakkında bilgilndirirmisiniz beni, birde içeriği ve fiyatı hakkında. 1 kere biriden denedim bu kremi tek deneyişte eski halime çevirdi beni ama tabi sadece 1 defa denediğim için etkisi gitti:S arkadasım bundan 2 kutu bitirirsem eski halime tam dnebilecegimi söyledi. onada biri hediye etmiş tatile gittiği bi yerden çok küçük bi kutu, satmıyorlarmış =(

şaka yapmıyorsunuz degilmi film kutusu 3 kere suruste biter ya,ben o kısmını anlamadım nasıl olacak ..
:KK1: evet film kutusuna konuyor hatta size dahada ilgincini söyleyim izmirde bir bayan bu kremin malzemelerini kosovadan getirtip satış amaçlı yapıyormuş ve yarım litrelik su şişelerinin kapaklarını bilirsiniz onun içine koyup öyle satıyormuş 25 tlye düşünün bir parmak birşey kremin yoğunluğunu etkisini düşünün:KK52: normal nemlendirici gibi bir krem olsaydı dediğiniz gibi olurdu ama çok yoğun ve etkili bir krem olduğu için tırnak ucuyla azıcık sürüp yüzünüze dağıtmanız yeterli oluyor. gören veya kullanan arkadaşlar bilirler bu kremin yoğunluğunu çok etkili bir krem olduğu için fazla sürmenize gerek duymuyorsunuz zaten. ama siz kremi hiç görüp denemediğiniz için böyle anlamanız çok normal:KK1:

beyazlamak için kullannan varmı arnavut kremin,i bende esmerim beyazlamka istiyorum fakat civa beni korkutuo dişlerimin çürümesini istemem ilerde cilt kanserine yakalnmakta
bu krem civasız olmuyomu
kullanıp da dişi çürüyen varmı beyazlayıp yazssın lütfen:))

bir de bu kremi kullanıp da beyazlamış birileri varsa bizimle paylaşır mı? sivilce lekelerini de gideriyor mu_?? bu konu bizim gibi soluk tenlileri çok ilgilendiriyor ve ümitlendiriyor...

mrb. bende arnavutum ve bu kremi kullanıyorum senelerdir. tüm sülalemde kullanır. bu kremin profesyonel firmalar tarafından yapılıp satışa sunulamamasının nedeni arnavut kreminde birçok doğal maddenin yanı sıra civa olmasıdır. yani civa sağlığa zararlı bir madde olduğu için üretim izni alınamıyor. firmalar civasız yapıyor bu seferde orjinal arnavut kremi olmaktan çıkıyor. sizin tanıdığınız bu kremin orjinalini satmıyor o zaman,çünkü firma civalı kreme onay alamıyor.
orjinal arnavut kremi kosovada arnavut kadınların ordan temin ettikleri doğal malzemelerle yaptıkları kremdir. herkesin arayıp temin edememesinin nedenide türkiyede malzemeleri bulunamayıp yapılamadığındandır öyle olsa herkes malzemeleri alır yapardı bu kremi bulmak o kadar zor olmazdı.
benim anne tarafımda baba tarafımda arnavuttur has arnavutuz derler ya öyle yani:) ve burada birçok akrabam olduğu halde malzemeleri kosovadan temin edildiği için kosovadaki teyzemin yapıp getirmesini bekliyoruz tüm sülale. her sene yazın teyzem gelir gelirken herkesin istediği stokladığı senelik krem sayısı bellidir ve herkes krem sayısını verir teyzem gelmeden yapar ve getirir. türkiyede malzemeleri yok ve böyle şeyler duyduğumda cidden bu kremi senelerdir kullanan biri olarak çok şaşırıyorum neyse ne deyim kolay gelsin size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba..

Arkadaşlar sitemiz üzerinden ürün alışı,satışı yada temini yasaktır..

Bu içerikte pek çok mesaj sildim ve profillerden uyarı cezası verdim..Forum sadece deneyimlerin paylaşım yapıldığı alandır ve ticari amaç güdülmemelidir..:KK50:

Özel mesajlardan da site yetkilileri denetleme yapar ve aynı yasak özeller için de geçerlidir..Özel mesajlaşma bu forumun bir parçası değil midir?

Bunun dışında pek çok mesajda iletişim bilgileri verilmiş..Bunların konu içlerinde paylaşılması hem sakıncalı hem de yasaktır..Forum üye olmayan kişilerce de dışardan takip edilmektedir çünkü..

Sonuç olarak

Lütfen sadece deneyimlerinizi,memnuniyet yada memnuniyetsizliklerinizi paylaşınız..

''Ben ürünü alırım,size yardımcı olurum,kargo ile yollarım,özelimden ulaşın..'' yada ''Bana ürünü temin eder misiniz?, ben de almak istiyorum.. nerden alırım?'' yada yada satışını yapan sitelerin linkini vermek kesinlikle yasaktır..:KK50:

Lütfen forum da önce bölüm uyarılarını ve site kurallarını okuyunuz..

Bu şekilde paylaşım olursa forum kuralları uygulanacaktır..

Bilginize..
Kadınlar Kulübü

X