Sivilceli Ciltler Yüzdeki sivilce ve diğer hafif izleri yok eden tarif

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
Arkadaslar gece gece netde gezerken bole bısey buldum bılgınızee
Alıntıdır

Lokman Aktar Aynısefa kremi diye bi krem aldım, ilkten koluma sürdüm bi zararı olurmu diye, bişe olmayınca yüzümü yıkayıp akşamları yatarken yüzüme sürmeye başladım,, 4-5 gündür sürüyorum, baya etkili oldu,
bunu uzun süreli kullanan varmı, bi yan etkisi varmı?
senelerdir, yüz temizleme jelleri kullanıyorum, ilkten düzenli kullanırdım, son bikaç aydır üşeniyorum, ama bu krem, onların aylardır yapamadığını 3-4 günde yaptı.

Ürün Tanıtımı
BİLEŞİMİ
Calendula-sapogenin, eterli yağ, saponinler, glikozitler, Carotinoid, Xantophyll, acı maddeler, müsilaj, flavonlar ve organik asitler, Oleum rosa, Oleum Trecolor
ETKİLERİ
İltihap giderici, antibakteriyel, yara iyileştirici, mantar hastalığını iyileştirici, kaşıntı giderici, kaşıntılı ayak mantarı ve tüm cilt sorunlarını giderici.

AYNISEFA;

Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir.

Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır.

Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.

Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder. Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok eder. Enfeksiyondan veya yaradan kaynaklanan tüm yüzeysel iltihaplanmalara karşı güvenle kullanılabilir. Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.

Gerginlikler ve sertlikler sona erer. Çünkü krem yüzeysel sertlikleri yumuşattığı gibi kasları da derinlemesine yumuşatır. Yeni veya eski tüm yaraların tedavisinde AYNISEFA kremi başarılıdır. Ayrıca ameliyat yaralarının gerginliğini alır ve sağlıklı biçimde kapanmasını sağlar.
KULLANIMI:
Sorunlu bölge temiz ve kuru haldeyken krem parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilir.

Fiyatı 10 Ytlymiş.

nette söylediklerine göre yanık izlerine falan çok iyi geliyomuş. normalde aktarlarda bulunuyomuş.araştırınca bana da baya faydalı geldi.kullanırsan haberim olsunyerimseniben

POHLİ diye bi krem var duydunuz mu bilmiyorum,adı biraz cins ama güzel bi krem. sivilce izleri için,yararını gördüm baya.her gece yatmadan sürüyosunuz.aktarlarda satılıyo.

POHLİ diye bi krem var duydunuz mu bilmiyorum,adı biraz cins ama güzel bi krem. sivilce izleri için,yararını gördüm baya.her gece yatmadan sürüyosunuz.aktarlarda satılıyo.

sivilce izlerini geçiriyormu gerçekten birde her cilt tipine uygunmu benim cildim hassasta

arkadaşlar ben pohli ilacını kullandım akdardan almıştım hiçç bi şeye yaramadı krem çok yağlı cildimde yağlı saten yani anlayacağınız bi işe yaramadı ama kullanan arkadaşlarım var onlara iyi gelmişti banada tavsiye ettiler ama bana öyle bi etki etmedii cildim hassas saten uzun süre kullandıktan sonra bıraktımm

bana iyi gelmişti canım.biraz yağlı gibi yoğun bir krem.o yüzden az kullanmak gerek.çok sürülmemeli.onun sebebi de badem yağı özütü varmış,yani aktar bana öyle söylemişti.ne kadar doğr ne kadar yanlış tabi o tartışılır.badem yağı tüyleri güçlendirir diye bilirim ama benim yüzümde herhangi bir değişiklik görmemiştim.kremi her gece yatmadan az miktar süreceksiniz.sonra 15 gün sonra da 3 günde bir kullanmak gerekiyormuş.ben öyle yapmıştım canım.sen yine de istersen başka kullananların da yorumunu dinle ona göre al.kaş yaparken göz çıkmasın dimi:1hug:

bende bgun arkadaşımdan aldım kıremı pohlıyı arkadaşım yenı doğum yaptı onun doğum izlerinı geçirmiş kaynıda sivilceler için kullanıyormuş banada tavsiye etti güneş lekeleri var bende de

benimde sadece bacaklarda izler iltihapli batiklar var iyi gelir mi acabaaa:bbo:

Son düzenleme:
gulperi benim cildim de sivilcelerle uğraştığım için siyah lekeler kaldı elma sirkesi ve expigment%2 diye bi krem kullandıysam da sadece birazcık rengini açtı..çok sivilceli bir cildim yok çukur filanda yok ama kara lekeler var nasıl bu aynısefa fayda eder mi sence

kara lekelere etkili olucaanı sanmıorm bnde burnuma sürüorm bi sğyah noktalar için bide vucuduma sivilce izleri için daha bi etki olmadı 5 gün falan oldu heralde ama siyah noktalarım küçükldü biraz sankii

arkadaşlerrrrr biz bu kremi nerde bulacaz peki??? bilgilendiriirmisiniz bizi acep bide temiz bölgeye nemlendirici olarakmı uygulayacaz??

bende bgun arkadaşımdan aldım kıremı pohlıyı arkadaşım yenı doğum yaptı onun doğum izlerinı geçirmiş kaynıda sivilceler için kullanıyormuş banada tavsiye etti güneş lekeleri var bende de

seneler öncesi bu pohli kreden almıştım sivilce için. ancak ben yüzümün tamamında kullanamadım, hem çok yağlı hem de müthiş kurutuyor. benim cildim çok nemsiz. cildi benim gibi olanların sivilce için doktorun verdiği hiçbir kremi kullanamadığına eminim. kağıt gibi yapıyor suratımı, acıyor resmen nemsizlikten.
neyse bu kremle ilgili söyleyeceğim şu: hani böyle iltihap toplaya toplaya yavaş yavaş çıkan sivilceleriniz olur ya, onların üstüne sürün, o sivilcenin 1 akşamda yok olup gittiğini göreceksiniz! beni bir kere bile yanıltmadı, muhteşem! lakiin şunu eklemek istiyorum. ben bu kremi seneller evvelsi bi komşudan arabistandan ithal diye almıştım. böyle hafif pütürlü bit yapısı var, yani homojen ve kremsi değil. işte gerçek olan oydu, zira 1 sene evvel aktardan aldım, kremsi homojen yapılı. hiçbir işe yaramıyor çok üzüldüm. yine gerçek olanını arıyorum! bir de bu clean and clearın 4 saatte bu bahsettiğim sivilce tipini geçirdiğini idda eden küçük bir kremi var. pohlinin yanında lafı edilmez, hiçbir şekilde geçiremiyor bu tip toplayarak gelen sivilceyi.

kızlar bu pohliyi kullananlar memnun mu yazsanısa lütfen
bir de bu ürünün gerçek fiyatı ne acaba çok değişik fiyatlar var
orjinalini bulmak zormuş

Son düzenleme:
aldım ve başladım kullanmaya
efif arkadaşın dediği gibi hafif püsürlü bir yapısı var
3-4 gün oldu şu an için ne iyi ne de kötü diyemem
bakalım kullanıp görücez

Arkadaşlar piyasada birçok kalite pohli krem bulunmaktadır. orjinal pohli krem 25 /30 tl civarında satılıyor. Ablamın suratı sivilce lekesi ve çillerden geçilmiyordu pohli krem kullanarak lekelerden ve çillerinden kurtuldu internetten sipariş vermişti ilkinde onda etkisini gördü ikinci kutuyu daha ucuza baska bi aktardan aldı onda aynı etkiyi görmedi meğersem sahteymiş orjinal pohli kremin üzerinde cift hologram oluyor ve kremin içinde pieling gibi tanecikler oluyor.

ya banada nar çekirdeği kremi tavsiye ettiler..içinde hodan-kantoron gibi karışımlı yağlar da varmış. napsam acaba pohlimi denesem yoksa bende.. ama nar kremi ni bilenlerde varsa yardımcı olursa sevinirim konu hakkında.

X