Adet gecikmesi ne zaman tehlikeli?

yaa kızlar benimde adetim düzemsiz..bu ay olmadım..hatta bi şiddetli ağrım tuttu,1 gün bile sürmeyen kamnamam oldu...sonrasında akıntı basladı we bugün resmen çamur gibi akıntım war neden ki :bbo:

ya kizlar bende yaklasik 1 senedir dogum kontrol hapi kullniyorum... ama bu ay hastalanamadim normalde kutu bittikten sonra 4. günde oluyordum yarin neredeyse 6 gün olacak ve ben 8. gün tekrar diger kutuma basliycam. ama en son kutum bittikten sonra yani adetime 2 gün fealn kala esimle birlikte oldum. acaba hamilemiyim sizce kizlar? sizde böle bir gecikme oldumu yani 6-7. gün adet gördünüzmü?

ben bu yüzden defalarca doktora gittim yara vardı yaktılar sonra başka bi hastanede ultrason aracılığıyla polikistik over var dediler ama küçük ve zararsız olduğunu söylediler adetlerim genelde gecikiyo şuanda yıne iki buçuk ay gecikmiş durumda acaba polikistik overlilere hiç tedaviye başlamıyorlarmı hani önlem için falan bana bişi yapmamızı gerektirecek durum yok dediler ve bikaç ayda 7 kilo aldım moralim cok bozuk acaba bişi yapmalarına gercekten gerek yok mu yoksa ihmal mi oluyor yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bu arada aybelinay ben oluyorum
unutkanlıımdan şifremı hatırlayamıyordum yenı nick aldım

ya benim de 4 5 gün gecikti 17 yaşındayım ve ilk adet olduğumdan beri hep düzenliydi korkuyorum :KK43:

ben de bişey sormak istiyorumm .. 17 yaşındayım benim genelde düzenlidir . yani bazen en fazla 3-4 gün gecikir . ama ayın 11inde adet olmam gerkiodu . ve bugün ayın 20si .. bu normal mi .. ayrıca ayın 13ünde ağrım başladı . adet ağrısı gibi . ben de ilaç aldım . minoset . o ilacın adeti geciktirdiğini sölüolar. ama bu fazla gecikmedi mi? yani acaba o ilaç yüzünden midir. yardım ederseniz çok sewinirim. çünkü bu yüzden çok gerginim . . teşekürler..

:hulya: zemuszemus opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
benim adetim normalde hiç gecikmez ama bu ay 8 gün geçti evliyim ne yapmalıyım korkuyorum

ya benmde her ay gecıkıo yasım 20 bekarım bu ayda 30unda oluodm ayın 6sı oldu ama hala olmadm doktora gttım kötü bişeyn yok dıo ilac werıo 4 5 ay o ilacı kullandm düzenlı oluodm ama ne zamn kestım ilaç kullanmyı ozamn gene basladı düzenszlkler doktorum bana 4 5 ay kullan snra bırak demıstı ondan bırktm ilacn adıda cyclo progynova die bi ilaç ne yapmalıyım bılmıorm ömrümn sonuna kadar ilaçla mı olcak bu iş ilerde kanser kısırlık tehlıkssıde warmıs lütfen yardım edın

21 gün gecikti. ne yapmalıyım sizce? adet söktürücü de kullandım ama hala olmadım.

senede 2 kez 2 ayda olduğumu hatırlıyorum. doktora gitmeyide hep erteliyorum

kızlar adetim hiç şaşmazdı.. bu ay 2 aralıkta olması gerekirken hala yok gittim kan testi yaptırdım bugün sonuç yarın çıkıyor..rahimde kalınlaşma var dedi doktor. bir de ben 2 3 yıldır polikistik var diye biliyordum bugün doktor mümkün değil dedi.. çünkü hiç gecikme yaşamıyormuşsun dedi. polikistik değil multikistik olabilir dedi. hamilelik için özel birşey de yapmadım ama bekliyorum baklalım sonucu. ertelemiştik biraz bebk planımızı ama nasip ne zamansa o zaman olacak..

banada yardım edin çıkamadım işin içinden bunalımdayım.bekarken adetlerim düzenliydi,evlendikten sonra 1 yıl yasmin kullandım,4 ay önce ilacı bıraktım bu seferde gecikmeler oluyo.ekimdeki 45 gün gecikmeli oldu,aralıktaki 53 gün gecikmeli oldu ama 1 gün sürmedi bile.hormon ve kan testi yapıldı sağlıklıyım allaha şükür,doktor iyisin desede psikolojikmen kötüyüm,daha önceden bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olsun daha ne kadar devam eder yada nasıl düzeldiler.

canım bende bugün gittim doktara 53 gün oldu adet görmeyeli ,adet söktürücü verdi 1 hafta kullan 3.hafta hasta olacaksın dedi.

banada yardım edin çıkamadım işin içinden bunalımdayım.bekarken adetlerim düzenliydi,evlendikten sonra 1 yıl yasmin kullandım,4 ay önce ilacı bıraktım bu seferde gecikmeler oluyo.ekimdeki 45 gün gecikmeli oldu,aralıktaki 53 gün gecikmeli oldu ama 1 gün sürmedi bile.hormon ve kan testi yapıldı sağlıklıyım allaha şükür,doktor iyisin desede psikolojikmen kötüyüm,daha önceden bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olsun daha ne kadar devam eder yada nasıl düzeldiler.

Cnm ben de evlendikten sonra yasmin kullandım 2 yıl. Daha sonra bıraktım mayıs 2010'da. Bıraktığımdan beri sadece 2 kere hasta oldum 2 ayda bir ona da olmak denirse. Toplamda 1,5-2 gün sürüyor çünkü. Şimdi 2,5 ay oldu hala tık yok. Çok can sıkıcı bi durum. Doktora gittim ben de hastalanmamı bekliyoruz ki 3. gün hormonlarıma bakabilsinler. Hergün olacakmışım gibi hissediyorum kasıklarım patlıycakmış gibi ama olamıyorum. Psikolojik olarak da etkiliyor bu durum insanı tabi. Senin şu anda durumun nasıl. Düzelme var mı? (Bir gelişme olursa hbr veririm ben sana.)

Cnm ben de evlendikten sonra yasmin kullandım 2 yıl. Daha sonra bıraktım mayıs 2010'da. Bıraktığımdan beri sadece 2 kere hasta oldum 2 ayda bir ona da olmak denirse. Toplamda 1,5-2 gün sürüyor çünkü. Şimdi 2,5 ay oldu hala tık yok. Çok can sıkıcı bi durum. Doktora gittim ben de hastalanmamı bekliyoruz ki 3. gün hormonlarıma bakabilsinler. Hergün olacakmışım gibi hissediyorum kasıklarım patlıycakmış gibi ama olamıyorum. Psikolojik olarak da etkiliyor bu durum insanı tabi. Senin şu anda durumun nasıl. Düzelme var mı? (Bir gelişme olursa hbr veririm ben sana.)

bende ekimden beri adet olmuyorum karnımda aşırı derecede şişlik var göğüslerim çok şiş sanki 100 kiloymuşum gibi hissediyorum.sizdede böyle şeyler varmı pco ne biçim bişey yaa

bu ay benim de gecikti -ki hamile olamayacağımı %100 biliyorum:). Niye regl olmadım diye stres oldum :18: resmen. senede bir kere gecikmenin olması normal olabilir diye okumuştum, geçen sene de temmuz da böyle olmuştu ondan beri hep 28 gündü bu sefer 35. gün oldum. Üstümden yük kalktı :KK52: yaaa!

selam bayanlar !!umarim cabuk iyi sonuclar alirsiniz!!

Bendede adetlerim düzensiz geliyor marta hic gelmedi !
gecen sene hormon test yaptirdim cok yüksek di,son test yaptirdigimda normal di.
son bir yil dengesiz geliyor ondan öncede iyi di !
gelse bile okadar az geliyor ki !!niye böyle bilmiyorum!!

Bayanlar merhaba. benim adetim yaklasık 20 gündür gecikiyor. Yani en son 10 martta adet olmuştum. doktora gitmeye fırsat bulamıyorum cok yogunum. sizce sorun ne olabilir :/

X