62 YAŞINDAKi KADIN DOĞUM YAPTI !!! ( Tüp bebek yöntemiyle )

S

SENACE

Ziyaretçi
bebekyaslikadinjb8.jpg
62 yaşındaki kadın doğum yaptı

Karadağ'da 62 yaşındaki bir kadın sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Doktorlar, ülkenin orta kesimlerindeki Pazici köyünde yaşayan
Mileva Raduloviç'in dün sezaryanla doğum yaptığını söyledi.

Bebekle annesinin durumunun iyi olduğu bildirilirken, Raduloviç'in,
Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bir hastanede tüp bebek yöntemiyle
gebe kaldığı belirtildi.

Niye kifisfisfis

BU İSTEK NASIL BİRŞEY BİLMİYORUM AMA,
ŞU ANDA GENCİM İSTİYORUM...
AMA BELLİ BİR YAŞTAN SONRA İSTİYORUM DEMEK YETERLİ DEĞİL.
O ÇOCUĞU HAYATTA YALNIZ BIRAKACAĞINI 2 KERE DÜŞÜNÜR İNSAN.

ben yapmazdım.şimdi bile çok geciktim.ben ölünce ortada kalmasını istemem.:1no2:

bana bencil bir davranış gibi geldi. 62 yaşındada olsa anneliği tatmak güzeldir eminim ama o bebeğin bundan 10 yıl sonra nasıl bir ruh halinde yada nerede olacağını düşünmek bile istemiyorum. bebeğini kucağına alıpta gerçek annelik duygusunu tattığında pişman olmuştur bu yaşta anne olduğu için. çocuğu büyürken, ilk okula başladığı gün, ilk aşık olduğunda yanında olamayacağı için kendini suçlu hissetmiştir belkide kimbilir.

BU İSTEK NASIL BİRŞEY BİLMİYORUM AMA,
ŞU ANDA GENCİM İSTİYORUM...
AMA BELLİ BİR YAŞTAN SONRA İSTİYORUM DEMEK YETERLİ DEĞİL.
O ÇOCUĞU HAYATTA YALNIZ BIRAKACAĞINI 2 KERE DÜŞÜNÜR İNSAN.

a.sa.sa.sa.s kesinlikle katılıyorum

ben yapmazdım.şimdi bile çok geciktim.ben ölünce ortada kalmasını istemem.:1no2:

SENDE FAZLA KARAMSAR YAZMIŞSIN ARKADAŞIM.
HİÇTE GECİKMİŞ SAYILMAZSIN.
10 TANE DOĞURACAK DEĞİLSİN YA...
EN FAZLA 2 TANE...

BUNUN İÇİNDE GEÇ DEĞİL YAŞIN.:1hug:

ELiNİ ÇABUK TUT, NAZLANMA BENCE. :eek:klava:

ne diyelim Allah bağışlasın
o doğurmuş biz haydi haydi doğururuz dimi kızlar
hemide çatır çatır.....

niye oklavayı sallıyorsun arkadaşım ya.:))en kötü ihtimali düşünelimki iyisi olursa sevinelim di mi?:))bende yapmaya çalışıyorum bu ayda bişey yok vallaha.

niye oklavayı sallıyorsun arkadaşım ya.:))en kötü ihtimali düşünelimki iyisi olursa sevinelim di mi?:))bende yapmaya çalışıyorum bu ayda bişey yok vallaha.

kolay gelsin hayırlı çalışmalar, dilerim en kısa zamanda alırsın kucağına..........

böyle insanlarda nefret ediyorum o çocuk nolucak şimdi ya 10 yaşına gelince anne 72 yasında olucak yuh yani ya Kötü Kazen

BENDE HİÇ ÇALIŞMIYORSUN SANDIM.
KOLAY GELSİN O ZAMAN... :eek:

BENDE İSTİYORUM
KISMET İNŞALLAH BİRDAHAKİ AY BİRLİKTE HAMİŞ OLURUZ.
:1hug:

kolay gelsin hayırlı çalışmalar, dilerim en kısa zamanda alırsın kucağına..........

bakalım bu ay ovulasyon testi de yapalım bakalım.sağol canıma.s..allah bütün çalışanlara karşılığını versin:))ogünler gelecek mi.ama şu anda kucağımda uyuyan bir bebek var kedi oğlum:))

BENDE HİÇ ÇALIŞMIYORSUN SANDIM.
KOLAY GELSİN O ZAMAN... :eek:

BENDE İSTİYORUM
KISMET İNŞALLAH BİRDAHAKİ AY BİRLİKTE HAMİŞ OLURUZ.
:1hug:

belki kısmet belli mi olur.:))ben pek ümitli değilim ama.malum yaş 33.biraz zorlanıcam hamile kalmakta.senin müjdeli haberini duyarız inşallah.:))a.s.

Doğurmak için doğurmuş...

Sen o yaştan sonra ona nasıl bakacaksın...

İnsan bi düşünür yaa....

insan isteyince o yastada istiyormus demek muradina ermis kadin olmeden bizde erebilecekmiyiz acaba????

X