Iste Gercek Cinsiyet Takvimi!!!

canım bi önceki verdiğin otomatik hesaplamada kız çıkıyor.ama şimdi yaşımın üstüne dokuz ay ekleyip baktığımda erkek çıkıyor anlamadım.

ya ben anlamadım ilk bebeğim şimdi neye göre bakcam.....

yasini bul once. kendi dogum tarihinin ustune 9 ay daha ekle kac yasinda oluyosan ona bak. bunu bebegi yaptigin zamandaki yasina gore yapicaksin tabi. sonra da son adet tarihinin ustune 14 gun ekle. hamile kaldigin gunu bul. yasinin denk geldigi kutuyla hamile kaldigin ayin denk geldigi kutunun birlestigi yerde kiz mi erkek mi yaziyo canim

yasini bul once. kendi dogum tarihinin ustune 9 ay daha ekle kac yasinda oluyosan ona bak. bunu bebegi yaptigin zamandaki yasina gore yapicaksin tabi. sonra da son adet tarihinin ustune 14 gun ekle. hamile kaldigin gunu bul. yasinin denk geldigi kutuyla hamile kaldigin ayin denk geldigi kutunun birlestigi yerde kiz mi erkek mi yaziyo canim

çok tşk ederim açıklamana bende erkek çıkıyo ama doktor kız dedi neyse hayırlısı sağlıklı olsunda ....

ben 2.çocuğuma 5 aylık hamileyim.ne çin takvimi nede yorumcu,sağa sola yatma hiçbiri tutmuyor.bütün yöntemlere göre kızım olsun diye umut etmiştim maalesef 2.oğlum olucak.

ben 20.07.1971 doğumluyum.en son adet tarihim 21 mart 2007 .nisan ayında hamile kaldım.çin takviminde 35 yaşamı bakmam gerekiyor 36 yaşamı.hesaplamayı bilen varsa yardım ederse sevinirim

X