en yii sevgili nerden bulunur?..

husel

er:)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
1.849
18
46
hadi gelsin cevaplar kızlar bakkaldan mı ..manavdan mı..çarşıdan mı..pazardan mı..yoksa arkadaşlardan mı..

bence en mantılısı arkdaşlardan gibi geldi bana yani arkadaş aracılığı ile bulursun. bakkal manav ooo eskidendii

sanırsam tesadüfle... birden o elektriği alarak... yoksa aşk amaçlı tanışmayla arkadaş ortamıylada olurda ne biliim, mesela markette arabanın çarpışmasıyla sadece ikinizin kaptığı bi etkileşimle falan

sanırsam tesadüfle... birden o elektriği alarak... yoksa aşk amaçlı tanışmayla arkadaş ortamıylada olurda ne biliim, mesela markette arabanın çarpışmasıyla sadece ikinizin kaptığı bi etkileşimle falan

evet bence de tesadüfle..arkadaslarım ben yalnızken benı hep bırılerıyle tanıstırmak ısterler gercekten de mukemmel ınsanlardır ama ben ıdanına hıc bır sey hıssetmem...su an cok mutlu bır ılşkım var.nasıl mı tanıstık? tesadufen...bır dukkanda..ben dvd secerken:dance:

Mezarda bulunur :nazar:
UYARI
Bulunduğunda orasından burasından böcek/yılan gibi ve benzeri haşeret hayvanları çıkması muhtemeldir !

kuruyemişçiden olsa keşke; istediğimiz özelliklerden 100'er gram karışık ooohhhh missssss

Sokakta tanıştık..durdu teklif etti kabul etmedim...ama bütün gece hayali ile uyudum umarım peşimi bırakmaz karşılasırız die dua ettim nitekm öylede oldu..ertesi gün bizim lisenin önünde idi...kısmet bu işler siparişle olmuyo,,,:asigim:

Pazar ya da manavdan...şakkıdı
Gidersin domatın en kırmızısını seçersin..
Ha patates ha domates ha sevgili...
Ne farkeder?:eek:

Bakalım nasipse ben bu hafta biraz pazarda bakınıyım diyorum..
Karpuz olur,karnıbahar olur artık bahtıma ne denk gelirse..naniknanik

izmir bornova pazarında bulunuyor güzel hıyarlar..hele bir git bak oraya..benim içinde yarım kg alıver..

Bir kere konu içeriğini okuduğumda çok şaşırdım :nazar:

İkincisi de hiçbirşeyin en iyisi olmaz şu hayatta.

Mutlaka her insanda olduğu gibi bulduğun-bulacağın sevgilide de kötü bir huy bulunur.

O yüzdendir ki sevgilinin en iyisini bulamazsınız :nazar:

Sokakta tanıştık..durdu teklif etti kabul etmedim...ama bütün gece hayali ile uyudum umarım peşimi bırakmaz karşılasırız die dua ettim nitekm öylede oldu..ertesi gün bizim lisenin önünde idi...kısmet bu işler siparişle olmuyo,,,:asigim:

hadi ya laelaelaelaelae oluyomuş demek böyle de.

öle deme benim arkadaş belediye otobüsünde buldu evlendi sırnaşık şey

haala gülüyorum nasıl iştir diye...

otobüstemi :KK3: çok ilginç gerçekten

düşün biri geldi yolda yürürken yada otobüste.tipi tamam güzel giyinişi güzel de nasıl güvenirsin ki okuyomu çalışıyomu işssiz mi.amaçları hayalleri neler.
internet siteleri bu açıdan iyi istediğin özellikte seçebiiliyosun yadaonlar seni seçiyo zemuszemus

reel yaşamda çok zor bu kadar çabuk tanıyabilmek güvenebilmek

Hiç ummadığın anda, hesapta yokken, en olmaz dediğin zamanda bir bakmışsın hayatının adamına rastlayıveriyorsun. Mesela ben ruh ikizime gece bir yerde yemek yerken rastladım. Tek başıma sandalye tepesinde pineklerken, aniden kapıdan içeri girdi ve gözgöze geldik. Sonrasında gelişen birkaç anıyla bir bakmışız arkadaş oluvermişiz. Yani ısmarlama olmuyor bu sevgili ayakları.

X