Doğal Saç Bakım Kürleri Gür va parlak saçlara kavuşmak için Sarmısak kürü!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
arkadaşlar sarımsak saçlar için mükemmel deneyin. ben saf zeytinyağının içine 10 diş falan sarımsağı doğradım. 3-4 gün beklettim. sonra haftada 1 bazen 2 kez saçlarıma yağı ısıtarak sürdüm.. benim saçlarım çok seyrek ve ince tellidir. inanın saçlarımın hacmi 2ye katlandı. acayip saç çıkarıyo. ayrıca çok güzel besliyo. ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. en son 2 gün önce yaptım. akşama kadar ellerimi saçımdan çekemedim. kokusunu falan boşverin yaptıkça alışıyosunuz. ayrıca sadece diplere değil tüm saça sürün derim. benim kırıklarıma da çok iyi geldi. benden söylemesi kızlar:)

karışımı saçında ne kadar beklettin canım :21:

en az 3 saat canım. çünkü daha az bekletince saç yağı iyi emmediği için yıkaması da zor oluyo. bir de yıkarken , nacizane tavsiyem, başınızı öne eğip saçınızı yıkayın. yağ vücudunuza bulaşmasın, vücutta tüylenme yapabilir.

en az 3 saat canım. çünkü daha az bekletince saç yağı iyi emmediği için yıkaması da zor oluyo. bir de yıkarken , nacizane tavsiyem, başınızı öne eğip saçınızı yıkayın. yağ vücudunuza bulaşmasın, vücutta tüylenme yapabilir.

teşekkürler canım. :KK34:

Sarımsağın iyi gelmediği bir şey yok zaten bende deneyeceğim.

Deneyen arkadaşlar sonuçtan memnunmusunuz acaba? gerçekten etkisi varmı?

kendinize eziyet etmeyin inanın gerek yok tek şampuanla bütün bu sorunlar çözülüyor
bu soğukta bukürlerle baş ağrısından kurtulamazsınız bu soğukta

arkadaşım böle kürlerle uğraşma kür halinde tamamen bitkisel yüzdeyüz sonuç veren kokusuz şampuanlar var ben kullandım ve iki yıkamada farkıgördüm

kesinlikle memnunum ve birçok ürün yağ denedim saçlarımı kestirdim bile yine durmadı dökülme en son bu şampuanı denedim

zaten iade garantili ecz.satılıyo eczacıya sorun alırken sonuç alamazsan iade alıyolar.

Sarımsak gerçekten işe yarıyor, uzun yıllar saçlarım platin sarısıydı, o güzelim upuzun saçlar sarı boyadan mahvoldu, önce saçlarımı koyu bir renge boyadım, ancak saçlarım yok denecek kadar azdı, sonra küçük bir araştırma sonucu yumurta sarısı, sarımsak, badem yağı, zeytin yağı kürünün saçlara iyi geldiğini okudum, 3 aydır haftada en az 3 kere sürdüm bu kürü saçlarıma, şimdi haftada 2 ye düşürdüm, ve sonuç muhteşem, uzun ve gür saçlar. Ayrıca bir önerim de şu; sık yıkıyorsanız saçlarınızı her seferinde şampuan kullanmayın, bilinenin aksine şampuan saça çok zararlı, sadece su kullanın, emin olun temizleniyor saç.

Kizlaarr bende sampuanima sarinsak koyuyordum fakat bu kür bana daha mantikli geldi :KK52: bende uygulicam yarindan itibaren

Sarımsak gerçekten işe yarıyor, uzun yıllar saçlarım platin sarısıydı, o güzelim upuzun saçlar sarı boyadan mahvoldu, önce saçlarımı koyu bir renge boyadım, ancak saçlarım yok denecek kadar azdı, sonra küçük bir araştırma sonucu yumurta sarısı, sarımsak, badem yağı, zeytin yağı kürünün saçlara iyi geldiğini okudum, 3 aydır haftada en az 3 kere sürdüm bu kürü saçlarıma, şimdi haftada 2 ye düşürdüm, ve sonuç muhteşem, uzun ve gür saçlar. Ayrıca bir önerim de şu; sık yıkıyorsanız saçlarınızı her seferinde şampuan kullanmayın, bilinenin aksine şampuan saça çok zararlı, sadece su kullanın, emin olun temizleniyor saç.
sarımsağı rendeliyor musunuz ? ve badem yağını ve zeytnyağını ne kadar koydunuz ?

:dead: iyide sevval kokusu nasıl çıkacak bunun onun çaresi varmı?
Arkadaşlar benim öğretmen bi ablam vardı sarımsağı zeytinyağıyla kızartır soğumasını bekler saçına sürerdi böylece hem sarımsak ve zeytinyağından saçını besler hemde kokmazdı

X