Doğal Saç Bakım Kürleri Gür va parlak saçlara kavuşmak için Sarmısak kürü!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
canlarım benim ya sanki bana sarımsak iyi gelmedi daha çok seyrelen bölge belli olmaya başladı, Ama kuaförümün bana söylediği sarımsak küründen sonra saçı ıslatmadan şampuanı direk saça sürersen kokunun kalmayacağı, bilgilerinize................ Bu arada sarımsak sürmekten fayda görmeyen var mı benim gibi, en iyisi yemek bence,içten destek olur belki yani İnşaAllah........................

Merhaba arkadaşlar.. sarımsak ve ısırgan bakımını yarın yapmaya karar verdim.ama azimli ve düzenli olarak..bakalım sonuçlar nasıl olacak..tek korkum sarımsağın kokusu.ama onun içinde birkaç öneri var..onları da uygularsak kokudanda kurtulurum diye düşünüyorum..bir de yine bu sitede lavanta suyuyla bir arkadaş bakım yapıyormuş..çok hoş kokuyormuş saçları..olmazsa durulama suyu olarak lavanta suyuda yaparım sarımsak kokusuna karşı..bizde çareler tükenmez..bakalım hayırlısı sonuçları paylaşırım..:eek:

ben lavanta eşliginde dövdüm sarmıgı ;ama nafile kokusu yine oluyo hatta birkaç yıkamaya kadar dahi kalıyo bunu göz önüne alın uygulayın

ben lavanta eşliginde dövdüm sarmıgı ;ama nafile kokusu yine oluyo hatta birkaç yıkamaya kadar dahi kalıyo bunu göz önüne alın uygulayın

Teşekkürler daylighta.s tavsiyeni dikkate alacağım arkadaşım..lavanda isimli arkadaşımız sarımsak bakımından sonra saçları ıslatmadan önce direk saçınızı şampuanlayın demiş, birde durulama suyuna sirke önerenler var..sen bunları denedinmi hiç arkadaşım yoksa sadece lavantayımı deneyerek önlem almaya çalıştın..aydınlatırsan beni sevinirim..şimdiden teşekkürlerrrrr...:içelim:

Son düzenleme:
lavanta hoş kokan bir bitki kekiki de denedim kar etmedi yagla birlikte saçın içine işliyor bende haftalık bakımlarımda su degdirmeden direk şampuanı uygularım ;ama bunda fayda saglamadı yani kafam ıslakken adam beni yanına yaklaştırmadı bu kadar söyleyeyim gerçi sarımsak yagı bu kadar kokmuyormuş diyor arkadaşlar

lavanta hoş kokan bir bitki kekiki de denedim kar etmedi yagla birlikte saçın içine işliyor bende haftalık bakımlarımda su degdirmeden direk şampuanı uygularım ;ama bunda fayda saglamadı yani kafam ıslakken adam beni yanına yaklaştırmadı bu kadar söyleyeyim gerçi sarımsak yagı bu kadar kokmuyormuş diyor arkadaşlar

Hay Allahh..ne yapsamki o zaman..saçların kuruyken de kokuyormu daylight..ıslakken kokuyo demişsinde..bende cuma günü yapayım diyordum..hafta sonuna denk gelsin diye..çalıştığım için en azından iki günden sonra ptesiye belki kokusu kalmaz diye umut ediyordum amaa..o kadar çok istiyorumki sarımsak bakımını..çünkü benim erkek kardeşim askerden geldiğinde kafasının yan tarafında para büyüklüğünde bir kellik oldu..saçkıranmış o da..nenemlerde bir diş sarımsağı ikiye kesip kesik yerleriyle o kel kalan kısma sürdüler her gün..vallahi hemen çok sağlıklı bi şekilde saçları tekrar çıktı hemde kısa bir sürede..o yüzden hep yapmak istedim bu sarımsak olayını..bende dökülme sorunu veya saç seyrekliği yok ama ben yinede daha çok gürleşsin güçlü olsun diye yapmayı istiyorum amaaa.. koku olayını ne yapcaz bilmiyorumkiiii...senağlama

canım gül ve dikenine katlanmak muhabbeti burda da geçerli %100tedavi benim eşimde de saç çıkarttı sarmısak kesin çözüm kuruyunca koku kalmıyor için rahat olsun ;ama fönümü tarayan kız kokudan mahvoldu dene en iyisi

saol canım ilgin içinnn...bir kere bi deneyeyim yoksa gözlerim açık gider vallahii..sonuçları paylaşırım bende..:teytey:a.s.

kızlar bende yaptım marankinin tarifini sarımsak yağı,ısırgan otu yağı,çam yağı ve badem yağını kattım ama gerçektende sarımsğın kokusu kalıyor ya kuruturken bile kokuyo pis pis taşköprü marka olan kokmuyomuş birdahaki sefere ondan alıcam

kızlar bende yaptım marankinin tarifini sarımsak yağı,ısırgan otu yağı,çam yağı ve badem yağını kattım ama gerçektende sarımsğın kokusu kalıyor ya kuruturken bile kokuyo pis pis taşköprü marka olan kokmuyomuş birdahaki sefere ondan alıcam

bahsettiğin marka aktarlarda bulunuyormu arkadaşım..gerçi ben yağını değilde sarımsağın ve ısırganın kendisini kullanmayı düşünüyorum..ama yinede bilgim olsun..:eek:

teşekkür ederim canım... yerimseniben

ben bugun denedim sarımsağı alnımda açılmalar vardı bakalım bide elma sirkesi ile saçımı duruladim.devam edicem böyle umarım sağlıklı ve çabuk uzar saçlarım

bende bu hafta sonu denedim felakett koktu parfüm sıktım :nazar:

sürekli deniycem sonuçu yazarım kaydirigubbakcemile2

ben dün bu kürü denedim zeytin yalı bir gün bekledikten sonra saç diplerime iyice yedirdim saçlarım dolgun, parlak ve yumuşak oldu şiddetle tavsiye ediyorum.normalde bugun saçlarım yağlanırdı ama bugun yağdan eser yok.fakat be saf zeytin yağı kullandım

ama ek olarak kokusu çok ama ç.ok rahatsiz ediyo ama bu sonuç için değer diyorum.çünkü saçlarımda rfleler ard arda farklı renlerede boyamıştım mahfolmuştu saçlarım.sonra dökülmeye başilamıştı artık.yeni dökülmesi durdu.şimdide uzamasını ve düzelesini istiyorum.bu kür işe yarayacak sanki.etkisnini anında gösteriyo

arkadaşlar benim saçlarımda çok seyrek ve ince bu yüzden sarımsak formülünü deneyeceğim:):)

X