Cilt Bakımı Ürünleri kolojen dolgulu dudak ürünleri Kullanan var mı aranızda acaba?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ikos

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
59
0
Arkadaşlar bu aralar kolojen dolgulu dudak ürünlerine merak saldım.Aranızda my city lips,sally hansen veya başka marka kullanıpta memnun olan var mı?Önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.:smile:

çok teşekkürler sethangel:)hele şükür biri cevap yazdı... peki bu yazdığım ürünleri biliyomusun acaba?

CANIM BEN KULLANMADIM AMA ARKADAŞIM KULLANIYODU MARKASINI TAM HATIRLAMYORUM AMA MY STY LİPSTİ SANIRSAM ÇOK DOLGUN VE GÜZEL GÖSTERİYODU Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! AMA SETİNDE DEDİĞİ GİBİ YAN ETKİLERİ OLUP OLMADIĞINI KESİN ÖĞREN

İKOS EVET FİYATI BİRAZ UÇUK DİĞER RUJLARA NAZARAN:)75 YTL Dİ EN SON 9 AY ÖNCE ŞİMDİ NEKADARDIR BİLMİORUM CANIM Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Sally Hansen ınkini bende kullanıyorum.. Ama düzenli kullanmak gereiyo heralde.. arada bi sürüyorum ben.. çok güzel bi parlaklık veryiyo, karıncalaştırıyo, birazda mentollü gibi yakıyo.. dediğim gibi ben düzenli kullanmadığım için bi faydasını görmedim..

my city'yi biliyorum ben kullanmadım ama kozmetikle baya alakam var yani üretilmeleri, fayda zararları gibi şeyler, şahsen doğal şeyleri tercih ediyorum çünkü üretim proseslerini bildiğim için çoğunu kullanmak istemiyorum o yüzden tavsiyem herzaman doğal şeyleri kullanman ve dolgun bir dudağa sahip olacaksın diye 40 yaşındayken buruş buruş dudakların olsun istemezsin sanırım, tabi bunlar benim düşüncem uzun süreli kesinlikle kullanma derim ben, sevgiler..

çok teşekkürler arkadaşlar:)Set doğal şeyler derken neyi kastediyosun,öyle bildiğin doğal bi çözüm var mı?

ben my city lips kullanmıştım ve çok da memnun kalmıştım. sally hansen da indirim var diye 2 tane ondan almıştım henüz yeni bitti ama işe yaramıyor fazla. tekrar city lips alıcam. karıncalanma yapmadan dolgunlaştırıyor ve belirgin oluyor. sally hansen, my city lips ile kıyaslanamaz bence. kesinlik city lips daha iyi ama daha pahalı :KK43:

X