Saç Kesim Şekilleri Elektriklenen Kıvırcık Saca Bir Care !!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

ebrarzeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
1
39
arkadaşlar saçlarım kıvırcık hiç uzatmaya gelmiyor artık bıktım elektrik çarpmış gibi oluyorum sizin tavsiyelerinizi bekliyorum:dead:

valla benimde aynı ama ben tost kullanıyorum üzerinede biraz briyantin sürüyom birazda olsa işe yarıyo ben henüz başka bi çözüm bulamadım

rowenta lissima adlı saç kurutma makinasını kullanıyorum..düzleştirme başlığı var gerçekten çok başarılı

onun dışında çok az bademyağı da işe yarıyor

elimize yada yüzümüze sürdüğümüz nemlendiriciler çok işe yarıyormuş..az miktar saçına sür elektriklenme azalıyormuş..ben daha denemedim ama denicem..yeni duydum bende..:)

valla ben ellerimi kremledigim zaman basimda kalkmis olan saclari indiriyorum asagiya,ise yariyor :) tabii ne kadar saglikli bilinmez..

elimize yada yüzümüze sürdüğümüz nemlendiriciler çok işe yarıyormuş..az miktar saçına sür elektriklenme azalıyormuş..ben daha denemedim ama denicem..yeni duydum bende..:)

evet kuaförümde aynı seyi söylemişti... tabi cok az kullanmak gerekiyor yoksa hemen yaglanır saclarınız

Kuru veya elektriklenen saclar icin sac bakim,onarim kremleri var. onlardan al ve kullan saclarini yikadiktan sonra nemli sacina sürüyorsun bendede ayni problem vardi,daha önce jöle ile düzeltiyordum ama saclar tas gibi oluyordu su son bir senedir sadece bu kremlerden kullaniyorum...Saclarim hem yumusacik oluyor,hem sekle giriyor,hem kivircikligi yumusuyor,hemde kabarmiyor....Amaa belki her markanin uymuyabilir,bende benimkini buluncaya kadar kac markanin kremini denedim ama en sonunda buldum...(...Saclarimi sampuanliyor,kremliyor banyodan ciktimmi hafif havlu ile kurutuyor ve en son onarim kremini sürüyorum)

Ebrar Zeynep Avonun Duzleştirici Kremlerini Kullan Dalagalari Duzgun Olsun Istiosan Kivircik Saçlari Kullan Onlar Elektriklenmeyi Giderio Ben Onlari Kullaniorum şampuanlarinida Kremleride Iyi Gelio

Benimde Saçlarim Inanilmaz Derecede Elektikleniyor.kivircik Değilim Dalgali Bir Saçim Var Ama Inanin Elii Değdirsem Bile Havada Uçusuyolar.jole Köpük Falan Kullanmak Zorunda Kaliyorum

X