gebelık için maydanoz suyu

bende merak ediyom ya bu hayıt otunu bilen varsa nolurrrr yazın arkadaşlar ii bişeye benzi ben netten araştırdım ama nasıl kullanacam onu bilmiyorm yazmamışlar kapsul şeklince ilacı var sadece yemekle beraber içiliyomuş ama nerden bulacam ben onu kaynatıp suyunu mu içsem acep

bende duydum maydonozun iltihap sökme özelliğini.hamileyken yememiziz pek tevsiye etmiyorlar.ama bebk için nasıl olur bilmem.,

HAYIT TOHUMU

250g.Hayıt tohumu, 6lt suda yarım saat kaynatılır ve günde 3 öğün, aç karna, bir çay bardağı içilir. ( Tansiyon düşürücü etkisi vardır. )

VALLA KIZLAR BUNLARI BULDUM AMA TAM OLARAK İŞLEVİ KESİNMİ DEĞİLMİ BİLMEM

ARKADAŞLAR KESİN BİLGİDİR ESKİDEN KADINLAR DÜŞÜK YAPMAK İÇİN KEKİK KAYNATIP İÇERLERMİŞ YURT DIŞINDA BİLE DOKTOR SÖYLEMİŞ BİR ARKADAŞIMA HAMİLEYKEN KEKİK TÜKETMEYİN DİYE ÖYLE HER BİTKİYİ YEMEMEK LAZIM ARAŞTIRMADAN

adaçayını bir süre kullandım adetimi düzenlesin diye ama işe yaramadı.adaçayı gebelikte çok tehlikeli düşüğe sebep oluyor.onun için yumurtlama günlerinize kadar için diğer günler bırakın ne olur ne olmaz.
ben günde iki fincan içtim yumurtlama günlerime kadar.en son bıraktım dedim bu da düzenlemedi.bir ay hiç kullanmadım.bir sonraki ay hamile kaldığımı öğrendim.fakat dediğim gibi çooookk dikkatli kullanın.adaçayında östrojen var,menapoz dönemindeki kadınlar için öneriliyor.yalnız gebelikte ve emzirme döneminde sakın kullanmayın.adaçayı anne sütünü kesiyor bir de.

SLM SENİN SORUNUN NEYDİ DÜŞÜK FALAN YAPTINMI ADAÇAYI KULLANMAK NEYE YARADI YANİİ..ADET DÜZENİ İÇİNMİ İŞE YARIYORMUŞ

X