Maske Tarifleri Doğal maske tarifleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
E

eny

Ziyaretçi
Kızlar bugün tv de izledim, tarifleri not aldım, sizlerle paylaşmaya geldim..

KIRIŞIKLIKLAR İÇİN

1 Tatlı kaşığı yaş maya, 1 tatlı kaşığı süt , iyice karıştırılıp yüze, gerdana güzelce sürülüyor 40-60 dk.bekletilip ovmadan bir sünger yardımıyla hafif dokunuşlarla siliniyor aksi takdirde çizik olabilirmiş,mümkünse fazla mimik yapmayacağınız sessiz bir zamanda yapın yüzü bayağı geriyormuş ama kırışıklıklar ve sarkmalar için çok faydalıymış.

LEKE ÇIKARICI

1 yemek kaşığı yoğurt, 1kabartma tozu yüze sürülüyor ve ovarak çıkarılıyor.

SİVİLCELER İÇİN

1 çay kaşığı kuru maya,1 aspirin, limon veya oksijenli su iyice karıştırlıp cilde ince tabaka halinde sürülüyor, 4 gece üstüste sivilcelere tatbik ediliyor..

KILCAL DAMARLAR

1 at kestanesi rendeleniyor,üstüne susam yağı konuyor,2 hafta güneş önünde bekletilip süzülerek her akşam yüze sürülüyor, yalnız oluşanlara etkisi yok ama yenilerini önlüyormuş..

GÖZ ALTI MORLUKLARI

1elmayı rendeleyip suyunu iyice süzdükten sonra yüze sürülüyor..

NEM İÇİN

1 greyfurt, yarım limon, badem yağı ve maden suyu karıştırılıp yüze sürülüyor.

Bunların hepsi doğal ürün olduğu için her cilt tipine uygun tariflermiş ama çabuk bozulacağı için sık sık tazelemek gerekiyormuş malzemeleri.

Hadi bakalım kolay gelsin, faydasını gören olursa bana bir zahmet yağlarımdan kısa sürede ayrılmam için dua etsin fazla değil 30 kilocuk:laugh:

talisin suyunu dene ekmeği kes yemek salatayla beslen kilolar gidiyo valla enücüm 58 kg suan normalde 60 idim ilaçlar bana 7 kilo aldırdı 67 kilo oldum 5 ini talisin suyuyla az yiyerek hallettim 4 kiloda ramazan almış götürmüş bidaa yolu bulup gelmezler inşallahh:laugh: :laugh:

ben bişey sormak istiyorum deri terlik üzerinden boya lekesini nasıl çıkartabilirim?

Moondance biz kendi derimizi düzeltiyoruz henüz terlike geçmedik:laugh:

Enyy Saol Kis Valla Hemencik Kopyaladim Pcme Yazdirdim:)

sabah ıkbal gurpınarın programında gordun demı bende ızledım guzel sabah programı yapıyor ıkbal herkese tavsıye ederım gerı kalan kanallardakı sacma sapan seylere bakmaktansa ogretıcı seylere bakalım

Evet şule ben de çok beğeniyorum diğer şebeklerle kıyaslamam bile, en azından bilgilendirci bir program, ben de tavsiye ederim herkese.

ya ben göz altı morlukları için olanı anlamadım:sm_confused: elmanın suyunumu sürücez yoksa rendeden geçmiş posasınımı? :bbo:

enüüü tez zamanda kilolarından kurtulma dileği ileeee

kilo sorunu varsa,önce tiroit taraması yaptır.ondan sonra problemini çözmeğe bak çok önemli .tiroitte tembellik varsa kilo veremezsin.
.lütfen yaptırdıktan sonra bizede bilgi ver.

Yok yeşilim ben genelde boş zamanlarımda hamile kalırım sonra güzelce 27 kilo alırım doğumdan sonra uğraşır didinir 30 kilo veririm tam zayıflığımın tadına varırken hobaa bir daha hamile kalır bu sefer 30 kilo alırım.Şimdi zayıflıycam zayıflamaya da gözüm yeni bir hamileliği yemiyor valla:Roflol:

eny

Yok yeşilim ben genelde boş zamanlarımda hamile kalırım sonra güzelce 27 kilo alırım doğumdan sonra uğraşır didinir 30 kilo veririm tam zayıflığımın tadına varırken hobaa bir daha hamile kalır bu sefer 30 kilo alırım.Şimdi zayıflıycam zayıflamaya da gözüm yeni bir hamileliği yemiyor valla

AL BURDAN YAK...AYNEN.... BEN 3.CU DUSUNUYORUM INSALLAH SENEYE :)) DAHA VEREMEDIM KILOLARI AMA UGRASIYORUM DUR BI VERIYIM HEMENNN
:Roflol: :Roflol: :Roflol: :1yes2: :1yes2: :1yes2:

Bu Yaş Maya Ve Sütten Olan Yüz Maskesi Göz çevresinede Uygulaniyormu?

X