Saç Rengi ve Saç Boyama Doal yntemlerle Sa ama yollar?

eee sonuç ne oldu açıldı mı saçının rengi nasıl oldu:nazar:

Bunu duyduguma cok sevindim. Ben denesem kesin olur o zaman. :KK66: Cünkü saclarim acik kumral ve acilmaya meyilli. Boyamadan önce uclarinda dogal röfleler olurdu, herkes cok begenirdi ama ben gittim koyu renk sac sevdam yüzünden siyaha boyadim güzelim saclari. Simdi sinameki kullaniyorum saclarima uzamasi icin. Umarim cabuk uzar da su boyadan bir an önce kurtulurum. Simdilik Tresani kullanacagim, uzayana kadar o etki ederse eder.

Bu arada kizlar papatyayla ve bunun gibi yöntemlerle ilgili cok konu var, konu acmayin artik. Paylasimlarimizi burdan yapalim.

cnm sinamekini nasıl kullandığınıda yazarmısın:97:

ben papatyayla açtım saçımı gayet güzel oldu.ama boyanın üzerine açtım.birdaha boyamayacağım açacağım bir süre :)

aslında saçımı açık kumrala boyadık ama hiç istediğim gibi olmadı tam açık kumral olmadı dipleri biraz açık oldu uçları koyu kahve oldu sanki saç rengim hiç değişmemiş gibi.sonra aynı boyadan bida boyadık bu sefer de değişiklik olmadı ama yine de uçları çok az bi miktar açıldı gibi oldu ama öyle açık kumralrenginde açılma değil. koyu kahveydi açık kumrala boyadığımız halde şey gibi oldu böyle fındık kabuğu gibi ama açık değil,koyu.ya da bakır gibi oldu ama gayet güzeldi =) ama açık renkli saç istiyordum dedim papatya deniyim tatile gidince yaptık 3 defa yaptım daha 1.ci yapışımda saçım açıldı. zaten papatya denemeden bile yazın güneş olduğu için saçımın rengi az birşey açılmıştı güneşte falan hafif sarıya dönük oldu. papatya deneyince belirginleşti açıldığı.3 kez yaptım işte,şu anda saçlarım açık fındık kabuğu gibi.güneşte sarı parlıyo ve en önde seyrek saçlar oluyorya kısa kısa,hatta bazılarının saçlarını bağladığında çıkar,onlar altın gibi bildiğinz altın rengi ama güzel çirkin değil :KK70: az bişey zaten belli olmuyor fazla :) bana kalsa birdaha açardım 2 veya 3 kez açsam tam sarı olur hertarafı :) ama böyle de güzel,açık fındık kabuğu, güneşte sarımsı :)

Son düzenleme:
meraba benim saçım kahverengi ben saçımı açmak istiyorum kızıl gibi oksijeni denedim güneşte durmadığım içi işe yaramadı oksijenli su da öyle peki limon suyu diyorlar sizce açar mı limon suyu saçımı güneşte durmam mı gerekir.

Ben eskiden, çook eskiden oksijeli su ile saç rengimi açıyordum. Öncelikle saç renginiz kumral, açık kumral ise sarı oluyor, hem de hoş bir sarı. Sert geçişler olmadığı için kendi saç renginiz sanılabilir. Koyu renkleri bilemem. Ama oksijenli suyu bol güneşli bir günde sürmeniz ve bir kaç saat güneş altında olmanız lazım. Zaten güneşin altında otururken rengin aaçıldığını farkediyorsunuz.

X