Saç Rengi ve Saç Boyama Doal yntemlerle Sa ama yollar?

S

selin_17

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selin_17
ben arkadasmla saclarımı rengini acmak istiyorm ama doğal yollardan...saclarımız kumral...boyatmak istemiyorz saclarımız zarar görmesn die bildiginiz bi yöntem warsa paylaşırsanz sewnrm şimdiden tesekkürler....:1closedeyes:

• Konu Sahibi selin_17
benm bi arkadasım papatya suyu sürüodu ama ne derece acıo bilmiyorum,baska bi arkadasım da oksijenli su ile silmişti rengi actığını ben bizzat gördüm ama zarar veriyo mu bilmiyorum canım .

• Konu Sahibi selin_17
bende bi dergide okumuştum kurutulmuş papatyayı kaynatıp suyla saç yıkanıyo güneşte bekleniyo sonra renk açılıyomuşşş

• Konu Sahibi selin_17
papatya ve oksijenli suyu bende duymuştum gerçekten saçın rengini açıyor.

• Konu Sahibi selin_17
canım papatyayla saçımın rengini açtım hem saçını yıpratmıyo hemde rengi doğal duruyo oksijenle açınca rengi çok kötü oluyo sakın deneme bence en iyiyisi papatya

• Konu Sahibi selin_17
büşra44 saçlarına papatyayı nasıl sürdn ne kadar papatya kullandn güneşe felam çktn mı cok soru sordm ama=)aydnlatrsan sewnrm cnm bide ne kadar acıldı sac rengin...:KK70:

• Konu Sahibi selin_17
oksijen suyu saçı turunculaştırıyo sarı yapmıyo benim kullanan arkadaşalr oldu ordan biliyorum sakın denemeyin papatya suyunu deneyebilirsiniz rahatlıkla

• Konu Sahibi selin_17
Bendemi denesem acaba?
Papatya cayi demliyoru martiyo bazen ondan artani sacima sürsem olur heralde..

büşra44 saçlarına papatyayı nasıl sürdn ne kadar papatya kullandn güneşe felam çktn mı cok soru sordm ama=)aydnlatrsan sewnrm cnm bide ne kadar acıldı sac rengin...:KK70:

canım tahminen bir avuç papatyayı kaynamış suyun içine atıp iyice demlenmesini bekliyosun daha sonra o suyu saçına döküp güneşte kuruyuncaya kadar bekliyosun sende deneyince sonuçtan çok memnun kalacaksın ben çok memnun kaldım

saçımın rengi 2 - 3 ton açıldı ama ben sadece 3 veya 4kere uyguladım

oksijenli suyu sakın sürme saçlarına.benim arkadaşım da doğal yöntemlerle açmak istiyodu saç rengini,saçı kumraldı,oksijenli suyu sürüp saçına güneşe çıktı,sonrası felaket bildiğiniz turuncu oldu rengi,sonra boyatmak zorunda kaldı,ben de deniyecektim son anda kurtuldum... ya benim aklıma bişi geldi ama bilmiyorum olur mu?ben sadece saçlarımın uçlarını sarartmak istiyorum acaba tüy sarartıcı krem kullansum olur mu ki:1rolleyes: ya da papatya suyunun içine bikaç damla amonyak koysam olur mu?çünkü tüy sarartıcı kremlerin ana maddesi amonyak die biliyorum.arkadaşlar bi fikri olan var mı bu konuda,ya da deneyen?

oksijenli suyu sakın sürme saçlarına.benim arkadaşım da doğal yöntemlerle açmak istiyodu saç rengini,saçı kumraldı,oksijenli suyu sürüp saçına güneşe çıktı,sonrası felaket bildiğiniz turuncu oldu rengi,sonra boyatmak zorunda kaldı,ben de deniyecektim son anda kurtuldum... ya benim aklıma bişi geldi ama bilmiyorum olur mu?ben sadece saçlarımın uçlarını sarartmak istiyorum acaba tüy sarartıcı krem kullansum olur mu ki:1rolleyes: ya da papatya suyunun içine bikaç damla amonyak koysam olur mu?çünkü tüy sarartıcı kremlerin ana maddesi amonyak die biliyorum.arkadaşlar bi fikri olan var mı bu konuda,ya da deneyen?

saç uçlarımı bende açmak istedim ama tüy saratıcılar belli belirsiz açıyor güneşte belli oluyor açıldığı.saç boyasının içinde renk açması için oksijen ve amnyak var zaten.çok da sakıncvası olmaz bende.

ben dün aksam denedim kızlar kumralım zaten sacımın ön tarafını,pamuga biraz oksijenli su döküp sildim yattım sabah baktm ki biraz biraz sarıya dönmüş ki ben az dökmüştüm korkup ,acaba bi zarar verir mi kimyasal da bi sonucta ???

ya cnm oksijenli su kimyasal maddeler var içinde yani dedigin gibi bnce hiç riske girme papatya doğal bişey onu da dene istersen ben daha deneyemedm ama denicem inş...a.s.

merhaba arkadaslar bu tee cok onceden bı arkadasım denemısdı.ben denemdım cunkı benım sac rengım koyu kumral acıcagını tahmın bıle etmedım.bunu daha cok acık kumaral olan arkadaslar denerse belı fark olur renkde.
onerı su kurusoganın kabuklarını bırıktırın o hanı kavun ıcımsı kabukları.onu goz kararı suda kaynatın.sonra ılıkken saclara surun ve gunesde kurutmaya calısın.a.s

yanlız bısey unuttum ne kadar zamanda etıeder yada kac kere denıceksınız bılmıyom.ama buda dogal bır onerıdır. YA TUTARSAAa.s.yerimseniben

ay ben soganı süremem ki :1no2:... oksijen de zararlı olur die düşünürsek en bitkisel ve zararsız olanı yine papatya oluo,ben aktara ugrayınca bi alıyım da deneyim bari.kullanıp da yarar gören varsa da bilgilendirsin arkadaslara.s

arkadaslar bende limon suyunu sürün saciniza sonrada günese cikin aciyomus diye bir sac detgisinde okmustum, ama kendim denemedima.s

limon suyu sacı acıyomu ama içnde asit bulundugundan sac tellerini yıpratıomus zarar verirmiş bende bunu bi yazıda okumustum.

X