Saç Rengi ve Saç Boyama Doal yntemlerle Sa ama yollar?

papatyayla açıldıında dipten gelen saçlarla alttaki saçlar arasında ton oluo ayrı ayrı durmuolar bende denendim süper oluo:KK66:

bn de denedm ama hiç bi işe yaramadı yani çok sinirlendim.hiç bi değişim olmadı.acaba yanlış mı uyguladm ? tam olarak deneyen ve sonuç alan bi arkadaşımız varsa nasıl yaptığını yzarsa sevinirim =) :1hug:

papatsa suyunun içine limon suyu koyun....

hatta şöyle bir tarif vereyim size:
1 bardak kaynar suyun içine 6 kaşık papatya koyup 30 dakika demleyin. 30 dakika sonra süzüp içine 1 limon suyu ekleyip saçınıza sürün ve güneşte kurutun... işe yarıyor.

yha jnm çok saol bugün denicem bişi daha sorabilir mym.şimdi bnm saçım koyu kumral yani kahve rengi gibi duruo acaba saçımın rengi turunculaşır mı bunu kullanırsam :KK43: öyle olursa hiç denemim senağlama

açıkçası ben bu yöntemi öğrendikten sonra ablama uyguluyorum bi süredir... ve gerçekten çok güzel oldu... röfleli gibi... ve turuncu gibi olmadı... hiçkimseden de duymadım böyle birşey... bana kalırsa gönül rahatlığı ile dene... ama tavsiyem saç kremi kullan çünkü limon kurutabilir... hımms birde ilkinde hemen açılmayabilir,birkaç kez kullanabilirsin...

ben oksijen suyu sürdm güneşe çıktım süper oldu saçım kumraldı hiç de turuncu olmadı herkes boyalı sanıo

ewt papatyayla her yaz bnde yapıyorum çok ii bnce ve saçları beslıo..yerimseniben

Kızlar ben çoukluğumdan beri saçlarımı papatya ile tararım, şu ana kadar saçlarımın sadece uçlarına balyaj yaptım(kendim yaptım) ve saçlarım hala altın rengi 25 yaşındayım sadece arada silver şampuan kullanıyorum ki istediğim gümüş tonundaki saçlara sahip olayım çünkü saçlarımın doğal rengi kızıl sarı ama ben gümüş sarı olsun istiyorum.bence papatya suyunu kullanın saçları besler...

Bu arada koyu renk saçlarda bakır yansımalar için pancarı haşlayıp suyunu saçınıza sürüp güneşte kurutacaksınız...sakın papatya suyu sürmeyin yoksa levent Kırca'nın yıllar önce canlandırdığı Bestami karakterine dönersiniz...

açıkçası ben bu yöntemi öğrendikten sonra ablama uyguluyorum bi süredir... ve gerçekten çok güzel oldu... röfleli gibi... ve turuncu gibi olmadı... hiçkimseden de duymadım böyle birşey... bana kalırsa gönül rahatlığı ile dene... ama tavsiyem saç kremi kullan çünkü limon kurutabilir... hımms birde ilkinde hemen açılmayabilir,birkaç kez kullanabilirsin...

çok tşkler =) tavsiyelerini dikkate alıcam

tatlıcadı snn saçın da mı acaba bnm saçım gibi ay bi bilsemm :KK43: valla hiç papatyayla fln uğraşmayıp direkt onu dökücem başımdan aşağı :KK70: ama turuncu olur die korkuorm

Bu arada koyu renk saçlarda bakır yansımalar için pancarı haşlayıp suyunu saçınıza sürüp güneşte kurutacaksınız...sakın papatya suyu sürmeyin yoksa levent Kırca'nın yıllar önce canlandırdığı Bestami karakterine dönersiniz...

swordfish'cim sen böyle demişsin ama bu bakır yansımasını oluşturmak içinmi yoksa kaldırmak içinmi ben koyu kumralım ve bakır yansımalarım baya var
dahaönce perhidrol ile saç rengimi açtım rengi güzel oldu ama saçı yıpratıyor
oksije zaten kullanamıyorum turuncu oluyor senağlama
papatya ile sarartamazsam illa boyamam mı lazım CADIARZU

arkadaşlar slm, papatya saçı açıyor ancak kaynattıktan sonra sürekli güneş altında kurutarak açılmasını sağlıyor, oksijenli su ise kınalı bir görüntü veriyor ben o rengi pek sevmiyorum. Bir de kuaförlerin kullandığı peridrol diye bir açıcı var sarıya kadar açıyor ama suyla karıştırılması gerekli ellerinize dikkat edin yakıcı bir madde.:1no2:

benim saçımda koyu kumral kuaför açarım rengini ama oreal kullanırım diyor oda saçımı mahvediyor napıcam ben

limon suyu saç rengini açar.limonu suyunu saçlarınıza sürüp günşte bekletmeniz gerek.bu havada sanırım zor biraz:)

benim saçımda koyu kumral kuaför açarım rengini ama oreal kullanırım diyor oda saçımı mahvediyor napıcam ben

ebru saçlarını kesinlikle orealle açtırma ben denedim şaçlarımı yaktım :roflol: sonra kuaförmü deyiştirdim orealle gerek kalmadan özel açıcılarla saçımı açtı buarada bana oreallin mezmahanelerde kulanıldığını söyledi kafamçokkarıştı

ezbuz saol bende yaza kadar saçlarımı açmayı düşünüyorum burada kar yağdığı için güneşsiz yöntemler lütfen.

bence denemeyiniz çünkü açılsa bile istediğiniz olmaz gibime geliyo yani eskiden bir oksijen vardı bilirsiniz açılıyodu ama iğrenç bir renk veriyodu ancak bukadar olur dikkatttt

ben yazın papatya ile denemiştim biraz açıldı rengi ama saçımı çok sertleştirdi ,limonu da deniyeceğim :) ama güneşsiz doğal açıcı bilmiyorum :sm_confused:

kızlar oksıjen koyu sacları turuncu yapıyor sanırım. ben lısede iken papatya ile acmaya calıstım pek istedigim gıbı olmadı. oksijen surdum (bu arada saclarım acık kumral zaten) cok guzel oldu altın sarısı gıbı herkes boya mı falan dıyordu markası ne dıyorlardı. birazcık da sacla alakalı yanı. yine de oksıjenı tavsıye etmem kımyasal madde sonucta sacı cok yıpratıyor

kıslar oksijen suyuyla da papatya suyuyla da açmayın onlar kızıllık veriyo bir yerde okumuştum limon suyuyla açın yazıyodu bir limonu sıkıp içine biraz su katın seyrekleşsin saçınıza sürün ama yazın güneşte yapın 1 saat bekleyin bir kaç yapımda açılır yazıyodu yalnız doğal açık kumral saçlarda etkili olabilir diye yazıyodu deneyin denemekten zarar gelmez :)

X