Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saçlarda Oluşan Koku Için Ne Yapmalı?

1. Konu Sahibi : majezik #1

I love KK Saçlarda Oluşan Koku Için Ne Yapmalı?

Merhaba arkadaslar,
    annemin bir sorunu var, saçı en ufak terlemeden sonra bile tuhaf kokuyor. sıcak havada vucudu ne kadar terlerse terlesin en ufak bir koku olmuyor ama sacları terlediğinde kötü bir koku sacıyor... dus alıp dısarı cıksın ve on bes dakika yürüsün aynı koku yine ortaya cıkıyor.. ilginç olansa vücudunda bir sorun yok..
    annem bunu cok kafaya takıyor. bir kere cilt doktoruna gitti bir sampuan onerdi doktor ama annem faydasını göremedi.. benzer bir sorun yasayan ve cozum bulan varsa lütfen yardım edin..
    annemi bu problemden kurtarmayı cok istiyorum.. tesekkürler...

2. Konu Sahibi : majezik #2
    arkadaslar annemden baska sacı terleyince koku yapan kimse yok mu??
    lütfen bu konuda bir bilgisi olan varsa bana yardım etsin..
    öptüm hepinizi

3. Konu Sahibi : majezik #3
    ben ilk kez duyuyorum acıkcası...
    saç parfumlerınden kullanabılır dıcem ama sorunu cozmez tabı...

4. Konu Sahibi : majezik #4
    canım bu konu hakkında benimde pek bilgim yok. Ama saç derisi çok yağlı olabilir.

5. Konu Sahibi : majezik #5
    tesekkürler arkadaslar. umarım bunu yasayan ve bu konuda ne yapılması gerektiğini bilen baskaları da vardır.

6. Konu Sahibi : majezik #6
    arkadaşım benim bir tahminim var ama ne derece doğru olabilir bilmiyorum,kaşıntı falanda varsa mantar olabilir veya egzama,ben en yakın zamanda bir cilt doktoruna gitmenizi tavsiye ederim,sevgiler...

AyşegüL

7. Konu Sahibi : majezik #7
    tesekkür ederim disi kartalcım
    öptüm

8. Konu Sahibi : majezik #8

saç kokusu

QUOTE=majezik;859090]Merhaba arkadaslar,
    annemin bir sorunu var, saçı en ufak terlemeden sonra bile tuhaf kokuyor. sıcak havada vucudu ne kadar terlerse terlesin en ufak bir koku olmuyor ama sacları terlediğinde kötü bir koku sacıyor... dus alıp dısarı cıksın ve on bes dakika yürüsün aynı koku yine ortaya cıkıyor.. ilginç olansa vücudunda bir sorun yok..
    annem bunu cok kafaya takıyor. bir kere cilt doktoruna gitti bir sampuan onerdi doktor ama annem faydasını göremedi.. benzer bir sorun yasayan ve cozum bulan varsa lütfen yardım edin..
    annemi bu problemden kurtarmayı cok istiyorum.. tesekkürler...[/QUOTE]

Merhaba, aynı sorun bende de var. Doktora gittim 70 lik 100 cc alkol içine 3 gr salisilik asit koyup saçıma sürmemi söyledi. 2 hafta oldu saçımda koku yok. İstersen annene dene bi. Biraz kurutuyo ama koku kalmıyo değer yani:lepi:

9. Konu Sahibi : majezik #9
    bende bi tek benim annemde var sanıryordum dalga geçiyordum kadınla iyi yıkamıyosun köpürmüyosun diyordum.(kendisi detarjanları az kullanırda) oda diyor yıkıyorum akşama kokuyor.çözüm bulan varmı bende anneme uygulayayım neen oluyorki acaba

10. Konu Sahibi : majezik #10
    Ya of aynı sorun bende de var :(( Bıktım hergün yıkıyorum çok yağlı diye hem yağından bıktım hem kokusundan yeter artık ya :/ bi çözüm bilen varsa söyleyin ağlayasım geliyo sinirden yok böyle birsey benneyaptımki

Sayfa: 1/2 12 SonSon