Hayatnzda neyi silerdiniz, neyi izerdiniz?

irna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
6.730
4
silgi olsaydınız neleri silerdiniz?
kalem olsaydınız neleri çizerdiniz?

evet arkadaşlar kalemde silgide elinizde hadi karar verin.
ben kaderimi silerdim.

şuanda huzursuz oturdugum evi silerdim.istedigim huzurlu yaşıyacagıma inandıgım evimi kaderime çizerdim

boşuna tükettiğim 2 yılımı silerdim.onun yerine hayatıma aşkımla mutlu ve birlikte geçen 2 yıl çizerdim

kimsenin silecek yada cizecek bişeyi yokmu ,her kez memnunmu hayatından .bu bir hayeldi arkadaşlar yinede katılımlarınız için sağolun

Geçmişimi siler yeniden çizerdim,soracaksınız belki geçmişin silinecek kadar kötü mü diye,aslında değil ama insanoğlu her zaman daha iyisini yaşamak ister ya benim ki de o hesap.Ama hayatın güzelliğide bence bu geriye dönüp silme şansınızın asla olmaması eğer öyle olsaydı hayatımız yap boza dönerdi.

bende son 10 yılımı sılerdım.tekrar ozamana donmek ısterdım.mutlu bır gelecek cızerdım.hatalarımı sılerdım.

Hic bir sey silmezdim ...hepsinin yanina koca bir sukur cizerdim..

sukurki yaptigim hersey bana bir sey ogretti ......a.s

offff offf keşke öle bi şansımız olsa neler silmezdim ve neler cizmezdimki.ilk aklıma gelenler son derece pişman oldugum 2 ay süren ve biten birlikteligimi silerdim.hayatta çokk pişman oldugum olay var ama en çok bu rahatsız ediyordu beniiiiii.............

ben de don 1,5 yılımı silerdim. ama buna da şükür ne yapalım allah daha kötüsüyle karşılaştırmasın.

şu an bulunduğum yerdeki geçirdiğim altı yılımı silerdim kendime yaşamak istediğim şehri ve insanları çizerdim

bende 6 senemi silerdim ve ileriki yaşamımda tiyatrocu veya ressam okulunu okuyup bitirmiş ve şuan mesleğimi yapıyor olmak isterdim ama yinede çok şükür dünya tatlşısı bir meleğim binlerce şükür

şimdi ofisimi siler,deniz kıyısında bir hamakta yatan ben i çizediim:))

hay allah yaa bilmeden bişi yapdım heralde kontrol panelimdeki replerimi sildimmi ki gelmiyo bir türlü,oysa onları gördükçe çoşkum dahada bi artıyodu.ben onları silmek istemedim yardım ediiiiiiiiiiiiiin

insanların beyninden,ön yargıyı,nefreti,kini,dünyadan savaşı ,açlığı,hayvanlara ve insanlara kötü davranışları,silerdim.içi huzurla dolu insanlar,mutlulukla güvenle koşup oynayan çocuklar ve güven içinde yaşayan hayvanları çizerdim.ama bunlar olmayacak şeyler tabi.

çok şükür silmem bi şeyde,bir eş kolumda yanımdada 2 adet ikiz (4 tane) çocuk çizerdim.kızın biri sarışın biri esmer,oğlanın biri sarışın biri esmer:):)sığmamiz için kocaman bir villa, birde ulaşımda kolaylık olsun diye cip çizerdim:)

Tum hayatimi siler,yerine annelerin babalarin olmedigi,herkesin mutlu yasadigi,hic kimsenin hastalanmadigi,sosyal farkliliklarin olmadigi,fakir ve zengin ayrimi olmayan,sefkat ve sevgi dolu bir dunya cizerdim.

X