çok kolay bir çanta

iremsu

MaBel
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.828
5
04.jpg

05.jpg

bp0.blogger.com dan alıntıdır

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_0633.jpg

ve işte çanta modelde biraz uzun yapılmış annem bana bunun küçücüğünü yaptı herkez bayılıyor yapacaklara kolay gelsin

evet canm ya çok güzel eline sağlık ama galiba benim gibi becereriksizlere biraz daha detaylı gerek bende yapmak istiyorum hem de çok ama nasıl kescez kumaşı sonra o nasıl birleşecek pek çıkaramıyorum bıraz daha açarmısın nasıl olacak?

celemityjane kıs saten çantayı o incili işi gösterio kendi kafana göre kes kumaşı ister büyük ister küçük yuvarlak kare fark etmes sonra elinle birleştiriver bukadar. çokta şık olmuşş elinise sağlık..

çok güzel fikir...paylaştığın için çok teşekkürler... bu dikiş tekniğiyle inci yerine başka şeyler de konulabilir aslında ama inciyle pek bi şık olmuş :)

bencede inciyle şık olmuşş, annenin ellerine sağlık sende iyi günlerde kulan canım

ne hoş bişey bu ya değişik kumaşlarla harika çantalar yapılır bundan=)

ip çekme yöntemi ile kareler yapılmış sanıyorum bende çok sevdim çantayı hatta o sap yerine daha farklı saplar yapılabilir.

ay çok hoş ve çok kolay gerçekten güle güle kullan, annene söle bende istiom :))))

Siyah saten kumaş ve parlak taşlarla gece çantası bile yapılabilir....

Elinize sağlık........

Bence kumaşı biraz fazla ölçmek lazım büzdürme olduğu için kumaş az kesilirse küçük kalabilir haksızmıyım?Ben polardan küçük toplar yapmıştım içine pamuk koyarak bu yöntemle çok şık olmuştu ama söktüm sıkılıp 1-2 kullandıktan sonra.Bu yöntem daha güzel elimde fantazi kumaş var ne yapacağımı düşünüp duruyordum bir deneyeyim bari:1rolleyes: Annenin eline koluna sağlık,güle güle kullan ben bayıldım kim bayılmaz ki buna...

Siyah saten kumaş ve parlak taşlarla gece çantası bile yapılabilir....

Elinize sağlık........

oyy esynciğim aklını seviim kaydirigubbakcemile5

bundan gece elbisesinin eteklerine uygulansa nasıl olur valla bence güzel olur ,minik prensesler için mesela altınada tarlatanla kabartılırsa ..ayy çok cici bu model...
ellerine sağlık tatlıma.s.

Vallahi pes doğrusu.Ne hamarat insanlar var ya:1shok:.Ellerine sağlık..

X