Erkekler! Bu tespitlere kulak verin!

xsxulem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
687
23
51
Erkekler!
Bu tespitlere kulak verin!

IYI:

Bir kadin yerden goge kadar hakli oldugu bir konuda bir erkekle tartismaya girmisse, erkek artik sacmaladigini bilsin cenesini kapasin diye kadin bu kelimeyi soyler... Bu arada bir erkek, kadinin "nasil gorunuyorum? " sorusuna cevap olarak asla "IYI" dememelidir, yoksa kadinin yerden goge kadar hakli oldugu bir diger tartisma baslar...

5 DAKIKA:

Bir kadinin "5 DAKIKA"si yarim saate esittir. Tabi bir erkegin 5 dakikasinin da tv'deki macin ne zaman bitecegine esit oldugunu dusunursek, durum gayet adil ...

HIC:

Bir erkek saatlerdir karsisinda somurtan kadina en sonunda "neyin var?" diye sormayi akil ederse alacagi cevap budur. "HIC" cevabini alan erkek anlamali ki az sonra kadinin yerden goge kadar hakli oldugu bir kavga baslayacak, ve bu kavga en az "5 DAKIKA" surucek...

PEKI (Tek kasini kaldirarak):

Iste kadinin bu lafinin ardindan erkegin bir soru daha sormasi buyuk cesaret isidir... Cunku bunun ardindan kadin "HIC" yuzunden sinirlenecek ve bir tartismaya daha baslayacaksiniz, kadinin yerden goge kadar hakli oldugu bu tartismanin sonunda da, kadin "IYI" diye bagirarak odadan cikip gidecek...

PEKI (Normal bir yuz ifadesiyle):

Bunun anlami "pes ediyorum" ya da "aman ne halin varsa gor"... ama kaslardan birinin havaya kalkmasi an meselesi, hemen ardindan "HIC" yuzunden kavga cikacak. Kadin "55 DAKIKA" sonra "IYI" diye bagirarak odadan gidince hersey normale donecek...

PEKI (Her iki kas da havada):

Siz oldunuz.... "5 GUN" boyunca sevismeyi unutun hatta yemegi, utulenmis gomlekleri bile...

DERIN BIR IC CEKIS:

Bu tabi ki bir kelime degil, bu erkeklerin en yanlis anladiklari bir kadin tepkisidir.. . Derin derin ic ceken bir kadinin aklindan su gecmektedir: "Aaah ah bende de akil olsa "HIC" yuzunden senin gibi bir aptalla tartisir miyim?"

KISA BIR IC CEKIS:

Bu da bir kelime degil ama erkegin kadinlarda dogru anladigi bir tepki. "KISA BIR IC CEKIS", kadinin o an icin halinden memnun oldugunu gosterir.... Bir erkek bu durumun ne kadar uzun surmesini istiyorsa, o kadar uzun sure hareket etmemeli ve nefes almamalidir.

2006 yılında bilgisayar ekranına yapışık yaşıyordum. Konuyu görünce o yıl ben ne yapıyordum diye düşündüm de, "dönüyorum Orti" cümlesi çınladı zihnimde ahsjsjs. Dinozorlar anladı, yeni nesil o ne ki diyor. Hey gidi.
Valla rüzgar gibi esti bi an anılar ya ne güzel zamanlardı henüz malum tuzağa düşüp prangalara vurulmadan it gibi geziyodum

Valla rüzgar gibi esti bi an anılar ya ne güzel zamanlardı henüz malum tuzağa düşüp prangalara vurulmadan it gibi geziyodum

Valla ben gezmiyordum da. Asalak gibi yaşıyordum o dönem. Sanal tavla ve okey oynuyordum sıkılmadan. Sözlüklerde yazıyordum, blog yazıyordum, çiz bakalım diye bir oyun sitesi vardı oraya giriyordum. Şimdi çok acıyorum o zamanlarıma. Neyse ki kısa sürdü bilgisayar bağımlılığım :) annem modem kablosunu kesti ahsjsjs.

Valla ben gezmiyordum da. Asalak gibi yaşıyordum o dönem. Sanal tavla ve okey oynuyordum sıkılmadan. Sözlüklerde yazıyordum, blog yazıyordum, çiz bakalım diye bir oyun sitesi vardı oraya giriyordum. Şimdi çok acıyorum o zamanlarıma. Neyse ki kısa sürdü bilgisayar bağımlılığım :) annem modem kablosunu kesti ahsjsjs.
O zamanlar bütün anneler böyleydi demek ki benim ki de çok takılırsam gidip modemi kapatıyodu kesilince de bağlan et üşeniyodum şimdiki gibi değildi tabi teknoloji hey gidi günler :)

O zamanlar bütün anneler böyleydi demek ki benim ki de çok takılırsam gidip modemi kapatıyodu kesilince de bağlan et üşeniyodum şimdiki gibi değildi tabi teknoloji hey gidi günler :)

He ya o internet bi gitti mi dakikalarca modemdeki İnternet ışığının yanmasını beklerdik. GB hesabı yapardık bir de. Kısa mesaja 2 kontör harcamak da cabası. Ben niye iyice dinozor olduysam bu saatte :) yine de o zamanlar daha güzeldi yahu.

He ya o internet bi gitti mi dakikalarca modemdeki İnternet ışığının yanmasını beklerdik. GB hesabı yapardık bir de. Kısa mesaja 2 kontör harcamak da cabası. Ben niye iyice dinozor olduysam bu saatte :) yine de o zamanlar daha güzeldi yahu.
Çaldır kapat vardı fukara işi bi de anlamlandırma yapıyoduk bi kere çaldırırsam gel iki kereyse kapıya çık :KK70:

Çaldır kapat vardı fukara işi bi de anlamlandırma yapıyoduk bi kere çaldırırsam gel iki kereyse kapıya çık :KK70:

Ahhshs bunlar hep fakirlikten. Bir de sevgili ile kavga edeceksin kontör bitmiş. Gecenin yarısı gidip alamazsın da. Hırsımı çaldırmaktan çıkarıyordum. Ben uyumuyorum, o da uyumasın. Valla ağlıycam gece gece ya. Çok yaşlı hissediyorum kendimi şu an:)

Ahhshs bunlar hep fakirlikten. Bir de sevgili ile kavga edeceksin kontör bitmiş. Gecenin yarısı gidip alamazsın da. Hırsımı çaldırmaktan çıkarıyordum. Ben uyumuyorum, o da uyumasın. Valla ağlıycam gece gece ya. Çok yaşlı hissediyorum kendimi şu an:)
Mazi kalbimde bir yaradır:)

X