Kanszlktan kurtulmak iin

E

EU1

Ziyaretçi
demirhindi'yi tavsiye ediyorlar. Meyveden bir fındık büyüklüğünde bir parçayı bir bardak kaynar suda karışıtırarak eritip için. Bünde 2 veya 3 bardak. Kan değerlerini yükseltir.

birde üzüm, kına kına ve harnup var.
Bir kilo siyah kan yapıcı üzüm, 30 gr kına kına kabuğu ve 50 gr harnup (keçi boynuzu. Toz halinde olursa daha pratik olur) Hepsini kaynatıyorsunuz, süzüp günde 3 bardak içiyorsunuz. Buzdolabında saklanabilir.

keçiboynuzunun bağırsak sorunlarınada iyi geldiğini duymuştum..
bilginize.,

yapanlar varmı? tadı nasıl acaba.ben kınanın kokusunu hic sevmemde.onun kokusu karısıosa kolay içilebilecek bir içecek olmamıstır

demirhindi'yi tavsiye ediyorlar. Meyveden bir fındık büyüklüğünde bir parçayı bir bardak kaynar suda karışıtırarak eritip için. Bünde 2 veya 3 bardak. Kan değerlerini yükseltir.

birde üzüm, kına kına ve harnup var.
Bir kilo siyah kan yapıcı üzüm, 30 gr kına kına kabuğu ve 50 gr harnup (keçi boynuzu. Toz halinde olursa daha pratik olur) Hepsini kaynatıyorsunuz, süzüp günde 3 bardak içiyorsunuz. Buzdolabında saklanabilir.

ebuş ya bende kansıızm bo sorunla karşı karşıyayım deneyimmi bunları ne diyosun :sm_confused:

Kansızlıktan kurtulmak için günde 2 bardaktan fazla çay içmeyin, içeceğiniz o 2 bardak çay da öyle tavşan kanı cinsinden olmayacak, ve de çayınızı yemekten hemen sonra değil en az yarım saat sonra alın. Bu davranış biçimi bile kansızlığınıza çözüm getirir.

AZEMİMMMMM BU KARISIM KANSIZLIĞA BİRABİR CANIMMM Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! BİREBİR DENEYEN BİRSÜRÜ TANIDIĞIM VARR BANA GÜVENN Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

AZEMİMMMMM BU KARISIM KANSIZLIĞA BİRABİR CANIMMM Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! BİREBİR DENEYEN BİRSÜRÜ TANIDIĞIM VARR BANA GÜVENN Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

tamam ebuşum denicem sagol:teselli:

selam ben yıllardır kansızlık çekiyorum tek çare bence sürekli her sabah kalktığın zaman 2 çorba kaşığı pekmez iç çok iyi geliyor hemde kendini daha enerjik hissedersin bidene istersen hiç bir yan etkiside yok güzelim

teşekkürler ebruli ve dudu41 bende de aşırı kansızlık var ferflex kan şurupları içiyorum doktor verdi.bir de bunları deniyeyim.umarım bi çare olur.

yeşil mercimek anneannem çok kötüydü ölümden döndü kaç kez kan verildi .. Yeşil mercimeği haşlayıp günde bir tabak yedi suyuyla birlikte kısa bir zamandada toparladı buna benzer bir konu daha açılmıştı oradada yazmıştım umarım işe yarar Çok geçmiş olsun..

klasik ama her sabah aç karnına 1 fincan kara dut pekmezini yutuyosun....
kuru üzüm...
birde doktorumun verdiği ilaçlarla kansızlığım kalmadı artık....

kuru kara üzüm
kara üzüm pekmezi
yeşil mercimek
kırmızı et kan yapar

ayrıca maltofer diye surup şeklinde bir ilaç var oda çok iyi bir uzmana danışrarak kullanmanı öneririm.

doktor bana bol bol yeşillik ye demiştin.(otlan demedi tabi). yeşil yapraklı salata türü yapraklı sebzeler yani...

yorumlarınız için çok sağolun annemde suan üzüm kurusu ve harnup(keçi boynuzu)yiyorbunu yiyehnler varmı

bende de vardı kansızlık kan hapı kullanıyorum ve kuruüzüm fındık fln yiyorum. ayrıca dostinex başlığında prolaktin yüksekliği var die yazmıştın ya ben parlodel kullanıyodum bi ara onun yanında takviye kan hapı vermişti doktor bana kansızlık yapar die sana da verdimi ööle bişi?

hayır bana doktor kan hapı falan vermedi senin prolaktini seviyen çokmu çıktmıstıkibu arada kan düzeyin bunlarla normale döndümü

siyah üzüm ama kurusu olucak canım acayip kan yapıyor geçmiş olsunn

ewet üşürdüm çok şimdi daha iyiyim. kuru üzüm ve pekmez gerçekten iyi gelioyr. bi de mercimek :)

Kan yapıcı olarak spirulina yosun hapı biliyorum. Annemin kan değeri düşüktü hiç hareket yapmak istemiyor ve halsizdi.Yosun hapını içinçe çok canlandı yemek bile yemek istemiyordu. şimdi çok daha iyi annenize yararı nasıl olur bilemiyorum .Spirulinada en yüksek değerde demir olduğunu biliyorum .bence bir deneyin derim.

X