Cilt Bakımı Ürünleri Aynısefa'yı kullanan varmı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

KezoVare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2007
123
0
ayrı bi formda açmak istedim sivilce lekeleri için iyi geliyormuş bunu kullanan arkadaşlar varsa lütfen fikirlerini bizimle paylaşabilirlermi ayrıca nerden aldıklarını ne kadara aldıklarını yazarlarsa sevenirim tam emin olmadan almak istemiyorum:uhm:

Evet ben de bunu kılcal damarlar için duymuştum, ama bulamadım bitkisini, aktarlarda merhemi var yalnızca, bildiğiniz bir yer varsa sevinirim...

kızlar Ankara da sgm mağazasında satılıyor ve çok ucuz 3-4 milyon bişey ben aldım ama kapagını açtığımda yapısının çok yağlı oldugunu gördüm ve yüzüme sürmedim cildim zaten yağlı anneme verdim elindekı lekelere sürsün diye o da işe yaramadıgını söyledi attık çöpe :sm_confused:

aldığım yerde sahte ürünler satılmıyo ama sahte olmadıgına eminim ama bir kaç çeşidi varsa onu bilemem.

mrb arkadaşlar aynısefayı benim bir arkadaşım kullanıyor hem cildi kuru olduğu için hemde lekeler için faydasını gördü özellikle cildinin kuruluğuna iyi geldiğini söyledi ama kokusu çok kötüymüş fiyatı 10ytl üzerinde heryerde değişiyor

ya kızlar ben eylülde contractubex almayı düşünüyordum diğer bölümlerden okuduğum kadarıyla aynısefa da onun kadar etkili midir acaba?netten okuduğum kadarıyla aynısefa da baya etkili gibi ama.kararsız kaldım ne diyosunuz?

ama canım senin yaşın daha 14müş.düşünme sen böyle ilaçları, ağır bunlar ama aynısefa falan bitkisel onlar bi şey yapmaz heralde.

Ben kullanıyorum aynı safa kremini ;aktardan aldım 8 ytl..yüzüme degil ayaklarıma özellikle topuklarıma kullanıyorum akşam yatarken sürüyorum sabah yumuşacık oluyor ;topuklarımdaki sertleşme gitti ..kokusuda çok kötü degil hatta zamanla sevdim bile kokuyu kuru yaprak gibi hafif bi kokusu var sonbaharı anımsatıyor bana...a.s.a.s.a.s.

Ben gecen sene kullandim, sivilcelendigim bir donemdi. Hic bir ise yaramaz bes para etmez bir krem. Kizilayda aktarin birinden almistim vala fiyatinida hatirlamiyorum ama bosverin zaten bence. Bi kere sivilcelere zerre etki etmedi ayrica yagli yagli bole surunce vicik vicik oluodu suratim emmiodu bi turlu iice yuzumu yaglandirdi bu seferde. Uyuz oldum biraktim. Ayaklara topuklara iyi gelebilir belki cunku cok yagli yogun bir krem oldugundan vazelin niyetine topuklara surulup yumusatabilir.. Ama yuzunuze sakin surmeyin derim ben.

arkadaşlar royal salesin aynısefa çiçeğinden merhemi var çok güzel bir ürün her evde bulunması sart olarak düşünüyorum.faydaları çok fazla bir şeye kullanmasan diğerine kullanıyorsun.
1 cildi koruyor, besliyor, cilde yumusaklık ve gerginlik veriyor.
2 dudakların çatlamasını ve kurumasını önler
3 artan yaşla birlikte cildin korunmasını ve sertleşmesini engeller
4 dirsek diz ve tabanların set derisini yumusatır
5 topuklardaki çatlakları önler
6 yaraların iyileşmesine iyi gelir
7 hamilelikteki çatlamaları bebek pişiklerini önler( oluşmadan sürülecek)
8 bel fıtıgı boyun ve agrılı tüm bölgelerde varis agrılarında kullanılır
9 sinüzit ve bronşitte burun deliklerine çok az miktarda sürülerek kullanılır
10 ekzama, ucuk, kaşıntı ve mantar hastalıklarında
11 sedef basur hastalarında
12 ciltteki makyajın temizlenmesinde
13 yıpranmış deri yüzeyinde bakım saglar
ürün konsatredir çok az miktarda ve ince bir tabaka halinde düzenli olarak kullanılmalıdır.gözeneklerin kapatılmamasına özen gösterilmelidir

arkadaşlar tavsiye ederim gerçekten memnun kalacaksınız.
:sm_cool:

aynısefa kullanıyorum bende ama ellerime kokusunu seviyorum elleri yumuşacık yapıyor önce yağlı kalıcakmış gibi geliyor ama cilt emiyo bı ıkı dk sonra,
yüzüme sürmedim hiç lekelere ii gelip gelmiyeceğini bilmiyorum ama güzel bi nemlendirici olur gibii.....

arkadaşlar benimde bacaklarımda bazı açık kırmızı yaralar var ve aylarca geçmek bilmedi, böyle kırmızı kırmızı oldukları için de etek metek giyemiyorum bi de kahverengi lekelerim vardı ben de bugün aynı safa yağı aldım aktardan sizce bir işe yarar mı ya kurtulmak istiyorum bunlardan artık. sırf daha etkili olur die yağını aldım. ne dersiniz nu konuda tecrübesi olan var mı? sevgiler....

kızlar ben aynısefa kremını kullandım gercekten harıka bır sey
once korktum kullanırken ama bır kac defadan sonra sivilce ve aknelerım azalınca devam ettım. sonuc cok guzel bıde yanında cay verdı aktar karacıgerden olabılır dıye hindiba karışımlı bitkisel bir cay lokmanaktar diye bir firmanın cayda kremde ıyı geldı ama cayın tadı bıraz kotu olsun sivilcesiz bır hayat icin deydı vallahi

Bertem söylediklerin bana moral oldu, ben yalnızca yağını bacağımdaki yaralara sürüyorum tam 4 gündür şimdiden etkisini gördüm, umarım dah da düzelir, acaba kremini de alsam mı diyordum kesin alacağım..

yüzümde sağ yanağımda öyle dolmuştu ki sivilceler, ve oıynadıklarım yara olmuştu. dün gece sürüp yattım, sabah almış kızarıklığı, diğerlerini söndürmüş bayıldım :)

ama çok fazla yağlı, çok az sürmek lazım. bir de ben bebek pudrası sürdüm 1-2 saat sonra, fazla yağı emsin diye

slm kullandığın çayın adını tam olarak yazarmısın...bu arada kullandığın aynısefa kreminin üretici ismini verirmisin...

X