Cilt Bakımı Ürünleri yüz yogası ile güzelleşip(dolgun dudaklar) genç kalınıyomuş!!!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ya canım ben de yan etkiden dil de şundan korkuyorum.şimdi ben bu hareketleri yaptım, yüzüm fıstık gibi oldu.tembelimdir ben diyelim bıraktım bu hareketleri.yüzüm sarkarsa ya sonra.
benim yaş dolayısıyla bi şey yok.hafif toplu yüzüm zayıflasın istiyorum ondan yapçam.pörsümesin sonra yüzüm.dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayayım.
offf ya yok mu tecrübelisi deneyen???huuu bacılarrtatlicadiarzu

canım bilmiyorum ki ben o yönünü hiç düşünmemiştim..ama ben yinede daha çok yanlış bir hareketten dolayı yüzümün zarar görmesinden korkuyorum..ya peki gerçekten yüz zayıflatma etkisi varmıdır?

aa ilginçmiş ya bu yüz yogası teşekkürler kızlar ben dudak hareketini tuttum onu yapcam kolay geldi o bana bakalım bi gelişme olursa haber veririrma.s.

kızlar bakın aynı hatunun röportajı var baya detaylı anlatmış

bu arada 57 yaşındaymış:1shok:

ben de araştıranlar arasındayım bi video bulmuştum youtubeda bununla ilgili tekrar baktım bulamadım:KK43:ama videoda ,bi amerikan kanalıydı yanılmıyosam, bi tane kurs gösteriyolardı yüz egzersizleriyle ilgili ve kadın 5 gündeki değişimi gösteriyordu acayip şaşırmıştım.aramızda deneyen var mı hakkaten???
kızlar dediğim videoyu buldum.

carole maggio diye bi kadın öğretiyo egzersizleri ve bu programı uygulayanların resimleri gösteriliyo gerçekten değişim müthiş:sm_cool: ama pek bi hareket kapılmıyo videodan.gerçi hepsi birbirine benzer heralde bu hareketlerin.

özellikle bi tane çocuk varya o acayip değişmiş.pek bi yakışıklı olmuş sonradan:eek:

vay be nasılda değişmişler hareketler dikkatli bakınca kapılabilir :) müthiş bişey bu ya :KK66:

kizlarrr nedir simdi son duruuum? var mi baslayan eden? hı? hı? hı? :-D

ya ben dudak hareketini yapıyodum 1-2 yaptım unuttum sonraa bida başliyim en iyisi düzenli şekilde bence işe yarar ben inandım açıkçası sırnaşık şey

eğer devam ettiysen ve düzenli yaptıysan şimdiye etkisinin olmuş olması lazım.yapabildin mi cnm:uhm:
yok canım ya maalesef düğzenli yapamadım 3 gün filan düzenli yaptım sonra unuttum yapmayı..ama başlıcam yine inşallah ..haber veririm sizlere...

Kızlar yüz yogası yeniden gündemde.Ben bayağı ikna oldum.
Çok güzel birşey ya..Uygulayıp memnun kalan var mı?Bence buna kesinlikle ömür boyu yapılacaksa başlanmalı.Aksi takdirde deri salınır.sarkar diye düşünüyorum.

Videodaki kadın 57 yaşındaymış inanamadım ya ne kadar genç gösterio,ama doğru düzgün göstermio hareketleri video çok kısa

evet tüm hareketleri gösteren videolar yok malesef çünkü bu yoga ve facercise hocaları dvd lerini satmak istiyor o yüzden.. dvdlerde ancak amazon.com dan falan bulunur heralde türkiyede yok.. bence bütün hareketleri bulup sistemetik bir biçimde yapmak lazım yoksa işe yaramaz :KK43: ben şimdi nettekilerle idare ediyorum gerci..

ya kızlar ama yaparken biraz dikkatli olun çünkü yüz sinirleri çok hassas yanlış bir hareket cilde zarar verebilir..çünkü bir sitede okudum bir kadın bazı hareketleri elemiş cildine iyi gelmemiş o hareketler..çok zorlayıcı hareketlerden kaçının..ben bugün başladım yine inşallah bu sefer devamını getirecem..özellikle şu kalem terapisi süper ya....düzenli yapıldığında eminim kalıcı olacaktır..gelişmeleri yazarım kızlarrrr...öpüldünüz..

eğer devamını getiremezseniz daha kötü olur bence,ben bu konuda kendime güvenmiyorum 3 gün bilemedin 1 hf yaparım bırakırım ondan hiç bulaşmıym asla böle şeylerin devamını getiremem asla,bi de hareketleri tam bilmeden yapmak ne kadar doğrudur,kadın çok net göstermio yarım yamalak göstermiş,ii düşünmek lazım

eğer devamını getiremezseniz daha kötü olur bence,ben bu konuda kendime güvenmiyorum 3 gün bilemedin 1 hf yaparım bırakırım ondan hiç bulaşmıym asla böle şeylerin devamını getiremem asla,bi de hareketleri tam bilmeden yapmak ne kadar doğrudur,kadın çok net göstermio yarım yamalak göstermiş,ii düşünmek lazım

kızlar sizce bunu yapıp bıraktıktan sonra cilt kötüleşirmi? yani sarkarmı.. nolur nolmaz belki iş yogunlugu, uykusuzluk yada baska sebeplerden bırakıldıgında yanii.. yoksa en fazla ilk haline mi döner? kafam karıstı yaafisfisfis

X