Cilt Bakımı Ürünleri yüz yogası ile güzelleşip(dolgun dudaklar) genç kalınıyomuş!!!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ginka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
370
4
38
Arkadaşlar!!!!!! Filipinler doğumlu bir kadına göre yüz yogasıyla dudaklar silikonlu gibi oluyomuş kalem harketleriyle.ve yüzde çizgiler yok oluyomuş sürekli yapıldığında bu konuda bilgisi olanlar lütfen hareketler hakkında yardım edebilir mi ? ?:teselli:

ben bu konuyu daha önce internetten araştırmıştım.gerçekten çok faydalı.ve yapan insanların da cildini görseniz okadar güzel ki ışıl ışıl...google a yüz yogası hareketleri yazıp oradaki bir kaç linge bak canım baya açıklamalar var bu konuyla ilgili ve bazı lingkerde de hareketleri resimle göstermişler oradan bakabilirsin...

teşekkürler kıvılcım a.s bu hareketleri yapan ve etkisini gören arkadaşlarımız varmı acaba bu sitede:uhm:

ben de araştıranlar arasındayım bi video bulmuştum youtubeda bununla ilgili tekrar baktım bulamadım:KK43:ama videoda ,bi amerikan kanalıydı yanılmıyosam, bi tane kurs gösteriyolardı yüz egzersizleriyle ilgili ve kadın 5 gündeki değişimi gösteriyordu acayip şaşırmıştım.aramızda deneyen var mı hakkaten???

evet tv de seyretmıstım ben.kalemle yapılanı falan var.kasları calıstırmak ıcın.ama onada usenırım ben.

Arkadaşlar!!!!!! Filipinler doğumlu bir kadına göre yüz yogasıyla dudaklar silikonlu gibi oluyomuş kalem harketleriyle.ve yüzde çizgiler yok oluyomuş sürekli yapıldığında bu konuda bilgisi olanlar lütfen hareketler hakkında yardım edebilir mi ? ?:teselli:

google a yüz yogası yazınca hakikaten direk çıktı canım:1hug:yapalım güzelleşelim:)

kızlar ben başlıcam vallahi sevdim bu işi..hele şu videoyu izleyince tamamen karar verdim başlamaya..hergün 15 dk mı ayırıcam..hele şu dudak dolgunlaştıran kalem işine bayıldım...

internetten bu yoga hocasını arastırdım adı Lourdes Julian Doplito Çabukmus. 57 yasında ama sanki 40 gibi gösteriyor. denemekte fayda var arkadaslar :)))

evet arkadaşlar kalem egzersizini yapmaya başladım bende.bu hareketler her yönden mantıklı. resmen yüz kaslarını geliştiriyoruz :) gıdık bile yok ediliyomuş yaww
arkadaşlar bu arada nefes alıp vermeye karından yani diyaframdan alıp vermek çok önemliymiş!!

bende tvde izlemiştim çok kesin konuşuyodu hatunn denemekte fayda var tabiii

ya birde dikkat ettiyseniz yapanların cildi nekadar canlı ve parlıyor..yoga hocalrının filan.ayrıca o videodaki hocanın da dudaklarına dikkat edin acayip dolgun..vallahi ben çok sevdim bu işi kesin yapıcam hergün..keşke başka hareketlerde bilsek..

video olarak 1 tane milliyetin sitesindekini gördüm baska bildiğiniz videosu varsa linkini buraya yazarmısınız

bu da başka bi video bundaki hareketlerin açıklaması yok sadece bi kadın gösteriyo.

kızlar ben bugün başladım tam 15 dk yaptım o 2 videodaki tüm hareketleri..hergün yapmak istiyorum ama sizce yan etkisi varmıdır yani ya cildim kötü olursa..sizce öyle bir etkisi olabilirmi?çünkü her jareket her cilde ii gelmiyormuş diye okumuştum bir sitede....sizce olabilirmi?

ya canım ben de yan etkiden dil de şundan korkuyorum.şimdi ben bu hareketleri yaptım, yüzüm fıstık gibi oldu.tembelimdir ben diyelim bıraktım bu hareketleri.yüzüm sarkarsa ya sonra.
benim yaş dolayısıyla bi şey yok.hafif toplu yüzüm zayıflasın istiyorum ondan yapçam.pörsümesin sonra yüzüm.dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayayım.
offf ya yok mu tecrübelisi deneyen???huuu bacılarrtatlicadiarzu

kızlar ben bugün başladım tam 15 dk yaptım o 2 videodaki tüm hareketleri..hergün yapmak istiyorum ama sizce yan etkisi varmıdır yani ya cildim kötü olursa..sizce öyle bir etkisi olabilirmi?çünkü her jareket her cilde ii gelmiyormuş diye okumuştum bir sitede....sizce olabilirmi?

yazının linkini koyabilir misin canım merak ettim de:eek:

X