Sarımsak Metabolizmayı Hızlandırıyor!

Şu sarmısağa başlasam mı başlamasam mı bilemedim valla birisi diyor ii geliyor etkisini gördüm koku felanda olmuyor sonra bir okuyorum etkisini göremedim kokusuda rahatsız ediyor çelişkide kaldım ben

arkadaşım ben bir ara sürekli yuttum. faydasını gördüm. yedim yedim kilo almadım hatta verdim. ama sonrasınra acayip bir iştah artışı oldu bende. belki sarımsaktandır deyip ara verdim. yalnız regl dönemimdi. iştah artışı ondanda olabilir dedim. şimdi iştahım normal kontrol altında yani ve 2 dündür yine yutmaya başladım. koku olayına gelince eğer hiç çiğnemeden yutarsan koku falan olmuyor. ama ben azcık parçalıyorum ağzımda ve suyla birlikte yutuyorum. ardındanda nane aromalı nesfes açıcı draje sakızlar varya onlardan atıyorum ağzıma koku falan kalmıyor.

arkadaşım ben bir ara sürekli yuttum. faydasını gördüm. yedim yedim kilo almadım hatta verdim. ama sonrasınra acayip bir iştah artışı oldu bende. belki sarımsaktandır deyip ara verdim. yalnız regl dönemimdi. iştah artışı ondanda olabilir dedim. şimdi iştahım normal kontrol altında yani ve 2 dündür yine yutmaya başladım. koku olayına gelince eğer hiç çiğnemeden yutarsan koku falan olmuyor. ama ben azcık parçalıyorum ağzımda ve suyla birlikte yutuyorum. ardındanda nane aromalı nesfes açıcı draje sakızlar varya onlardan atıyorum ağzıma koku falan kalmıyor.

hım anladım denemekta fayda var diyorsun günde bir düş mi alıyorsun peki..

çıçek sen bıraktınmı sarımsağı.niyeki kokumu yaptı sende çok.

:çok üzgünüm: Evet malesef serapcım..bıraktım..çünkü çok fena koku yaptı...mecbur kaldım..bayadır kullanmıyorum..bu arada canım mmaşallah 56 kilo olmuşsun..en son 58,5 idin..senle aynı kilodayız şuan.bende 56 oldum :))

nasıl verdin 2,5 kiloyu?

ben unutmaz isem herakşam yemekten sonra bir tane çiğnemeden yutarım olurmu ki

:çok üzgünüm: Evet malesef serapcım..bıraktım..çünkü çok fena koku yaptı...mecbur kaldım..bayadır kullanmıyorum..bu arada canım mmaşallah 56 kilo olmuşsun..en son 58,5 idin..senle aynı kilodayız şuan.bende 56 oldum :))

nasıl verdin 2,5 kiloyu?

hııı tabi sen şimdi kısa sürede verdiğimi zannettin 2,5 kiloyu ama öyle değil hemen hemen 1,5 ay içinde ancak verebildim. çizelgemi uzun zamandır değiştirmiyordum. sizden farklı yaptığım bir şey yok yani. düzgün beslenme ve sabah akşam 30dk yürüyüş.tabi yeşilçayla sarımsağı unutmamak lazım...

merhaba arkadaşlar....sarımsak kullananlar nerde.durumlarınız nasıl. ben çok hafif hissediyorum kendimi.

merhaba arkadaşlar....sarımsak kullananlar nerde.durumlarınız nasıl. ben çok hafif hissediyorum kendimi.

sarmısakmı kullanıyorsun nasıl?sarımsak çok faydalıda kokuyu napıyorsunuz pekiii.eğer bastıramıyorsanız kurusoğanla birlikte yiyin ikisi aynı anda birbirini nötrlüyor arkadaşlar.

sarmısakmı kullanıyorsun nasıl?sarımsak çok faydalıda kokuyu napıyorsunuz pekiii.eğer bastıramıyorsanız kurusoğanla birlikte yiyin ikisi aynı anda birbirini nötrlüyor arkadaşlar.

yok canım koku yok. sarımsağın ardında ağzına nane aromalı draje sakız attınmı koku falan kalmıyor.

süper ya sarımsak acayip faydalı birşey antioksidan özelliği çok fazla arkadaşlar ve kanserden korur çok ciddi anlamda.yeşilçeyda öyle ama sarımsak gaz yapar onu nasıl hallediyorsunuz.yiyemeyen tümde yutabilir biliyorsunuz değilmi

ayrıca sarımsağı belli bir süre kullanıp ara verildiğinde 1 hafta daha etkisi devam ediyor bilmiyorum bu sizin de dikkatinizi çekti mi

kara üzüm çekirdeği kilo verdiriyor mu nasıl kullanıyorsun?
ayrıca vücut bakımı bölümünde kara üzüm çekirdeğinin göğüsleri büyütmek için kullanıldığı yazıyordu demek ki başka etkileri de varmış

canım onu zayıflamaktan ziyade dmarlarım için kullanıyorum.aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan.ama iştahı da kesiyor .bu ara canım bişey istemiyor.sırf açlıktan yiyorum.bende damar yetmesliği var yani varis ona iyi gelir umarım.devamlı kullanıcam inş

SARMISAĞA BİR TÜRLÜ BAŞLAYAMADIM .bu aralar kara üzüm çekirdeği yiyorum .umarım faydası olur.sarmısağa vakit kalmıyor ki

bende 2 gün önce başladım kara üzüm yemeye. yalnız ben kara üzüm kurusu aldım. çekirdekli olanından. hem kan yapar dedi aktarcı. ben vucudu sıkılaştırıcı özelliğinden dolayı kullanıyorum.valla bu ara neler içiyorum bir bilsen zehirlenmesem iyiydi.

2 diş sarımsak yutuyorum
bir avuç kara üzüm kurusu yiyorum
2 kupa yeşilçay içiyorum
1 kupa kekik çayı içiyorum
1 kupa zencefil çayı içiyorum
1 kupa biberiye çayı içiyorum :1shok:kafamçokkarıştı

bunları içmeye başladığımdan beri kendimi kuş kadar hafif hissediyorum

bende 2 gün önce başladım kara üzüm yemeye. yalnız ben kara üzüm kurusu aldım. çekirdekli olanından. hem kan yapar dedi aktarcı. ben vucudu sıkılaştırıcı özelliğinden dolayı kullanıyorum.valla bu ara neler içiyorum bir bilsen zehirlenmesem iyiydi.

2 diş sarımsak yutuyorum
bir avuç kara üzüm kurusu yiyorum
2 kupa yeşilçay içiyorum
1 kupa kekik çayı içiyorum
1 kupa zencefil çayı içiyorum
1 kupa biberiye çayı içiyorum :1shok:kafamçokkarıştı

bunları içmeye başladığımdan beri kendimi kuş kadar hafif hissediyorum

canim ya zencefil ve biberiye ben de istiyorumicmek ama burda adlarini bilmiyorum sözlüklere bakiyorum yok ben bol bol nane ,yesil,papatyave melissa cayi iciyorum zencefil ne ise yariyorki yazarmisin

canim ya zencefil ve biberiye ben de istiyorumicmek ama burda adlarini bilmiyorum sözlüklere bakiyorum yok ben bol bol nane ,yesil,papatyave melissa cayi iciyorum zencefil ne ise yariyorki yazarmisin

Korkmazcım

zencefil metobalizmayı hızlandırıyor,sindirim sistemini uyarıyor,kabızlığa iyi geliyor..
biberiye ve kekik çayının ise yağ yakma özelliği var.
yeşil çayı zaten biliyon.

arkadaslar siz sarımsağı kullandıktan sonra kac kg verdiniz acaba bende denemeyi düsünüyorumda, lütfen acil cevappppp

arkadaslar siz sarımsağı kullandıktan sonra kac kg verdiniz acaba bende denemeyi düsünüyorumda, lütfen acil cevappppp

arkadaşım ben sarımsağa başlayalı 1 ay kadar oldu herhalde. toplamda 1 kilo verdim 1 ay içinde. benim kullanma amacım altüst olmuş metabolizmamı düzene sokmak. birde bağırsak sorunuma biraz iyi geliyor..ilk sayfaya bakarsan sürekli kullanan bir arkadaş kaç ayda kaç kilo vermiş görebilirsin.şunuda ekleyeyim sarımsağa başladığımdan beri yaptığım kaçamaklara rağmen hatta gece yatmadan yediğim lahmacunlara karşılık kilo almadım. bu benim için bir mucize denilebilir.

arkadşlar birşey soracam ama şey şu sarımsak idrarda koku yapıyo mu?

X