Sarımsak Metabolizmayı Hızlandırıyor!

canım benim idrarımda değilde vücudumun kendisinde koku yaptı..ağzım değil vücudum sarımsak kokuyordu..herkes çok rahatsız oldu..bende bıraktım mecburensenağlama

çiçekçim benim vucudum koku falan yapmadı ama. belki senin çok terleyen bir yapın vardır. ter yoluyla dışarı atıyorsundur.ondan olabilir diye düşünüyom.

canım benim idrarımda değilde vücudumun kendisinde koku yaptı..ağzım değil vücudum sarımsak kokuyordu..herkes çok rahatsız oldu..bende bıraktım mecburensenağlama

bende de koku yapmadı demek ki bünyeden bünyeye değişiyor
yalnız bir kere sarımsak yuttuktan sonra rezene çayı içmiştim o zaman kötü kokulu gaz yapmıştı onun dışında bir sorun olmadı

tulips arkadaşım sen uçmuşum ya 35 kilo ne demeeeeek harikasıııın.illede 5 tanemi yutalım ne dersin?

azericim yağ yakıcı markası ne solgar mı.bende spor aletim taamirden geldi bugün tekarar başlayım diyorum.bende kullansam mı aceba.benim vücut yağ oranım fazla.umarım işe yarar.

bu topic i güncellemek istedim çünkü sarımsak gerçek bir mucize
birçok tarif denedim az veya çok faydasını gördüm ama hiçbiri sarımsak kadar etkili değil
bir örnek vereceğim dün biraz fazla kaçırdım ve yediklerim yağlı kalorili besinlerdi eve gelince 3 diş sarımsağı küçük küçük doğrayıp ılık bol su ile yuttum bir de yatmadan önce zencefil çayımı içtim sabaha kadar üstüne 100 gr da vermişim

arkadaşlar çok kötü kokuyo ya nasıl dayanıyorsunuz:çok üzgünüm:

dişleri fırçalayıp karanfil çiğnersen hiç koku kalmıyor bir de ben sarımsağı küçük parçalar halinde doğrayıp ağzımda tutmadan hemen yutuyorum yani çiğnemiyorum

doğum kilolarından kurtulmak isteyen seksi yıldız angelina jolie,doğum yaptığı
güney afrika ülkesi Namibya da sağlık gruplarının tavsiye ettiği sarmısak çayını yanından hiç ayırmayan jolie nin yakınları,güzel oyuncunun doğum sırasında aldığı 11 kilodan hızla kurtulduğunu söylüyor.jolie'nin uyguladığı diyet programının merkezinde bulunan sarımsak çayı Meksika İspanya'da soğuk algınlığı tedavisinde kullanılıyor.Ancak çayın,bağırsakları çalıştararak zayıflamada etkili olduğu da biliniyor.fisfisfis

şahsen sarımsağı sevmem ama o benim kötü gün dostum

merhaba arkadaşım sarımsağı yuttuğunuzu söylüyosunuz sık sık peki iştahınızı açmıyomu bende denedim kilo vermede faydalı olduğunu duyup sizden maalesef iştahımı açıyor:çok üzgünüm: kendimi frenliyemiyorum cevaplarsanız sevinirim::sm_cool:

merhaba arkadaşım sarımsağı yuttuğunuzu söylüyosunuz sık sık peki iştahınızı açmıyomu bende denedim kilo vermede faydalı olduğunu duyup sizden maalesef iştahımı açıyor:çok üzgünüm: kendimi frenliyemiyorum cevaplarsanız sevinirim::sm_cool:

benim iştahımı öyle fark edecek kadar açmıyor ama iştahı durduracak bazı yöntemler deneyebilirsin
mesela egzersiz iyi bir iştah kapatıcı yine narı tana tane yersen atıştırma isteğini karşılar veya elmalı tarçınlı içecek hazırlayabirsin bunu yavaş yavaş çay gibi içebilirsin aklıma gelenler bunlar bol su da iştahı kapatır

biraz önce yukardaki yazıyı yazdıgımda 3 diş sarımsagı dograyıp bol suyla yuttum... bacım ne öle durmadan su içiyorum içimden geri geliyo :):)

eee rüya arkadaşım 2 haftayı geride bırakmışsın faydasını gördün mü peki kilo kaybın oldumu

bu arada annem dediki pişmiş sütün içinde duran sarımsak kokmuyoCADIARZU ne kadar doğru bilemem

merhaba kızlar uzun zamandır okuyorum neredeyse tüm sayfaları da okudum. sarımsak yutmaya ben de başladım ama çok afedersiniz olduğu gibi dışarı çıkıyor sizde de oluyor mu bu?hayır bu şekilde ne çeşit bir faydası oluyordur?

bende denemeye başladım gerçekten fayda ediyo metabolizmayı çalıştırıyo yalnız midemde yanma oluyo ve ağzıma acı sular geliyo reflü hastalığı olanlar gibi acaba nerde hata yapıyorum dahamı az yutsam acaba yada bana mı dokunuyor bilmiyorum ki

arkadaşlar sarımsağın bi özelliğini daha keşfettim bol bol su içiriyor su içemeyenler(benim gibi) götürüüüün sarımsaklarııııııı

X