Sarımsak Metabolizmayı Hızlandırıyor!

yaa arkadaşlar bende çok gaz var bi kaçgündür saatli bomba gibiyim ve sarımsaktan şüpheleniyorum...akşam 3 diş sarımsak yedim yemek sonrası ve karın ağrısından ölüyorum resmen...

taylan kümeli haklı galiba...ama tartıya çıktım günelrdir çok fazla yememe rağmen kilo almamaışım.aklım çok karıştı vede karnım ççokkk ağrıyoooo imdatttttttt gaz kaçağı varrrrrrrrrr:Roflol::Roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

ayyy kıslar az önce öylesine internette gezinirken taylan kümelinin bi röportajını okudum dediğine göre soğan ve sarımsak vücutta su tutar diyet boyunca yenilmemesi gerekiyomuşşşşşşşşşşş her kafadan bi ses çıkyo yawww kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

yok ya bence vucuttan su atıyorlar. dünden beri sarımsak yutuyorum ve haddinden fazla su atıyorum vucuttan. ramazan dolayısıyla fazla su içemediğim halde bu kadar su benim vucudumda nerdeymiş hayret ettm valla...

yaa arkadaşlar bende çok gaz var bi kaçgündür saatli bomba gibiyim ve sarımsaktan şüpheleniyorum...akşam 3 diş sarımsak yedim yemek sonrası ve karın ağrısından ölüyorum resmen...

taylan kümeli haklı galiba...ama tartıya çıktım günelrdir çok fazla yememe rağmen kilo almamaışım.aklım çok karıştı vede karnım ççokkk ağrıyoooo imdatttttttt gaz kaçağı varrrrrrrrrr:Roflol::Roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

belki üşüttün canım ya bende gaz problemi olmadı. tabi bünyeden bünye de değişebilir..

belki üşüttün canım ya bende gaz problemi olmadı. tabi bünyeden bünye de değişebilir..

serapcım benimde aklım karıştı çok ya çok gaz yaptı bana bu sarımsak sanırım.çok fenayım.oturamıyorum bile yani uzandım klavye kucağımda o şekilde yazıyorum şuankafamçokkarıştı acilen bi çaresini bulmam lazım bunun.acaba sarımsağı suyla değilse başka bişeyle yutsam yada yoğurdun içine katıup falan yesem nası lolur ki?

aynı etkiyi gösterirmi?

yada aç karnına yutsam belki öyle daha iyi gelir bana???fisfisfis

yaa yoğurda rendele bence iyi olur yağsız yoğurt ve sarımsak iyi ikili.seni o kadar rahatsız etmez.ben sarımsağı yağda kavurup tercih ediyorum inanın ne koku ne de başka bişi.tadı da iyi oluyor o zaman :-)

Ay Kizlar Bu Kadar Faydadan Sonra Bende Başlicam Içmeye Hap Gibi Içiyim Dimi Bide Aç Karnami Olcak Merak Ettim

Ay Kizlar Bu Kadar Faydadan Sonra Bende Başlicam Içmeye Hap Gibi Içiyim Dimi Bide Aç Karnami Olcak Merak Ettim

ben iki kere yemekten sonra hap gibi yutuyorum bir problem yaşamadım canım denemeden bilemezsin her bünyede farklı etkiler ortaya çıkabilir benim şikayetim yok koku da yok gaz da

Ben sarımsakla yapılmış herşeye bayılırım ama bide ahhh o kokusu olmasa...Ama ağzına bir karanfil attın mı koku anında gidiyo...sarımsakla yapılmış her türlü yemekler ve soslarda yemeğe inanılmaz lezzet katıyo yoğurtlu ve sarımsaklı makarnaya bayılırım ben:)

lightcola fun benimde sana bi önerim olacak canım sarmısakla ilgili tost makinasına yiyeceğin kadar sarmısak koy ve 5 dakka pişir ... sanırım bu sana yardımcı olacaktır

ben dün 3 diş sarımsağı 2 bardak suda biraz kaynattım.sonra bir tatlı kaşığı bal ve bir limon suyunu sıktım .soğuduktan sonra da içtim.kaynatırken mutfak hep sarımsak koktu.içilebileceğini sanmıyordum.ama bu çayda baktım hiç de kötü değil di.bir nevi tylol hot gibi bir karışım oldu..rahat içtim yani..
kilo verme konusunu bilemiyorum.ama sağlıklı için bile olsa arada bir içmeye değer diye düşünüyorum
zayıflayan arkadaşalr ne şekilde kullandılar acaba?

lightcola fun benimde sana bi önerim olacak canım sarmısakla ilgili tost makinasına yiyeceğin kadar sarmısak koy ve 5 dakka pişir ... sanırım bu sana yardımcı olacaktır

Arkadaşlar ben bu sarımsağın esasen çiğ olarak tüketildiğinde daha faydalı olduğunu duymuştum. Kaynatan ve pişiren arkadaşlar nasıl bir etki gördüklerini yazarlarsa sevinirim. O şekilde de etkili oldu mu:uhm::uhm:?

ben de sarımsağın çiğ olarak yenmesinin sakıncalı olduğunu okumuştum internet haberlerin birinde.içeriğindeki bir madde çiğ olarak uzun süre tüketildiğinde mide için zararlı olacağını okumuştum.
arada bir çiğ yenmesinin sakıncalı olduğunu sanmıyorum...
böyle kaynatınca içimi yumuşak ve kokusuz oluyor.
daha yeni içmeye başladım

valla az önce yuttum 2 diş sarımsak (reglim de oruç tutamıyom:eek:)

tost makinasında ısıtacaktım ama unutum yaaa böldüm mnik parçalara hüplettim suyla birlikte.ben aç karna alıyorum bide tulıpbs gibi yani.daha iyi geldi bana.gaz yapmıyo yemekten önce aldığım zaman..

ben sarmısaklı yumurta yapıyorum harika oluyor.

büyük parçalarda hatta kalın kalın bir iki diş sarmısağı kesiyorsunuz. cok az yagda azcık ceviriyorsunuz ( ama çok fazla değil çünkü çok pişmiş sarmısağın antibiyotik etkisi azalıyormuş) üstüne de yumurtayı kırıyorsunuz. içine biraz da kimyon koyarsanız sucuklu yumurta tadında oluyor. üstelik hiç kokmuyor ağzınız falan.

ben genelde her sabah kahvaltıda yiyorum sonra da dişlerimi fırçalıyorum. şimdiye kadar ağzın kokuyor diyen olmadı.

günaydın arkadaşlar...
reglde ara verin denmişti, ara vermedim günde 2 öğün tükettim regl dönemimdede ama ne uzadı ne kısaldı nede başka bir fark oldu.. aklınızda bulunsun dedim. bünyeden bünyeye fark ediyordur gerçi..bende olmadı diye başkasındada olmayacak değil...

sarmısak yutmaya 2 gün ara vermiştim şimdi tekrar başlayacağım gelişmeleri yazalım.çiçek kız sen devam ediyor musun nasıl gidiyor ?

selam zambakımm

bende 1 güncük ara vermiştim sarımsak yutmaya ama tekrar başladım.valla ben bu sarımsağın etkisini görüyom sanırım.hem bağırsaklarım çok ii çalışıyor hemde bende gözle görülür derecede bi incelme var.aynaya bakınca bi hoş oluyorumsırnaşık şey

senin nasıl gidiyor zambakcım anlat bakalım?a.s.

çiçek kilomda çok fazla bi değişim yok ama bende inceldim cidden.bugün okulda da herkes imrendi bana .bende şöyle bi döndüm attım havamı

kızlar ben geldim
okudum sizleri
ben de 3 gündür sahurdan ve iftardan sonra yutuyorum sarımsağı okuldayken gaz sıkışmasından ders anlatamıyorum demek sebebi sarımsakmış
aç karnına içelim o zaman
tulibssssssss neredesin ????????

azericim aç karnına daha iyi oluyo gibi çünkü yemek üstünü kapatıyor.ben bir de saçlarım için yutuyorum .saçlarım azaldı gürleşsin biraz .niğref gürleştiğini söylemişti.hakkaten alnımda yeni saçlar çıkıyor.
yalnız bazen sarmısak mide ağrısı yapıyo

azericim aç karnına daha iyi oluyo gibi çünkü yemek üstünü kapatıyor.ben bir de saçlarım için yutuyorum .saçlarım azaldı gürleşsin biraz .niğref gürleştiğini söylemişti.hakkaten alnımda yeni saçlar çıkıyor.
yalnız bazen sarmısak mide ağrısı yapıyo

şekerlerim ben daha öncede yazmıştım aç karna aldığımı.çünkü ben denedim kendimde tok karnına alınca sarımsağı,gaz yapıyor çok fena.aç karna alıp hemen arkasından yemek yiyince ise öyle bi sorun olmuyor üstelik ben 10 dak içinde wc ye çıkıyorum çok rahatlıyorum...bu arada ben sadece akşam yemeklerinden önce kullanmaya başladım.aklıma gelmiyo diğer öğünlerde.o bile çok işe yarıyo yani...yeşil çay ve sarım sak artık vazgeçilmezlerim oldu.karnım sıkılaşmaya başladı şişkinliğim gittii.geçen bi kıyafet aldım kendime...üzerime yapışan bi pantolon. bacalarım öle ince görünüyorduki hayran kaldım kendime:1closedeyes:sengözlerimebaksanab:Roflol:jeyyar

X