Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

iremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2006
248
0
Arkadaşlar aranızda bioder kullanan var mı,gerçekten tüy azaltmada etkileyici mi. almayı düşünüyorum da tavsiye edebilir misiniz

iremcim kardeşim yeni kullanmaya başladı
etkisi olacak gibi görünüyor...
zaten kaynım eczacı ve bioder satıyor sürekli kullanan bir müşterisi var.o bayan çok faydasını gördüğünü söylemiş kaynıma bizde kardeşime öylelikle almıştık zaten

Bioder bende kullandım hâla devam ediyorum.
Kesinlikle paran boşuna gitmiyor.

ben satıyorum eczanede ama sabırla en az 6 ay kullanabileni pek görmedim. bana bi sürü numune vermişlerdi dene diye denedim azalma oldu ilk başlarda sonra bıraktım eskiden bi fark yok.. nerde her akşam masaj yap yedir pek vaktim olmadı anlıycağın. azalma oluyorda tam biteceğini sanmıyorum.

Bende daha 1 aydır kullanıyorum.Şimdilik bi fark yok gibi.Sürekli kullanımlarda,azalma olduğu söyleniyor ama tamamen bitireceğini bende pek sanmıyorum.

arkadaşlar benim gittiğim güzellik salonunda müşterilerine uyguluyorlar. Onlardan bilgi aldım. Bioder mutlaka sir ağda yapıldıktan sonra kullanılması gerektiğini, ancak bu yolla tüyleri azaltığını ifade ettiler en az bir yıl da sonuçlar daha net alınıyor dedi. Ben faydasını şu şekilde gördüm. Özellikle yüze yapılan sir ağdadan sonra sonra kullanılıyor. Daha az acı veriyor ve kızarıklıkları azaltıyor. Gerçekten yok etmiyor ama gözle görülür bir şekilde tüylerin çıkmasını azaltıyor.

iremcim kesinlikle fayda edio benim kuzen kullandı ve halada devam edio çok az kaldı yaaa hiç gibi bişiyparam boşa gitmez emin ol canım
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

benimde ablam ve halam kullanıyo.. ikisindede azalma oldu...sabırla devam etmek lazım.. ben yapamıyorum mesela:KK70:

Teşekkür ederim arkadaşlar bana fikir verdiğiniz için,önce reklamlarda abartma olabilir diye düşündüm ama şimdi bende kullanmakta yarar görüyorum.

onetimes kaynım da bursada eczacı :)

ben yaklaşık 10 yıldır aynı eczanede çalışıyorum. zaten Bursa doğumluyum. eğer yolun düşerse buluşma yaptığımızda senide bekleriz Bursa ya. ben bi ilçedeyim o yüzden kaynını tanımam sanırım :1yes2:

Bioder vucudun her yerinde kullanılabiliyor mu? yani...şey..malum bölge için olabilir mi?

Bioder vucudun her yerinde kullanılabiliyor mu? yani...şey..malum bölge için olabilir mi?

canım halam oraya kullandı zaten.. her bölgeye uygulayabiliyosun... ama vücudunun görünmeyen bi bölgesinde bi kaç gün dene.. bişe olmazsa devam et.. ben yüzüme kullandım.2. günün sonunda bütün yüzümü sivilceler bastı.. tabi benim cilt tipim baya baya hassas.. o yüzden ufak bi bölgede dene derim ben..

evet azaltmasına bişey diyemiyeceğim ama eğer yüze sürüyorsanız

sivilceler yaratıyor.. ve bir süre kullanmayı kesseniz de kolay kolay yokolmuyor...içindeki kullanma klavuzuna bakarsanız ciltteki sebumu arttırır diyo.. sebum ciltteki yağ salgısı demek biliyorsunuz...
yani cildi yağlı veya sivilceye meyilli kişiler kullanmasın derim

canım benim kızım kulanıyo üç aydır azalma oluyo am sabır edip düzenli kulanmak gerekiyor

eee benimkiler zaten az ve çok seyrek azaltıyosa ozaman benimkileri tamamen bitirir heralde hemen alıyım ben :dance:

al tabi ilonacım.. gerçekten azaltıyo.. ama silvia nın dediği gibi yüzüne sürünce sivilce yapabilir bende yaptı çünkü hemde çok feci... yüzün dışında diğer yerlerine kullan bence...

Sonunda aldım ve kullanmaya başladım arkadaşlar 4-5 gün oldu .yüzümde de kullandım sivilce yapmadı daha .merak ettiğim tüm soruları bioder uzmanına internet sitelerinden ulaşıp sordum anında cevap veriyorlar ücretsiz müşteri telefon hattı da var iletişim muhteşem hemen cevap geldi
bakalım bekleyip görecez sonucu. gelişmelerden sizi haberdar ederim.

al tabi ilonacım.. gerçekten azaltıyo.. ama silvia nın dediği gibi yüzüne sürünce sivilce yapabilir bende yaptı çünkü hemde çok feci... yüzün dışında diğer yerlerine kullan bence...

allaha şükür yüzümde bişi yok ama uyarın için sağol arkadaşım
işin garibi olması gereken yerlerde yok kollarımda var benim rengleri koyu değil çok sıkta değiller ama rahatsız ediyolar beni kollarda işe yararmı peki:uhm:

X