Jovan Parfümü

drama-drama

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
51
1
arkadaşlar 5 sene önce jovan diye bi parfüm kullanmıştım.çok gzl ve kadınsı bi kokusu vardı.uzun zamandır tekrar kullanmak için arıyorum ama hiç bi yerde bulamıyorum.bulan bilen varsa yardımcı olabilir mi?şimdiden teşekkürler a.s.

merhabalar arkadaşlar. bende jovan musk kullanıyordum fakat artık bulamıyorum:KK43: nerden aldığınızı söylerseniz bende almak istiyorum.

Arkadaşlar tam aradığım parfüm Jovan Musk Oil daha önce Almanyadan getiriyordum ama şimdi Almanya ile bağlantım kesildi nerden bulabilirim bilen var mı? lütfeeenn

Arkadaşım jovan parfümünü bende arıyorum nerden temin ettiğini öğrenebilir miyim?

Bild.aspx
jovan-musk-after-7142246.jpg
jovan-white-silk-eau-de-parfum-40-ml.gif
Canim burda olsa heryerde var ama Türkiyede internetten aratin derim.

bende çok beğeniyorum bu kokuyu. yıllar önce kuzenin hediye etmişti. dışarı çıkınca bir bakayım bende hemen alayım.

arkadaşlar ben en son 1 yıl önce altuğda bulmuştum ama benimki altın sarısı şeritleri var şişesi biraz değişik geldi bana

arkadaşlar ben en son 1 yıl önce altuğda bulmuştum ama benimki altın sarısı şeritleri var şişesi biraz değişik geldi bana

Arkadaşı benimde aradığım Jovan şişesinde altın sarısı dairesel şeritler vardı, altuğ dediğin parfümeri nerde acaba. Ben İstanbulda yaşıyorum, bilgi verir misin? Jovanın şişesini eke koydum ektekini inceleyebilir misin?

Eklentiler

• $848335.jpg
    $848335.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 135
Arkadaşım benimde aradığım Jovan şişesinde altın sarısı dairesel şeritler vardı, altuğ dediğin parfümeri nerde acaba. Ben ıstanbulda yaşıyorum, bilgi verir misin? Jovanın şişesini eke koydum ektekini inceleyebilir misin?

jovan-musk-oil-eau-de-parfum-50-ml.gif
teaser_img_gewinnspiel.jpg
Jovan musk oil ve white silk daha baska ürünleride var.Jovan.de diye girerseniz ürünlerini inceleyebilirsiniz.

jovan-musk-oil-eau-de-parfum-50-ml.gif
teaser_img_gewinnspiel.jpg
Jovan musk oil ve white silk daha baska ürünleride var.Jovan.de diye girerseniz ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Evet ya aradığım soldaki şise altın yaldız dairesel şeritleri olan. Jovan.de sitesini inceledim şişe tasarımları değişmiş çokta güzel olmuş. Ama Türkiyede bu-la-mı-yo-rum :çok üzgünüm:

X