Koltuk ve çekyat temizligi

ben koltuklarımı matik deterjanla silerim hep.çok fazla köpürmüyo durulamasıda kolay.sondurulama suyunada yumaşatıcı koyuyorum cok güzel sonuç veriyor. döşemeyede bir zararı olmuyo üstelik. tavsiye ederim.

evet bende kircoz kulaniyorum hali cok guzle temizliyo bide arab sabunun sivisi var beyaz renkte burda haliya koltuklara(kumas ,deri )cok guzel temizliyo deneyin

koltuk ve halılarımı önce bi güsel arapsabunuyla siliyorum örgü lif tarzı bi bezle.
sonra yumoş la duruluyorum.yumusacık ve pasparlak oluyor..

kızlar bu halılar için çıkmış kosla toz en son süpürgeyle çekıyor reklamlarda acaba bunu koltuklarda denesek güzel sonuç alırmıyız ..

Selam Bayanlar

Benimde çıkmayan mama lekelerim var kirçöz ve arapsabununu deneyeceğim..

Teşekkürler

allahım mama lekeleri cidden çıkmıyor ge.çen hafta silerken öldüm halı şampuanıyla am ayok yok yok geçemdi

bende silmek istiyorum ama malum havalar serinledi kurumazlar diye korkuyorum makinamda yok fazla suyunu çekiyim offf napsam acaba

kızlarrr koltuğum tükenmez kalem lekesii oldu nasıl çıkarabilirim yardım lütfennnnnnnnnn

Benim koltuğumda bir leke vardı geçen sene sildim sildiğim yerlerde iz kaldı kapkara allahım delirecem yok ne deneseler fayda etmedi leke hala duruyor geçen gün oğlum su dökmüş akşam baktım hala leke var geçmemiş kumaş öyle bir kumaşki iz bırakıyor en son çare artık bu hafta bir firma var orayı arayıp yıkattırcam çıkmazsa ne yapacağım hala karar vermiş değilim iğrenç olmaya başladı kapkara bir renk bordo koltukta

arkadaşlar isterseniz lahanayı deneyin biz halı va koltuktaki lekeleri onunla çıkartıyoz ve tertemiz parlıyor.çiğ lahanayla silin.özellikle çay lekesi çok oluyor malum misafir çocukları hiç dert etmiyoz biz lahanayla siliyoz

merhaba arkadaşlar benim de deri koltuklar için nacizane bir önerim var: Ben 8 aylık evliyim, benim; beyaz, U şeklinde köşe, nerdeyse 20 kişinin oturacağı deri koltuk takımım var yani düşünün temizliği ne kadar zor, ama kayınvalidem bana yarım kova ılık suya yaklaşık 1 avuç arap sabunu koyup, temiz yumuşak bir bezle silmemi tavsiye etti, eşim bir yandan ben bir yandan inanın 10 dk. da sildik ve iyice kuruladıktan sonra deri bakım solüsyonunu sürdük, inanın koltuklarım ilk gününkünden bile daha beyaz ve parlak oldu. Deri koltuğunuz varsa veya koltuklarınızın bir bölümü deriyse bu şekilde temizlemenizi tavsiye ederima.s

bu arada arkadaşlar bir bilgi daha: Salonumda siyah-kırmızı kadife bir pufum var, yeğenimin marifeti olan tükenmez kalem lekesini saç spreyiyle çıkardım, sonuç mükemmel oldu. Bir parça pamuğa saç spreyi sıktım ve onunla lekeli yeri ovaladım, mürekkep dökülürse onu da bu kez saç köpüğüyle çıkarabilirsiniz, herkese lekesiz temiz günler yerimseniben

X