Secim Boyası Nasıl Temizlenir ?

ilona

psikolocik deli
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2006
2.927
12
SECİM BOYASI NASIL TEMIZLENIR ?
Bu günlerde secimlerde oy kullanan herkes bir konudan muzdarip...
Parmağımızdan cikmak bilmeyen, tırnagimizdan silinmeyen;
seim boyasi.
Ancak boyayi cikarmanın bir formülü var elbet.
iste secim boyası cikartma tarifi

Püf Noktası ve Malzemeler:
Yarım Limon, yarım cay kaşigi tuz, 5 damla sirke, zeytinyagi
Tarif:
Limon suyu, yarım cay kasigi tuz ve 4-5 damla sirkeyle karistirilip 30 dakika bekletilir. Karisim dinlendirilirken parmak zeytinyaginda bekletilir. Daha sonra zeytinyagindan cikartılan parmak karisima sokulur. Bir süre de burada bekletilen parmak bol suyla ve itinayla yıkanır.
Artık parmağınız tertemiz.

Daha önce niye demiyon be, geziyorum öyle günlerdir damgalı damgalı, allah allah:mymeka:

Daha önce niye demiyon be, geziyorum öyle günlerdir damgalı damgalı, allah allah:mymeka:

TIRNAĞININ ÜSTÜNÜ TÖRPÜLESEYDİN KUZU KAFA.... laelaelaelaelae
SONRADA KREMLERDİN OLUR BİTERDİ....
BEN ÖYLE YAPTIMDA... :dilcikar:

Hiç böyle şeylerle uğraşmayın bayanlar. Bende seçim boyası falan yok.

Çünkü oy kullanmaya gitmeden önce parmağımın her yerine renksiz oje sürmüştüm. Tırnağına, etine, her yerine. Eve gelince de asetonla çıkardım ve bittiiiiiiii.

Bir dahaki seçimde siz de deneyin.

bende secıme gıderken parmagıma komple vazelın surmustum okuldan cıkınca peceteyle sıldım ız bıle kalmadı :roflol:
deneyın jeyyar

önce görmemişim ama aklımın bi köşesine yazıcam sinir oluyorum damgalı damgalı yaşım ortara çıkıyo yaşlı gibi hissediyom kendimi :1closedeyes:

Hiç böyle şeylerle uğraşmayın bayanlar. Bende seçim boyası falan yok.

Çünkü oy kullanmaya gitmeden önce parmağımın her yerine renksiz oje sürmüştüm. Tırnağına, etine, her yerine. Eve gelince de asetonla çıkardım ve bittiiiiiiii.

Bir dahaki seçimde siz de deneyin.

deneyeceğim :lepi:

Artık seçim boyası kullanılmayacak bildiğim kadarıyla a.s gözünüz aydın yani kaydirigubbakcemile3

ben de renksiz oje sürdüm boyayı damlattıkları an ıslak mendılle sıldım hıcbırsey kalmadı

X