Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

Arkadaşlar Dr. Ahmet Karacalara burun estetiği olan war mı reca ederim yazsın yorumları bekliyorum teşekkürler:))))):KK66:

Yaklaşık 3 sene önce teoman doğana estetik ameliyat oldum. İlk burnum ile ameliyat sonrası burnum arasında bariz bir fark yoktu ve burun deliklerimde asimetri sorunu yaşadım. Bu sebeple ikinci kez ameliyat olmak durumunda kaldım. İlk ameliyatı 3000 ikinciyi 800 civarı bir miktara oldum. Şu anda burnum çok doğal bir görünüme sahip. Hiç kimse burnumun estetik olduğunu anlamıyor. Hatta amelliyattan sonra önceden tanıdığım insanlar bile burnumun değiştiğini anlamadı ama aslında bana göre tabiki değişmişti. Ben yine de biraz daha küçük bir burnumun olmasını tercih ederdim keşke de öyle olsaydı. Doğal oldu ama istediğim küçüklükte değil. Asimetri sorunu büyük bir sorun bence en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden biri diyebilirim. Bunu ameliyat öncesi doktorunuza mutlaka belirtin. Şunu da belirtimki ameliyatımdan sonra hiç bir morarmam ağrım olmadı sadece şişlik oldu. Ameliyata girdiğim gibi çıktım diyebilirim.

Orhan Sanisoglu'na iki erkek arkadasimiz burun estetigi yaptirdi. İkisi de cok memnunlar ve cok dogal gorunuyor burunlari. Ucreti de gayet makul tavsiye ederim.

Arkadaşlar Dr. Teoman Doğan burun estetiğini ne kadara yapıo acaba

ben aylar önce gitmiştim Teoman Doğan'a. Amerikan hastanesinde de randevu alıyor, en azından özel sigortanız varsa karşılıyor muayene ücretini. 2 hastane önermişti bana. Amerikanda olursam 7 bin, isini hatırlamadığım bir hastanede ise 5 bin liraydı. Bu rada deviasyon yapacaktı, bir de sadece burun ucunu kaldıracaktı. Geçenlerde de Osman Oymak'a gittim. O ise sadece burun ucunu kaldırmakla olmaz demişti, kemiğimi de biraz törpüleyecekmiş. Ben de kararsız kaldım tabi.

fethi orak in en iyi on estetisyenden biri oldugunu erdem tezelinde burun dusmesine karsi geliştirdigi tekniği internet sayesinde ogrendim.fakat hic bir hastasının yorumunu bulamadim.

bu iki doktordan birinin hastasi olan var mi?

benim arkadaşım fethi orak a ameliyat olmuş muşş diyorum anlayamadım çünkü o kadar güzel o kadar narin ki hatta miss turkey güzellik yarışmasında 12. oldu.tavsiye ederim ama pahalı diye biliyorum

veya tavsiye edebilieceğiniz bi doktor revizyon için ama çok komplike sorunlar var o yüzden cok iyi olması lazım varmı bıldıgınız

Ben Cemal Senyuva uzerine tanimiyorum. Kendisine burun ve meme diklestirme ameliyatlari oldum, hic so run yasamadim, hala da cok memnunum. Tabii agrilarim oldu ama guleryuzu ve insanligi ile de agrilarimi dindirdi. Hem harika bir insan hem de muthis bir cerrah. Cok yakin tarihde benlerimi de aldirdim, simdi kendimi daha hafif hissediyorum :KK1: .
Kesinlikle tavsiye ediyorum, keske tum hastaliklara o baksa..

(burun estetiği hakkında)
fatih dağdelen hakkında yorumlar ya çok iyi ya çok kötü.düşündüğüm bir doktor fakat şans işi mi oluyor şimdi bu?
ben onur erol düşünüyordum fakat artık kendisi girmiyor,asistanları giriyor diyorlar o zaman bir anlamı kalmıyor.kuzenim yakup avşara ameliyat oldu,ilk zamanlar mükemmeldi ama sanki son zamanlarda eski güzelliği yok...sanırım biraz düşme oldu.
naapsak neetsek..maddiyat sorun değil,başka 'tek geçerim' dediğiniz doktor var mı :)

google ladığımızda çıkan isimlerin ne kadar iyi olduklarını bilemiyoruz. Bence bu konuda en iyi referans insanların deneyimleri.geçen ay bir arkadaşın dr.tunç tiryaki ye burun ve liposuction ameliyatı oldu. Hepsini aynı anda yapmış.kök hücre de yapmış, pek anlamadım kök hücreyi anlattı ama yuzyılın buluşu dıyorlar. İnanılmaz memnun kalmış. Hatta göğüslerini daha büyük istemiş, tunç tiryaki uygun bulmamış ve reddetmiş. bu işi ticarete dökmüyor yani. sonra araştırdım tunç tiryakiyi yurtdışında da oldukça tanınıyor. geçen hafta randevu aldım, burnuma ufak bir operasyon için. haberlerde izlemiştim 15 dk da burun amelıyatı dıye, narkozsuz. bu yöntemi de o bulmuş. Tanıştım ve 8 aralık a tarih eldım. heyecanlıyım, bakalım neler olacak. bu arada memnun kalmazsan eskı halıne getırılebılıyormus burun. daha ne olsun, benim gibi pimpirikli biri için, bundan iyisi can sağlığı

Kesinlikle cem payaslı tavsiyemdir. Araştırın zaten birçok video paylaşımı ve insanların yorumlarını google arama yaptığınızda bulabilirsiniz. şimdiye kadar olumsuz yorum yazan bir kişiye dahi rastlamadım.

CEM PAYASLI ALANINDA ÇOK İDDİALI BİR HEKİM, esteworld kliniği altunizade DE BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. ZATEN SIK SIK TV PROGRAMLARINDA ÇIKIYOR. TAKİP ETTİĞİNİZDE NE DEMEK İSTEDİĞİMİ DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ.

Ben Cemal Senyuva uzerine tanimiyorum. Kendisine burun ve meme diklestirme ameliyatlari oldum, hic so run yasamadim, hala da cok memnunum. Tabii agrilarim oldu ama guleryuzu ve insanligi ile de agrilarimi dindirdi. Hem harika bir insan hem de muthis bir cerrah. Cok yakin tarihde benlerimi de aldirdim, simdi kendimi daha hafif hissediyorum :KK1: .
Kesinlikle tavsiye ediyorum, keske tum hastaliklara o baksa..

Bana yardimci olur musuuunn?? Cemal hoca hakkinda desrek istiyorum

Cemal senyuva ile ilgili bilgi verebilecek kimse yokmu :KK43: bu hafta ameliyat icin doktorumu secmek zorundayim artik. Cemal beye burun ameliyati olan biri cvp yazarsa sevinirim. Cok karismis durumdayim ;(

X