Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

merhaba
dr. teoman doğan'ı herkes met ediyor. kendisi harvard üniversitesinden bile davet almış düşünün... bazı kişiler tarafından türkiye'nin en iyi estetik cerrahı olduğu söyleniyor. kendisinin sitesini ve yazılarını takip ediyorum, bana aşırı güven verdi açıkçası. bir sorunum olduğunda kendisine gitmeyi düşünüyorum...

kesinlikle Op.Dr. Teoman DOĞAN ii bi seçim olurdu,bende metini çok duydum ihtiyacı olanlara tawsiyem olur.

selam ebru gunay
Canım Ben Dr.Nebil Bozdoganı tavsiye ederim. Ankarada ama yurtdışında ameliyatlara gidiyor ve istanbulda da ameliyatlar yapıyor. Daha önce Hollanda’nın Leiden kenti üniversite hastanesi Plastik Cerrahi kliniginde çalışmış. Arkadaşım çok memnun kaldı gerçekten bende hep yanındaydım onun herşeyini izledim ve gördüm. Şuan çok hoş ve doğal bir burnu var. Bence bir görüş. resimlerini gönderiyorsun sana bilgisayarla çalışılmış sonraki halini gönderiyor.

cok tesekkur ederim aydanehircim,
doktor secimi gercekten onemli ve karar vermesi gercekten zor. istanbula gidecegim icin istanbulda bir dr bulmam gerekli fakat, nebil beyi de arastiracagim. tesekkurler ilgin icin.
sevgiler
ebru

sevgili bocek,
oncelikle gecmis olsun diyorum. agrin cok oldu mu? yuzundeki morarmalar ve sislikler gecti mi? suan sanirim burnunun sekli tam belli degil fakat, simdiki sonuctan memnun musun?
fiyat olarak ne kadar odedin? hangi hastanede yapildi ameliyatin?
eger gondermek istersen resimlerini gormeyi cok isterim. XXXXXXXXXXXXXXXXXXX adresime de mail atabilirsin. istanbula geldigimde , tanismayi da cok isterim. bende finans sektrunde calistim 6 sene, 2004 yilinda isimden istifa edip, amerikaya yerlestim. uzuuuun hikayee :)
neyse, tekrar gecmis olsun.
sevgiler...

Mesaj editlenmistir.....

Sevgili Ebru Günay 3 hafta önce ameliyat olmuş biri olarak kesınlikle Dr.Teoman Doğan derim

ya bu teoman doğan ın bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum doğrusu. ameliyattan bugüne herhangi bir sıkıntın oldu mu. herşey yolunda gidiyordur umarım. eğer resimlerini eklersen çok sevinirim. bizim gibi henüz karar verme aşamasında olanlar için çok iyi olur. tekrar geçmiş olsun.

valla henuz bir sey yapmadim ve yapamam da. uzakan doktor arastirmalarimi online surdurmeye calisiyorum :)
daha once de soyledigim gibi yaptigim arastirmalar sonunda 3-4 isim var. bunlardan simdilik 2 si uzerinde duruyorum.
teoman dogan ve nebil bozdogan.
iki doktorumuza da e-mail attim ve ikisinden de cevap geldi. teoman dogan, turkiye'ye geldigimde yuz yuze gorusecek. onun methini cok duyuyorum.
nebil bozdogan sagollsun bana sorular sormus, profilden resmimi cekip gondermistim, resmim uzerinde bana uygun olabilecek bir burun tasarlamis. sagolsun cok ilgilenmis.
iki doktor arasinda kararsizim. belki turkiyeye geldigimde baska bir doktora karar verecegim. belki de yakinlarim beni caydiracak ve boyle bir ameliyati yaptirmadan geri donecegim. vallahi cok kararsizim. acikcasi kararliyim ama korkuyorum. sonuclari ya kotu olursa diyeeeee.
sen neler yaptin? randevunun iyi gecemesini diliyor, haberlerini bekliyorum.
sevgiler.:1no2:

Arkadaşlar merhaba,
Forumda çeşitli isimler geçmiş, acaba son durum ne? Daha önce cerrah ismi soranlardan yaptıranlar oldu mu? Benim bir arkadaşım da Nuri Battal'a yaptırdı memnun. Onun hakkında bilgisi olan var mı?

Bir de ameliyat şekli ve silikon formuna karar vermek zor. Mesela bu adam damla silikon dönebilir diye yapmak istemiyormuş, kol altından, kas altına ve yuvarlak tavsiye ediyormuş. Gereçkten de en risksiz olan o. Ama yaptırmışken sadece büyütmek değil de güzel de bir form verdirmek daha iyi olmaz mı? Gerçi o anatomik/damla edikleri biraz daha pahalıymış galiba ama yani sonra bir daha ameliyat gerektirecekse değmez tabi.

Bir de para meselesi var. Nuri Battal 4000 Dolar. Diğerlerini bilen var mı?

Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Gününüz güzel geçsin:)

Selam Pepe..Damla silikonun dönme olasılığı tamamen doktor hatasından kaynaklanan birşey..meme dokusunda boşluk bırakıldığında, silikonda küçükse bu ters dönme olayı oluyor..ben 6 gün önce damla protez taktırdım, doğal göründüğü için bunu tercih ettim..doktorumda bunu tavsiye etti ama tabi tercih meselesi bu...ben dekolte kısmımda top gibi duran bombe istemiyorum..o yüzden de yuvarlak silikonu doğal bulmuyorum açıkçası...kuzenimde var 300cc...görüntü muhteşem ama ben silikonum diyor resmen bakınca..
Kas altı meme dokusu altı bu tamamen senin meme yapınla alakalı birşey..bildiğim tek şey kas altı ameliyatların daha sonra çok çok ağrı yaptığı..çünkü kasların bir kısmını kesiyorlar...koltukaltı da kesinlikle tavsiye etmiyorum..meme altı veya ucu en iyisi...
Benim doktorum Ankara'da.. 7.000 YTL herşey dahil yaptırdım..Helali hoş olsun valla sıkıntım hiç olmadı diyebilirim nerdeyse...

Akademic hospital'dan Mahmet Bayramiçli Hoca'yı bilen var mı? Ameliyattan korkmaya başladım ben. Acaba önce şu hapları mıdenesem?

Hap kullanmayın arkadaşlar...bırakın kalsın ameliyattanda korkuyosanız eğer..vücudunuzun dengesini içeriğini bilmediğiniz maddelerle bozmayın..hiçbir doktor tavsiye etmiyor bu tür hapları..Risk almaya değmez...

Ankara Onep Estetik Merkezi nde silikon ameliyatı olan varmı?

Ben ANkara'da olsam galiba xxxxxx yaptırırdım. İnternetten okuduğum kadarıyla bana güven verdi ama yaptırana danışmak daha mantıklı. Ben de İstanbul'da arıyorum doğru ismi. Marka olmasın istiyorum bir yandan da...Gereksiz para vermek istemem tabi

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar, kesinlikle hap kullanmayın piyasada bulunan ürünlerin neredeyse tamamı kansorojen etkiye sahip.Ameliyat olmadanda 4 aylık bir zaman diliminde 2 beden büyük göğüslere sahip olablirsiniz
cake firmasına ait tamamen bitkisel bir karışım var ismi "göğüs büyüten likit " olarak geçiyor google da aratabilirsiniz
bu ürün ile birlikte düzenli spor yaparsanız (mesela bir havluyu iki elinizle uçlarından kavrayıp çekiştirmek göğüs bölgesi için çok yararlı bir kas geliştirme hareketidir yada spor salonuna gidebilecek olan bu imkanınıda kullanabilir) dediğim gibi göğüsler büyüyor.Losyonun çalışma prensibi şu içeriğinde bulunan bitkiler o bölgeye sürüldüğünde kan dolaşımını hızlandırıyor deri altına daha fazla oksijen taşınmasını sağlıyor, aynı zamanda kolajen üretimini tetikliyor.Ürünü kullanıp istediğiniz ölçüye sahip olduğunuzda yeniden kullanmanıza gerek yok ama spor yapmaya davem edin tabiiki.Bu arada fiyat olarak biraz pahalı ama sonuç itibarı ile estetik ameliyatın getirdiği acı ızdırap ve yüksek maaliyetten kurtuluyorsunuz.Ben denedim memnun kaldım bütün arkadşlarıma tavsiye ederim ama düzenli kullanım ve obölgedeki kasları çalıştrmak şart :)

kizlar,
Cihan Ucar ve
Hasan Poyraz.

Bu doktorlarin isimlerine tanidiklarimin tavsiyesi sonucu ulastim.
Google dan bakin isterseniz.
sanirim istanbula gittigimde ikisine de gidecegim,
teoman dogan, yakup avsar, nazim cerkes gibi isimler fiyat konusunda cok ucuyor.
yakup avsarin bilgisayar ortaminda yaptigi burnu hic begenmedim. nazim cerkes'in ki gercekten dogal fakat, 4500-5000 dolar cok yuksek.
aslinda boyle internetten olmuyor tabi.
neyse az kaldi, gorustugum doktorlarla olan izlenimlerimi yazacagim.
sevgiler:smiley-cool:

kizlar,
Cihan Ucar ve
Hasan Poyraz.

Bu doktorlarin isimlerine tanidiklarimin tavsiyesi sonucu ulastim.
Google dan bakin isterseniz.
sanirim istanbula gittigimde ikisine de gidecegim,
teoman dogan, yakup avsar, nazim cerkes gibi isimler fiyat konusunda cok ucuyor.
yakup avsarin bilgisayar ortaminda yaptigi burnu hic begenmedim. nazim cerkes'in ki gercekten dogal fakat, 4500-5000 dolar cok yuksek.
aslinda boyle internetten olmuyor tabi.
neyse az kaldi, gorustugum doktorlarla olan izlenimlerimi yazacagim.
sevgiler:smiley-cool:

yakup avşar burun ameliyatını 2.5-3 milyar arasında yapıyor(bana bilgisayarda yaptığı burun doğal gözüküyordu ama aynısı olabilir mi orda şüphelerim var), teoman doğan da o şekilde ama nazım çerkes 5-7 milyar arasında yapıyor, bu iş ne paraya ne de ünvana bakıyor, cerrahin tamamen kişisel yeteneği ve estetik anlayışına bağlı.Fatih dağdeleni de bence listene al, tv de çok gördüm güven veren birine benziyor.Ben şahsen yakup avşarı düşünüyorum ama emin değilim, mikro yöntemler kullanıyor, başka da kimse bu yöntemleri kullanmıyor, yaptırdıktan sonra ilerde sorun olur mu diye şüpheleniyorum

Arkadaşlar Barış Çakır (Memorial Hastanesi), MEHMET BAYRAMİÇLİ yada BERKHAN YILMAZ (Acıbadem Hast.) hakkında bilgisi olan var mı? Hem doktorlar hem burun estetiği fiyatları hakkında?

barış çakırın bir videosu var youtube da, çok genç biri, ama daha önce yazdığım gibi bu iş yaşa, ünvana, ne kadara yaptığına bakmıyor tamamen cerrahın yeteneği be estetik anlayışına bağlı, yani yeni mezun biri 40 yıllık profesörden daha estetik bir burun yapabilir.

Kızlar, kesinlikle hap kullanmayın piyasada bulunan ürünlerin neredeyse tamamı kansorojen etkiye sahip.Ameliyat olmadanda 4 aylık bir zaman diliminde 2 beden büyük göğüslere sahip olablirsiniz
cake firmasına ait tamamen bitkisel bir karışım var ismi "göğüs büyüten likit " olarak geçiyor google da aratabilirsiniz
bu ürün ile birlikte düzenli spor yaparsanız (mesela bir havluyu iki elinizle uçlarından kavrayıp çekiştirmek göğüs bölgesi için çok yararlı bir kas geliştirme hareketidir yada spor salonuna gidebilecek olan bu imkanınıda kullanabilir) dediğim gibi göğüsler büyüyor.Losyonun çalışma prensibi şu içeriğinde bulunan bitkiler o bölgeye sürüldüğünde kan dolaşımını hızlandırıyor deri altına daha fazla oksijen taşınmasını sağlıyor, aynı zamanda kolajen üretimini tetikliyor.Ürünü kullanıp istediğiniz ölçüye sahip olduğunuzda yeniden kullanmanıza gerek yok ama spor yapmaya davem edin tabiiki.Bu arada fiyat olarak biraz pahalı ama sonuç itibarı ile estetik ameliyatın getirdiği acı ızdırap ve yüksek maaliyetten kurtuluyorsunuz.Ben denedim memnun kaldım bütün arkadşlarıma tavsiye ederim ama düzenli kullanım ve obölgedeki kasları çalıştrmak şart :)

peki swordfishçim, büyütse büyütse ne kadar büyütürki? sende ne kadarlık bir büyüme oldu ve ne kadar zamanda?

X