Bebek cinsiyeti için yeni duydum

cnvr

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
305
8
Kızlar, istediğiniz cinsiyette bebek sahibi olabilmek için bir yöntem varmış. Duyduğum şey şu: Her 4 yılda bir insanların kanı yenileniyormuş. Hamile kalınan dönemde eşlerden hangisinin kanı taze ise çocuğun cinsiyeti ondan oluyormuş. Önce inanasım gelmedi. Hesapladım benim 3 çocuk, ölü doğumum, ben ve kardeşimin doğumları doğru çıktı. Bunu daha önce duyanınız ayrıntılı bileniniz var mı?

Kızlar, istediğiniz cinsiyette bebek sahibi olabilmek için bir yöntem varmış. Duyduğum şey şu: Her 4 yılda bir insanların kanı yenileniyormuş. Hamile kalınan dönemde eşlerden hangisinin kanı taze ise çocuğun cinsiyeti ondan oluyormuş. Önce inanasım gelmedi. Hesapladım benim 3 çocuk, ölü doğumum, ben ve kardeşimin doğumları doğru çıktı. Bunu daha önce duyanınız ayrıntılı bileniniz var mı?

ama nasil olur???simdi diyelim her dört yilda diyelim ben yirmi yasindayim esimde 24 veya 28 simdi ikimizinde kani yenilenmis olmuyormu???:uhm:

belki hamileliğim o dördüncü senemize denk gelmedi noluyo çocuğun cinsiyeti.......................................

:Roflol::Roflol::Roflol:Allah senide güldürsün emi koptum vallahi:Roflol:eek:kuyunca aklıma şu geldi ;hani üçüncü bir cinsiyet olarak dolaşanlar varya onlar bu zamanlaramı denk geldiler acaba:uhm::Roflol::Roflol:asrın tıp buluşu ödülünü bana verirlermiki bu yorumdan sonra:Roflol::Roflol:

ben de 28 yaşındayım normalde kanımın taze olması lazım değilmi. ama benim bebeğim erkek.Yani bende tutmadı. Ama aslında pek de mantıklı gelmedi bu tespit.

Kızlar kanın4 yılda bir yenilendiğini doğru varsayarsak, yenilenmenin başlangıcının ilk yılı hangi tarih olacak acaba? Bu varsayım bana pek inandırıcı gelmedi, Ayette bile vardı yanlış hatırlamıyosam, ' Allah dilediğine kız, dilediğine erkek evlat verir' diye.

çok ilginç bir varsayım olmuş
yani her 4 yılda bir kanın yenilenmesi dogru bile olsa tarihi nerden bilecegiz
hangi yıldan başlayacagız

Evet yuzde yuz dogruuu,ben yegenime yapmistim,ultrasona falanda baktirmadilar o zaman,ama dogmadan 1 ay once ismini bile koymustum,herkes guldu ama benim dedigim cikti ve yegenim erkek oldu,yanliz su an tam olarak nasil yapilacagini hatirlamiyorum,biraz karmasik bir islem ve dogum tarihlerinin gunu gunune gogru olmasi gerekiyor,islemi dogru yaptiginizda tamamen dogru cikiyor.

BENCE ORTAYA ATILMIŞ ASILSIZ BiR LAF...
SİZiNKiNDE DE TUTMASI TESADÜF OLMUŞ...

Ben bunu yıllar evvel duymuştum cnvr. Yanlız küçük bi yanlışlık var erkeğin kanı her 4 yılda bir, kadının kanı her 3 yılda bir değişiyormuş. ben kendi ablam ve abim için hesapladım tuttu. doğacak olan bebeğim giçin hesapladım, 2006 yılında her ikimizin kanı da değiştiği için fifti fiftiydi, demekki eşim daha baskın çıkmış...:emir_bebek:

canımcım bana da saçma geldi ama hesaplıyoruz hesaplıyoruz 4 kişiydik kendi çocuklarımızı hesapladık ben kendimi ve kardeşimi hesapladım doğru çıktı yahu. gülşehir de doğrulayınca demek ki var bir hikmeti. tabii ki Allah dilediğine dilediğini verir ama belki o dönemde vermez değil mi ama? Mesela: annem 1950 babam 1947 doğumlu. ben 1971 kardeşim 1975. annem 1970 de hamile kalmış bana. babam 23 annem 20 yaşındayken. 23te 4, 5 defa var. babamın kanı 3 yıllık bu hesaba göre ben de çok zor anladım inşallah anlatılanı doğru aktarıyorumdur. annemin kanı 0 yenilenmişmiş. böyle bişeydi işte ya. kızkardeşimde babam 27 annem 24 gene aynı şey. tabii ki Allah bilir. ama ben duyunca paylaşmak istedim.

söyleyen arkadaş bazı insanlarınki 4.5 yılı buluyor dedi. yıl dolar dolmaz düşünmeyin kan biraz otursun dedi. benim 3 tane çok şükür. inşallah bu kadar yeter bana. bir de anne babanın doğduğu ay ve gün de önemliymiş.

Arkadaşlar size kendimden bir örnekle anlatayım nasıl olduğunu.

1970 + eşimin doğum tarihi
71
72
73
74 +
75
1976 + benim doğum tarihim
77
78 +
79+
1980
81
82 ++
83
84
85+
86 +
87
88+
89
1990 +
91+
92
93
94 ++
95
96
97+
98 +
99
2000+
01
02+
03+
04
05
06 ++
07
08
09+
2010+

Mavi artılar eşimin, pembeler benim. gördüğünüz gibi 2006 da her ikimizin kanı da değişmiş...yarı yarıya ya kız ya erkek olma ihtimali vardı.
Bunlar ne derece doğrudur bilmiyorum tabi, siz de kendinize bi bakın bakalım sizinkiler de tutuyor olabilir. Bu arada benim kız olma ihtimali 2009'daymış çok erken bir tarih sırnaşık şey

söyleyen arkadaş bazı insanlarınki 4.5 yılı buluyor dedi. yıl dolar dolmaz düşünmeyin kan biraz otursun dedi. benim 3 tane çok şükür. inşallah bu kadar yeter bana. bir de anne babanın doğduğu ay ve gün de önemliymiş.

Doğrudur ya da değildir bilmiyorum canım. Cidden bu böyledir %100 tutar diye bişiy de yok, eğlencelik aslına bakarsan. ne demişler fala inanma falsız da kalma..:dance:

merhaba gül güneş ben 21.07.1971 doğumluyum,eşim ise 26.04.1970 doğumlu benimkini hesaplarsan sevinirim.teşekkürler.

hülyacemre'cim bunu sen kendin de çok kolaylıkla hesaplayabilirsin. yukarda örnek vermiştim.
seninki canım, eşinin 2006 da kan değişim olmuş, senin de 2007 itibariyle değişime başlamış, her ikinizin de tekrar yenilenme tarihi 2010 yılı. en son seninki yenilendiği için kız olma ihtimali yüksek canım.

böle şeylerle uğraşmayın bence allah hayırlısını nasip etsin kız olsun erkek olsun bence hayırlı evlat versin... bana da tuhaf geldii valla

ne bu canım teknoloji değişti yok sperm satın al... yok cocuğun cinsiyetini seç...ne bu ya pazardam karpuz seçer gibiii....yeterki sağlıklı olsun yaa.. öğle değilmi arkadaşlar..

X