Finlandiya Paylasim Alani(Tanisma)

Merhaba herkese, sanırım uzun zamandır boş burası.. ben yine de bir umut geldim belki gören olur da gelir diye:) Ben aralık ayında geldim finlandiyaya, tamperedeyim, eşim finli.. İnşallah birileri çıkar buradan sohbet edecek.. Burası güzel , doğası harika bir yer ama ne olursa olsun insan kendi vatanından birilerinin özlemini çekiyor çünkü...

Banu, KK bı arkadas daha var oda Tampere'de yaşıyor. Bu arada hosgeldin kuzey kutbuna...:KK3:

Slm kızlar benıde aranıza alırmısınız bende bu sıteyı hamılelık belırtısını okurken uye oldum sonra sıtede burasını buldum sızler cok sanlısınız turklerın oldugu yada turk markeetlerıne yakın yerlerdesınız bıze en yakın yer oulu oda 3 saat kersåmåkı dıye bıyerdeyım yenı hamıleyım gelelı 1 yıl oldu dılınıde bılmıyorum sevmıyorumda bu ulkeyı cok az turk var 1 saat uzaklıkta onlarda haftada 1gun gıdıyoz yanı cok sıkıldım ınsallah yazın tatıle kahramanmaraslıyım buarada oraya gıdebılırım hepınıze allah yardım etsın memnun oldum bu sıtede sızlerınde olmasına

mrb dilek ben banu hala foruma giriyor musun msj gorebilecek misin bilmiyorum ama bende k.marastanim hatta aslen turkoglundanim finlandiya ya kasimin son gunleri geldim daha cok yeniyim esim burda calisiyor kuhmoda yasiyoruz ve yanilmiyorsam eger oulu ya 300 km uzakliktayiz umarim msj alabilirsin ve tanisabiliriz.....

hepinizi ayri ayri kiskaniyorum bayanlar, benim su ana kadar gittigim ulkeler arasinda favorim isvec ama finlandiyayi da bi o kadar seviyorum. bi ara baya fince calisiyodum ogrenilmesi isvecceden daha zor kesinlikle:2: bir metal muzik dinleyicisi olarak umarim bir gun komsunuz olabilirim diyorum:KK16: bi ara sarmistim baya nasil giderim naparim napmak lazim diye

mrb dilek ben banu hala foruma giriyor musun msj gorebilecek misin bilmiyorum ama bende k.marastanim hatta aslen turkoglundanim finlandiya ya kasimin son gunleri geldim daha cok yeniyim esim burda calisiyor kuhmoda yasiyoruz ve yanilmiyorsam eger oulu ya 300 km uzakliktayiz umarim msj alabilirsin ve tanisabiliriz.....

bir hayli geç gördüm mesajı arada pek girmedim kk ya. İnşallah alışmışsınızdır Finlandiyaya. Ben elbette izmiri özellikle soğuk havalarda daha fazla özlüyorum ama genel olarak memnunum hayatımdan. Bakalım siz benim mesajımı benim gibi iki yıl gecikmeden görebilecek misiniz:KK66:

hepinizi ayri ayri kiskaniyorum bayanlar, benim su ana kadar gittigim ulkeler arasinda favorim isvec ama finlandiyayi da bi o kadar seviyorum. bi ara baya fince calisiyodum ogrenilmesi isvecceden daha zor kesinlikle:2: bir metal muzik dinleyicisi olarak umarim bir gun komsunuz olabilirim diyorum:KK16: bi ara sarmistim baya nasil giderim naparim napmak lazim diye

Umarım istekleriniz gerçek olur ya belki çoktan olmuştur:) Fincenin isveçce ile ilgisi yok gerçekten çok farklı, öğrenmesi zor ama burda yaşamak gerekiyor sanırım iyice öğrenebilmek için.

X