rahim filmi çektirenler var mı?

Bende bu ay cektirecegim doktorum bana bu ay korunacaksiniz dedi bebek olmamali dedi bazilarida korunmuyormus

Kizlar merhaba, artik son teknolojiyle cekilen rahim filminde agri olmuyor. Dikkat etmeniz gereken tek sey rahim filminin cekildigi cihazin hangisi oldugu. C kollu cihaz ile, dun benim yaptirdigim gibi Echomar Sisli'de Dr. Cevat Bayrak tarafindan rahim filminiz cekilirse hicbirsey anlamiyorsunuz..Cok temiz ve hijyenik bir merkez. Size ozel dolap veriliyor. Sizin icin paketten yeni cikarilan sabo terlikleri ve mavi ameliyat onlugune benzer kiyafeti giyiyorsunuz. Daha sonra sizi hemsire hanimlar cagiriyor, normal jinekolojik muayenede oldugu gibi cihazi vajinaya koyarken cok hafif bir sizi hissediyorsunuz, ki bu gayet normal hic merak etmeyin. Asla ve asla katlanilamayacak bir aci degil. Sonra sol tarafta tuplerinizi izliyorsunuz. Doktor ilaci veriyorum diye sizi bilgilendiriyor. Ben ne bir agri ne de bir aci hic birsey hissetmedim. Toplam 2dakika surdu. Sonrasinda size hijyenik ped ve intim temizleme mendili veriyorlar. Gayet mutlu bir sekilde masadan inip wcye gittim ve hersey normaldi. Eve dondugumda cok cok az miktarda bir kanama oldu ancak ne bir agrim ne de bir sizim olmadi. Rahim filmi cektirmeye gitmeden once burdaki yazilari okuyup cok korkmustum, ancak teknoloji okadar ilerlemis ki, bu aleti bulan bilimadamlarindan da, doktor Cevat Bayrak'tan da Allah razi olsun diyerek sizlere bu bilgiyi yazma gorevini kendime bir borc bildim. Diger yerlerde lutfen C kollu cihaz olmadan rahim filmi cektirip kendinize eziyet etmeyin...internetten Dr. Cevat Bayrak'in c kollu cihaz ile yaptigi rahim filmi ile ilgili videolari izleyin. 550tl yi kendinize cok gormeyin.. Sevgilerimle :))) ozetle asla ama asla korkmayin..

3aşılamadan sonra şimdi tüp bebek tedavisine başladık. rahim filmi ya da hss mi ne öyle bişey istediler.. bu rahim filmi çok ağrılı mı oluyo? tedavim özel hastanede oluyo ordan kendi yapacakları bir görüntüleme yöntemini önerdiler. (rahim filmini dışarıda çektirecektim) emin olamıyorum. içime şüphe düşmüyor değil, acaba hastanede daha yüksek ücretli olan yöntemi uygulayalım diye mi rahim filmi çok ağrılı oluyo dediler? biri bişeyler yazsın lütfen. bu konuları ailem dahil kimseyle paylaşmadım:uhm
Ben yeni çekindim anestezili çok korktum ama hiç birsey hissetmedim sonrasında ağrı bile olmadı

Ben bugün devlet Hastanesi'nde çekildim bende başlarda çok korkmuştum yorumlardan dolayı hatta çekilmeden önce sitrrsren ağrım bile başlamıştı ama çekildikten sonra hafif bı ağrı oldu ve geçti korkacak bişey yok

X