Piercing, Hızma Burnunu Deldirenlerin Önerileri, Soruları, Cevapları

dark princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
25
0
mrb kızlarr..
ben burnumu deldirmek istiyorum ama karar veremiorum cünkü bazı deldirenler yara,kabuk oluyor diyor.deldirsem mi karar veremedim bi de hoş durur mu acaba :eek:

mrb kızlarr..
ben burnumu deldirmek istiyorum ama karar veremiorum cünkü bazı deldirenler yara,kabuk oluyor diyor.deldirsem mi karar veremedim bi de hoş durur mu acaba :eek:

slm cnm ewt dediklerin cogunlukla oluor ama temislik cok önemli burnumda delik we daha bicok yerim de de piercing war senelerdir ama bi kere olsun bisi olmadı ii bilen birine yaptırman cok önemli we hijyene dikkat et sorun cukmas

Canim ben de bir zamanlar deldirmistim burnumu, o kadar dikkat etmeme ragmen iltihaplandi ve sonradan cikardim ve delik kapandi:KK43: Ama cevremde de deldiren arkadaslarim var,onlarin bir sorunu yok,turp gibi burunlari senelerdir:) Ama sunu unutma.. Herkestemi bilmiyorum ama o delik sonradan sen istesende kapanmayabiliyor .. Benim bir arkadasim burnu delik geziyor..Hizma takmayi birakti ama burnunun deligi hala var... Biraz da pisman yaptirdigina..
Hizma bazilarina cok güzel yakisir ama yine de bir düsün derim..

ben cesaret edemem. burnu minicik hokka gibi olanlarda hoş duruyor ama diğerlerine yakışmıyor. bence mıknatıslı veya yapıştırma kullan beğenirsen deldir

aslında bnm cildim hasastır mesela imitasyonda fln kulaklarım hemen yara olur.acaba burnumu deldirdiimde fln makyajdan mikrop kapıp iltihap olur mu.ayrıca cok t.ederim fikirleriniz için a.s.

ya bnm arkadaş deldirdi de hemen kapanıyor üstelik çok da acıdığını söyledi...sabah eli gidiyomuş sürekli :)

bnecede hiç deldirme cnm ben deldirdim o kdr dikkat ettim hemen yara oldu hemde insanın cannı çok acıyo bende kapattım gene sen bılırsın ama ...ben şimdi yapıştırma takıyorum mis gibide duruo

valla bi ara bende ozendim hemde nasill
limoni arkadasin da dedigi gibi kiminde kapanmiyormus o delik
korktum acikcasi cunku omrumun sonuna kadar kullanmak istemem heves ettigim seylede hayatimi karartmak istemem...
o yuzden bu hevesten vazgectim
bende arkasi yapiskanli kucuk taslar var cok istedigimde onlari burnuma yapistiriyorum valla isterse sahte dursun sahte oldugu belli olsun umrumda degil... hevesimi gideriyor mu giderior tmmdir o zaman... :KK70:

ben 8 ay önce deldirdim 8 aydır hiç cıkartmadım bi cıkartırsam biliorum bida kapanıcak hemen ilk deldirdiğim gün berbat kanamıştı ama deger ya 2 gün sonra gecio acısı bence deldir :dance:

canım bnm burnum delik 2 sene önce deldirdim hiç bi sorun çıkmadı bence çok hoş tabi herkesin kendi fikri...ben şimdide göbeğimi deldiricem ki burnunda sorun çıkıcağını sanmıyorum çünkü çevremde çok var hızma takan kişiler..tabi seni etkilemek istemem senin iyi karar vermen gerek.

valla canım bende burnumu deldirdim arkadaşların dediği gibide hijyen çok önemli bide ii düşün sırf hevesn için yaptırma bence. yakışıp yakısmıycağı konusunda da önce yapışkanlılardan dene hoşuna giderse yaptırırsın..

Bende deldirdim, hiç acımadı yara felanda olmadı. Alışmak zaman aldı biraz aama çok severek kullandım, şimdi yok işe girince çıkarttım. Zaten çıkarınca delik hemen kapanıyoo yerimseniben

ben cok istiyorum burnumu deldirmek ama demekki cok iyi bi yerde deldirmem gerekio erkek ark. istemio ama ikna ettiğim an gidip deldiricem ,teşekkürler:sm_cool:

bende deldirmek istiyorum ama gunah mi bilmiom belki sacma gelir niye bole soruo bu diye gunah olan bi seyi yaptirmak isyemem dogrusu bende istiyorum dusunuyorum dogrusu

ben cok istiyorum burnumu deldirmek ama demekki cok iyi bi yerde deldirmem gerekio erkek ark. istemio ama ikna ettiğim an gidip deldiricem ,teşekkürler:sm_cool:

daha öncede yazmıstım ii yapan biri we hijyen die
sadece burnumda deil
bicok yerde pierci
ngim war
bi kere bile sorun olmadı we 10 senedir fln hemde benimde eimitasyona alrejim war ama kaliteli bi yerde yaptırırsan ztn titanyum yani cerrahibi küpe öolcak sorun olmas

Ben deldirdikten yaklasik 2 ay sonrayi saunaya gitmistim, biraz kizardi ve dokunamaya cekiniyordum ama zamanla düzeldi.
Icinden geliyorsa deldir kiz yerimseniben, hosuna gitmeyenler yaptirmasin ne yapalim :)

X