Saç Bakım Ürünleri Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

bende haftada 2 kez uyguluyorum.ama herkesin saç tipine göre değişir bu.yağlıysa saçlarınız haftada 1 yapın gibi.yerimseniben

ya arkadaşlarrr alıyımmı almıyımmı çok karasızım sacları nasıl etkiliyor bu yag
karışımı

cnm bende bu yağdan kullanıyorum saçlarmı yumuşacık yaptı parlattı ve artık daha az dökülüyolar. içine yılan yağı da koydum ve saçlarm baya uzadı. bi dene derim memnun kalmazsan bırakırsın..a.s.

arkadaşlar mecitefendiciğimi bugün aldım:icecream: bakalım birazdan yapıcam ilk bakımımı..bi de arkadaşlar ben bişi sorucam sizlere..ben bu yapılan bütün bakımları(dax super gro,mecitefendi,gliss maske vs..) hep kirli saça yapıyorum..yani saçlarım kuru oluo..acaba bu yüzden etki etmio olabilir mi?:sm_confused:

bende kirli saça yapıyorum ve böyle de benim saçıma etki ediyo diğer türlü çok zahmetli olur zaten

ben al dı m ve 2 ci kulklanısım ben ıslak saca uyguluyorum daha çok etkili oluyo kuru saca uygulaınca kurutuyo sacı

Bende saç bakım yağını kullanıyorum.
Bi ara sık kullanmıştım faydasını gördüm, saç dökülmelerim durmuştu belki ondandır.

ben de bugün aktardaydım.. bana da ordaki adam önerdi bu mecitefendi'yi.. ben sadece saç bakım yağını aldım ama bi seti vardı adam onu çok tavsiye etti.. şampuan saç bakım kremi ve yağı hepsi beraber fiyatı 19.90 ytl.. ama ben onu almadım.. gerçi çok övdü aklımda da kalmadı değil ama önce bi yağını kullanalım bakalım ondan sonra o seti de denerim...

kıslar güvenle kullanın ben kullandım 4 günde bir banyodan yarım saat önce sürüyorsun sonra yıkıyorsun saclarım cidden güclenmisti sıklasmıstı içinde birsürü bitkisel yag var güsel gercekten

kızlar bende tavsıye uzerıne defne garlı sac bakım maskesını aldm mecıt efendının cok memnunum saclarımı yumusacık yapıyo ve hos bır koku verıyor.tavsıye ederım:)

43233905gg9.png

kızlar kullandığınız yağ karışımı bumu?

bişi sorcam dax super gro mu iyi yoksa mecitefendi mi kıslarr hangisi ben kararsız kaldım..bnm saçlarım da kopuo fln çok güçsüz ve kuruu

Genel yorumlar olumlu olunca bende gittim bugün aldım mecitefendi saç bakım yağını:jeyyar:Ayrıca aktar bu karışım yağını öve öve bitiremedi içimden acaba mecit efendi bu adammı diye düşündümkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile36.5 ytl ye alan arkadaş var ben 10 ytl ye aldım ciddi kazım yemişim mideme oturdukaydirigubbakcemile3Hemen yarın yapmaya başlıcam..Haftada 3 kez yap dedi aktar,kutusunda da öyle yazıyo..Gelişmeleri bildiririmgamyoncuiremsu

X