Tüylerden Kurtulmak icin Zırnık Kullanan Var mı?

arkadaşlar bende şöyle bişey duydum tüyler temizlenir temizlenmez kendi idrarırınızın sürülmeside tüyleri bitiriyormuş kökünden denenmiş birşeymiş yapanlar söyledi

Cevabı diğer sayfalarda bulabilirsiniz. Yeterince okumadan kalabalık yapılıyor, sonra insanlar aradıkları asıl şeyi bulamıyorlar...
bunu diyeceğinize cevabı söyleseydiniz yine aynı kalabalık olacaktı...
şuan çok yoğunum okadar sayfayı okuyamam..bbu forum başlığı boşuna açılmadı..her seferinde kaç ayda etki gösterdiğine dair 100.sayfada olsan bile baştan okumak zorundamı kalacaz yani..üstelik ben daha önce okudum okumasam zırnık hakkında bilgi sahibi olup bu soruyu sormazdım..ama gözümden kaçmış işte..

a.s.haklısın arkadaşım belki konuya son sayfadan girdin heryeri okumak zorundamıyız cevap verilse ağız aşınmaz alt tarafı 3 5 yazacak

Kızlar acil yardım plssss!!! Aktara gittim hamam otu/zırnık dedim, bana EMMAK markalı tüy dökücü toz depilatör verdi. ne dersiniz olur mu?Bunda o hamam otu varmıs,sadece kötü kokusu yokmuş, buna gül aroması katılmış??

Kızlar acil yardım plssss!!! Aktara gittim hamam otu/zırnık dedim, bana EMMAK markalı tüy dökücü toz depilatör verdi. ne dersiniz olur mu?Bunda o hamam otu varmıs,sadece kötü kokusu yokmuş, buna gül aroması katılmış??

Evet rohy biliyorum, aktar bana da önce onu önerdi ama almadım ben, hiç kullanmadım da. Kanaatimce o ürün, hamam otu dışında maddeler de içerdiğinden onun gibi etki göstermez. Değiştirme imkanın varsa değiştir bence. Sevgiler...

arkadaşlar bende şöyle bişey duydum tüyler temizlenir temizlenmez kendi idrarırınızın sürülmeside tüyleri bitiriyormuş kökünden denenmiş birşeymiş yapanlar söyledi

nasıl olacakki o ben eşek sidiğini buldum sürdüm ama pek bir fark göremedim doğrumu acaba iyice bir sorsaydın doğruysa VAllaha ben onuda denerim:)

yawww ne ugraşıyorsunuz zırnıkla mırnıkla, bir arkadaşımızın yazdığı gibi eskiden ağda yada başka bir yöntem olmadığı için bu yöntem kullanılıyormuş, alın şeker limon yapın evde ağdanızı mis gibi uğraşmayın bu ne zamandan kaldığı belli olmayan yöntemlerle

iyyyy birde idrardan bahsediliyor yaww allah aşkına siz kafamı buluyorsunuz. yok merkep idrarı yok kendi idrarın... forum çoşmuş:)) Ama bravo merkebin idrarı bulmak için çaba sarfeden arkadaşımızı huzurlarınızda tebrik ediyorum:p üstelik eğitimci bir arkadaş:) bravooo alkış alkış

ya kardeşim nekadar bıktığımı anla artık başka bişey demiyorum hem ister uygula ister uygulama ama öyle saçma saçmada yorumlar yazma ltfen kırıcı oluyosun

Sadece tıbba inanıp da alternatif tıbba inanmayanlara sinir oluyorum!2si de olsun tabi ama alternatif tıbbı inkar etmeyin! Hem gercekten 'niyeee'nin dediği gibi,tüy derdinden çok fazla muzdaripsen,herşeyi göze alıp türlü türlü yöntem deniyorsun.Kınamamak lazım

Ve 'niyee ve okyanus incisi' lütfen derdinize bi nebze d eolsa çare bulduysanız bizimle hep paylaşın bizlerin de ihtiyacı var...teşekkürler..

eşek sütünün değil ama eşek sütü ve kırmızı zırnığın karıştırılarak epilasyondan sonra sürülmesinin etkili olduğunu duymuştum ama eşek sütü nasıl nerde bulunur bilemediğimden uygulayamadım.

evet arkadaşım yıllardır bıktım bu kıl derdinden sonuçlarını yazacam neler denediğimi hepsini yazacam kim ne derse desin hiç aldırış etmiyorum zevzekliklerine veriyorum arkadaşım eşe sütü değil sidiği ben denedim ilkte pek bişey olmadı ama 2. yi deniyecem perşembe günü sonuçlarınıda teker teker yazacam yüzümede farklı bişey deniyorum bakalım hayırlısı

ama okyonus incisinden ses çıkmaz oldu nerelerdesin arkadaşım artık siteye uğrsanda yazsan sonuçlarını bizede ben VAllaha kendimi resmen denek olarak kullanıyorum ama inanıyorum ki faydasını RABBİMİN izniyle görecem aynen sizlerde göreceksiniz

Zirniği Sürekli Kullananlar,lütfen Tecrübe Edindiğiniz Sonuçlari Bizlerle Paylaşmayi Unutmayin.biz De Ona Göre Yönlenelim

inŞAllah bişey olmaz Allah kurtarsın bizi bu sıkıntıdan içini rahattut 5 yıldır kullananlar varmoış bişey olmamiş hayırlısı ama yaparken fazla bekletme çok yakıyo benden söylemesi:)

kızlar bende pko hastasıyım.kıllarım çoook sert ve kalın.8 ay bioder serum+krem kullandım bi fayda olmadı.şimdi zırnık aldım 3 5 gün içinde deniycem.ama korkuyorum ilerki dönemde kanser yapar mı acaba .zaten pko olanlar kansere bi adım daha yakın.bide benim çenemde ve boynumdada çok var....inş kurtuluruz herkese slm

Evet çok bekletme bence de, özellikle yüz ve boyun çok hassas sen bilirsin ama ben yüzüme sürmem şahsen. 1,5 dk beklettim bacaklarımda o bile çok yara yaptı. Ama 2. seansta 3,5 dk beklettim alışmış çünkü. En fazla 1 dk beklet yaparsan eğer. Ama kanser konusunda bir bilgim yok yanlış bir şey söylemek istemem. Geçmiş olsun...

arkadaşlar ben ilk zırnığı yaptım aradan 1.5 ay geçti anca çıktılar ve %20 kadar azalma oldu ilk seferde normalde 3 saat kadar uğraşıyodum sadece bacaklarımla şimdi hem kollarımı hemde bacaklarımı 1 saatte aldım ve fazla acı hissetmedim ilk zırnık sürdüğümde anlatılmıyacak kadar derin yanmıştı ama şimdi 3 dakika beklettim fazla yanmadı çokşükür 2 ay sonra belli olur nasıl çıktığı sonuçları yazarım

X