Hobileriniz Nelerdir?

örgü,kuaför,alışveriş,eylence hertürlüsü ohooooooo dolu yanı daha çok varda bumlar aklımda olanlar ha bıde son zamanlarda yenı katıldığım kk var onu nasıl unuturum değilmi tabi en çok yaptığım hobi kızım beyzam...

Hobim yemek yapmak. Herkes yapar da. Ben değişik yemekler yapmayı severim. Evdekileri şaşırtmayı çok severim. Her akşam, eşimin mutfağa gelip, bu gün yemekte ne var ? Meraklı yüz ifadesiyle tencerelere bakması beni mutlu ediyor.Alışveriş te hobilerim arasında. a.s.

hıı dur bu düşünüyüm ben, ennnn çok kitap okumak, takı, ahşap boyama, araba kullanmayı çok severim öööle kafama göre çıkıp dolanırım işte, (ahh bi de par yapmayı iyice öğrensem) bi de bu aralar gitara taktım çok istiyorum öğrenmeyi, iştee benimkiler bunlar Dreyalı'cım. sevgiler

arkadaşlar benim en büyük hobim elişi yapmak örgü dantel dikiş ama çabuk biticek yoksa canım sıkılır bırakırım

Boş durmayı hiç sevmem hobilerim arasında;Takı yapmak,Şiir yazmak,Gitar çalmak en vazgeçilmezlerimden biri olan müzik dinlemek.yerimseniben

el sanatları dalında ahşap vs,etamin işlemek,şal ormek,bır kac şey daha var ama en cok yazdıklarımı yapmayı sevıyorum

kitap okumak,müzik dinlemek,yüzmek en sevdiğim hobilerimdir...
son 2 yıldır takı tasarım kurslarına başladım,fena da sayılmam...güzel takılar yapmaya başladım...

Bayanların vazgeçilmezi takılar her zaman ön plandadır taktığınz takıyı kendiniz yaptysanız ayrı bir güzel durur,ben takıyı aştım çanta,ayakkabı işlemeye başladım gerçekten çok zevkli...

Açmış olduğunuz konu el sanatlarındaydı uygun olan hobilerimiz bölümüne taşıyorum lütfen burdan devam edelim......

Son düzenleyen: Moderatör:
X