Anket Bayanlara sigara içmek yakışıyormu?

Bayanlara sigara içmek yakışıyormu?

• Yakışııırr

OY: 8 14,0%
  • Yakışmıyor

OY: 34 59,6%
  • Amaann..benim derdim bana yetiyo..

OY: 2 3,5%
  • Bende içtiğim için yorum yapamıyorum

OY: 12 21,1%
  • Gözlerine dizlerine dursun emiii tüü tüüü

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    57
B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
Bayanlara sigara içmek yakışıyormu?:bbo:laelaelaelaelae​

• Konu Sahibi busra_tuna
Ya bence özellikle bayanlara hiç yakışmıyor.Hele bazıları elinden düşürmüyo sokakta yürürken,kimse alınmasın ama basit görünüyo.

• Konu Sahibi busra_tuna
sigara icmek sadece bayanlara degil hic kimseye yakismiyor bana göre heleki o kokusu pöff :dilcikar:

• Konu Sahibi busra_tuna
yakışıp yakışmaması değil ki öenmli olan sağlığı tehdit etmesi bence..

• Konu Sahibi busra_tuna
Sokakta yürürken içilen sigara bir bayana asla yakışmıyor.Onun haricinde gözümüz çok alıştı herşeye..

• Konu Sahibi busra_tuna
Ama ben içiyorum senağlama

Ben içmiimde kimler içsin :Roflol:

Ama sokakta yürürken sigara içen bayanları bırak erkeklerden bile nefret ediyorum Kötü Kazen

• Konu Sahibi busra_tuna
Ben kendime yakıştırıyorum.Herkes sigarayı çok güzel tuttuğumu söylüyor ama sağlık için tabiki yakışmıyor.

sadece bayanlara değil kimseye yakışmıyor... Çocuklara erkeklere ihtiyarlar...

Ben de içiyorum hatta bana da yakışır. Çünkü ben de sokakta içmem,fosur fosur dumanaltı olmam.

Sigara diye de ölmem!!! Ama ortam güzelse,kocişle ya da arkadaşlarla muhabbetimiz enginse değmeyin keyfime... Elbet üzülünce de içerim, o zaman da bir elimde sigara diğer elimde mendil...

Pek Filiz Akın gördüm kendimi canım...
lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

bunun bayan erkek ayrımı yapılacak birşey olduğunu sanmıyorum.ama yürürken otobüste vs. yerlerde içenleri kınıyorum Kötü Kazen

sigara tabiki kimseye yakışmıyor ama malesef ben içiyorum inşallah bırakırım bir gün

Valla bende içiyorum..bırakmak gibi bi niyetimde yok şimdilik benneyaptımki

sigara içmek sağlığı tehdit edici bir unsur olduğundan kimseye yakışıtramıyorum. ama bazı filmlerde bayan oyunculara öyle bir içiriyorlar ki çok yakışıyor ne diyim

kimseye yakıştıramıyorum ben yasakkelime

walla bende bırakmaya çalışıorum sigarayı..tamam sağlığa zararlı ama bazı insanlarda gerçekten estetik duruo..yakışıoo..ama kesinlikle yolda yürürken değil!!

genel görüntü itibariyle yakışmıyor , ama sanki erkeğe sigara içmek yakışıyor mu.

X