Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

fire çok güselll abimi kendi üstüne sıkarken bile yakaladım hee:):)
birde hediye gelen cam şişem var ama markasını bilmiorum sevgilim bayılmıştı kokuya:)

erkekleri çıldırtan koku feromen miş 3 hafta önce arkadaşımın kuzeninden duydum ilk şaşkn şaşkın dinledim amerikada kimyager sevgilisi varmış özel bir parfüm yapmış harika kokuyor dedim konu öyle açıldı 3 haftadır nette feromen araştırmaktan hal oldum bitane aynısından rica ettim kargo çıktı ama hala gelmedi heyecanla beklemekteyim daha önce feromen kullanan kızlar varmı sonuçlarını merak ediyorum baya bi phalıya mal oldu bana ama yine insan şüphe edio hem çok şey okudum hemde çok şey duydum

lancome-hipnoss gercekten güzel bi parfüm

disel- fuel for life cok güzel
bu aralar iki parfümü kullaniyorum ve cok memnunum tepkilerden:))

bide ESCADA PACIFIC PARADISE kullandim zamanlar da cok olumlu tepkiler aliordum
cok tatli bi koku

geceler icinde kullandim parfüm
chanel-chance, bu parfümüde cok seviyor sevgilim

ama bir fis yetior cok agir gelio bana ama cok kalici

ben cansın baby kullanıyorum evlenmeden once de sonra da hala kullanıyorum eşim çok seviyor ben de oyle cok hafıf rahatsız etmeyen guzel doğal bı kokusu var

erkekleri çıldırtan koku feromen miş 3 hafta önce arkadaşımın kuzeninden duydum ilk şaşkn şaşkın dinledim amerikada kimyager sevgilisi varmış özel bir parfüm yapmış harika kokuyor dedim konu öyle açıldı 3 haftadır nette feromen araştırmaktan hal oldum bitane aynısından rica ettim kargo çıktı ama hala gelmedi heyecanla beklemekteyim daha önce feromen kullanan kızlar varmı sonuçlarını merak ediyorum baya bi phalıya mal oldu bana ama yine insan şüphe edio hem çok şey okudum hemde çok şey duydum

parfümü kullandın mı ? memnun musun? ve adı ne aldığın yeri söylermisin, feromonlar etkili benim de bildiğim kadarıyla bilgi verirsen sevinirim

LİTTLE black dress raregod ve treselle mor olanı ..! özellikle treselle ye nişanlım hasta oluo :):) tabi bana hasta oluo ama parfumu bahane edıo zemuszemus:nazar:

arkadaşlar bence de neomi campel sunset dıye bır parfumu var parfum cok super sıktıgımda etkı bırakıyorum :)yazılışını hatırlamıyorum tam olarak

eşimin şimdiye kadar en çok hoşlandığı parfümüm armani she oldu.

ondan sonra da avon far awayi beğenmişti.

coco mademoiselle süper bir koku ama onun dışında topicle alakalı olarak sevgilimi test ettim, birkaç parfüm değiştirdim, tercihi yves saint laurent - cinema oldu.

coco madmazelle genelde beğenılıyor sanırım erkekler tarafından.... yabancı sıtelerde de oyle dior

Chanel_coco_mademoiselle_EDP_100ml_2738.JPG_2738_1.jpg
Bencede kokularin kralicesi...

ben de bir sey biliyorum ki,parfumunuz ne kadar guzel de olsa erkek icin en onemli koku temiz ten kokusudur kaydirigubbakcemile3

X