Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

bende gucci rush no:1 i öneririm erkekler gercektende bu kokuya bayılıyor test ettim onayladım

arkadaşlar ben bugün 3 tane açık parfüm aldım ralph lauren Ralpy,escada margeret Sexy graffiti,burberry Weekend müthiş bişi bu parfümler yaaa özelliklede Sexy graffiti çoook ama çok çekici böle buram buram kokuyor portakallı karışık çok tatlı çok yumuşak meyve kokulu tavsiye ederim şiddetle eski parfümlerimi dolaba kaldırdım bile...

evet lancome hipnoss kullanıyorum hakika hem kalıcı hem de etkileyici benden tavsiye

Gucci Rush....harika Yanindan Geçenler şöyle Bir Etrafini Kokluyor Ne Bu Diye...ve Birkaç Bayan Yolda Arkamdan Gelip Sormuşlardi Parfümünüz Ne Diye Ama Söylemedim...size Söylüyorum Bir Tek:)

bende davidoff coll water kullanıyorum anlaşılacağı gibi gayet hafif bi parfüm ve kalıcı ama yinede teninize göre tercih yapın burdan isim beğenip almak çok yanlış olur

bende gucii rush sipariş ettim.. kullanan arkadaşlar hangisini kullanıyosunuz.
kırmızı renk şişedekinimi yoksa pembeyimi
pembe baharat kokuyomuş ben kırmızı sipariş ettimde...

gucci rush bence çok ağır kokuyor

burberry classickullanıyorum uzun zamandır.herkes çok beğeniyor ama alternatif olarak başka bi tane daha almayı düşünüyorum.tavsiyelerinizi değerlendircem kızlara.s.

gucci rush bence çok ağır kokuyor

burberry classickullanıyorum uzun zamandır.herkes çok beğeniyor ama alternatif olarak başka bi tane daha almayı düşünüyorum.tavsiyelerinizi değerlendircem kızlara.s.

uff okadar tavsiye ettilerkii güzeldir die gucci rush aldım kokusu hakkında hiçbir fikrim yok...:1no2:
agır parfümü hayyatta ben kaldıramam o kadar param boşamı gitti şimdi kk'da kullanan yokmuu:uhm:

kızlar eğer eşiniz/sevgiliniz çiçek kokularını seviyorsa Cacharel EDEN'ı tavsiye edebilirim(eşim bu parfümün kış kokulusunu çok seviyor.)

bende guccı rush kırmızı şişesi olanı kullanıyorum ama orjinali olması gerek 90ytl aldım süper kokuyor ayrıca çok farklı koku

arkadaşlar inanamıyorum size ne gucci rush'u? ne hynotic'i? ne 100 ytl si ne 150 ytl si bu fiyatlara parfümmü alıorsunuz?
ben 150 ytl arabama benzin koyarda fizanı gezer gelirim.
o parayı parfüme vericem ha? nihoha!laelaelaelaelae

bende arıyorum şöyle geçerken iz bıraqkacak bir parfüm ama bulamadım:KK43: biçok parfüm denedim ama hep yanlış seçimler..saki hugo boss deep red biraz öyle bi kokuydu şmdi hatırladım ama tam değil

Hugo Boss İntense ve Deep Red gerçekten çok güzel ve kalıcı ama bence esmer tene daha çok yakışıyor.

X