Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

bende lancome hypnose kullanıyorum eşim ve arkadaşlarım bayılıyor bir de oriflamenin giordan:dance:i gold çok güsel

eğer baharatlı ve tatlı kokulardan hoşlanıyorsanız(ki bunları esmerler kullanmalı) önerilerim:

-cacharel gloria,escada magnetism,dior addict,burberry brit

eğer hafif ve çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız(bunları da sarışın ve beyaz tenliler kullanmalı) önerileri :

- dolce gabbana light blue,donna karan be delicious(yeşil olanı) lancome miracle

not: parfüm tenden tene değişmekle birlikte,zevk meselesidir.sizişn çok beğendiğiniz kokuyu başkaları hiç beğenmeyebiliyor.ben mağazaya girer,parfümü iç bileğime sürer ve çıkar giderim..eğer o gün boyunca bileğimdeki kokudan memnun kalmışsam gider o kokuyu alırım ertesi gün.yukarıdaki koku örneklerini bu şekilde aldım ve hepsi alanında en kalıcı kokulardır...
not2: escada collection diye bir parfüm vardı.5 yıl aralıksız her kış kullandım.en sonunda parfüm kaldırıldı...escada o parfümü aşık olduğu kız için üretiyor ve kız ölünce piyasan çekiyor...ilk kez orjinal olmayan bir parfüm aldım,piyasadan kaldırıldığı için...deneyin mutlaka...sevgileryerimseniben

ben bvlgari omnia kullanıyorum we bayılıyorummm inanılmaz güzel bi kokusu war we bana çok yakışıo.. davidoff coll water gucci rush escada sexy graffiti amor amor bunlardan ben bıktım artık..burda duydukca hüsrana uğradım yokmu şöle yeni kokular??hipnotic poision nası bişi bilmiorum çok merak ettim en kısa zamnda deniicem..

valla ben christian dior jadore kullanıyorum ama tabiki arasıra öyle hoşuma gidiyo ki kullanmaya kıyamıyorum özel günlerde sıkıyorum eşim acayip bayılıyo.

Chanel Chance.. Uzun zamandır bunu kullanıyorum ve erkek arkadaşım hediye etti bunu ve bu kokuya bayılıyorlar, bir arkadaşımdan da duydum sevgilisi hediye almış, tescillendi benim için bu parfüm artık. yerimseniben

Ben Agent Provacateur'un tüm parfümlerine bayılıyorum. İç çamaşırı firması parfüm konusunda bu kadar mı başarılı olur. Ama yazık ki Türkiye'de sadece tek bir parfümeride ve oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. Problem değil ben alırım diyorsanız deneyin mutlakayerimseniben

Günlük kullanım için ben çiçek baharat şeker hiçbiri değil ama hepsinden biraz şık ve feminen kokuları seviyorum. Bunun için size önerebileceklerim tous, dupont pure essence, burberry brit (touch da olabilir pek bana hitap etmedi ama kullandığım süre boyunca beğenildi), givency irrestible ck truth women, JLO glow...

Ha yine tek bi parfümeri de satılan Bijan da harika bir koku

açıklıyorum
chırıstıan dıor chery
celvın klıne euphorıa
agent provocateur maıtresse
dolce gabbana the one
chanel coco matmazel
dolce gabbana lıght blue
versace black crystal noır
lutfen bunları deneyın pısman olmayacaksınız

açıklıyorum
chırıstıan dıor chery
celvın klıne euphorıa
agent provocateur maıtresse
dolce gabbana the one
chanel coco matmazel
dolce gabbana lıght blue
versace black crystal noır
lutfen bunları deneyın pısman olmayacaksınız

ben donna caran kullanıyorum çok süper bi koku
birde jivenj hat kütür kullandım oda güzeldi belki yanlış yazılmış olabilir pek ingilizcem iyi deil

Avn'un 10 sene önce Semua diye bir parfümü vardı. Üniversitede bölümde bütün erkeklere koklattık, hepsinin ortak fikri çoook sexy olduğuydu. Daha da öylesini koklamadım. Bulsam alacağım valla!

valla bn normalde armanın parfumlerını kullanıorum ama bıara hugo boss deep red kullandım ama çakma:p ama nedense erkekler bayılıodu cok keskın bı koku ama kış ıcın ıdeal bnce yaz ıcın agır kacıo :S

ya kızlar bişi sorcam bu lancome hpynoss ile hipnotic poision aynı parfümmü ya?fisfisfis

hayır canım birisi lancome hypnoss diğeri cheriston diorun parfümü bende o yanılgıya düşmüştüm
ama ikiside farklı firmaların bilgine canım

bence bu koku olaylarını tarafsız beylere sorsaydınız daha objektif yorumlar alırdınız... her erkek kendi kız arkadaşının kokusunu beğenecektir...ama evli erkeklerin bir çoğu eşlerinin temiz ve doğal ten kokularını tercih edecektir...ama genede isim vereceksem kullandığım lecoste önerebilirim...

ben sexy grafitti kullanıyorum. nişanlım da bu parfümü çoookk beğeniyoo

christian dior hypnotic poison kesinlikle erkeklerin en beendıı koku yurdısında tatıldeyken taksıcıler bana sureklı parfumumu soruodu hahaha burda da kesınlıkle erkeklerden gelen yorumlara gore 10 numara super bısıy hıcbızaman vazgecmem

orjinalinimi yoksa doldurma olanınımı kullanıyorsunuz açık olansa hangi markanın olduğunu öğrenebilirmiyim teşekkürler

X