Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

Chanel chance ...

Sevmeyen erkek gormedim.. erkegin begenecegini garanti olan tek parfum . Illa ki iltifat alirsinz

Onun disinda erkekler genelde sekerli parfumleri kadinda daha cekici buluyor.

hakikaten yaa listeye baktımda chancel chance yok..
kesinlikle olmalı bu koku o listede en eenn beğenilen kokulardandır chance❤️

ben kendim J'ADORE Christian Dior un farfümünü çok çok seviyorum.Eşiminde hoşuna gidiyor.Birde LANVİN Oxigene ve Eclat d'Arpege ve CHANEL CHANCE parfümlerini çok seviyorum.Hepsi acayıp kalıcı ve çok hoş.Eşiminde hepsi hoşuna gidiyor
lanvin oxigene biraz tarff eder misnz

Ben Agent Provacateur'un tüm parfümlerine bayılıyorum. İç çamaşırı firması parfüm konusunda bu kadar mı başarılı olur. Ama yazık ki Türkiye'de sadece tek bir parfümeride ve oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. Problem değil ben alırım diyorsanız deneyin mutlakayerimseniben

Günlük kullanım için ben çiçek baharat şeker hiçbiri değil ama hepsinden biraz şık ve feminen kokuları seviyorum. Bunun için size önerebileceklerim tous, dupont pure essence, burberry brit (touch da olabilir pek bana hitap etmedi ama kullandığım süre boyunca beğenildi), givency irrestible ck truth women, JLO glow...

Ha yine tek bi parfümeri de satılan Bijan da harika bir koku
tous hangisinden bahsediyorsunuz ??

kenzo flower 'ı geçen gün bi arkadaşımdan denedim..eve geldim..eşim bayıldı..peşimde dolanıp duruyo..sonra ertesi gün çarşıya çıkmıştık..kenzo alıcam dedim..hani sen beğenmiştin ya o parfümden dedim..dediği cevap şu:,
o parfümü kullanamazsın..çünkü çok baştan çıkartıcı..sadece benim yanımda kullanacaksan al ...:kızgın:
ki benim eşim öyle piskopata bağlamış bi adam değildir,gayet makul bi adamdır..ama bu parfüm onun kıskançlık damarlarını kabarttı..kaydirigubbakcemile3
hangisi tam olarakk bende var ama bir arlads vermişti kenzo diye sizinkinin şişesi nasıl ?? hala onu mu kullanıyorsnz ?

banada sevgilim geçenlerde james bond'n filminde oynayan kıza yapılmış james bond parfümü almış hediyeleride vardı yanında makyaj çantası ayna ve avon'dan ruj bayıldım kokusuna 49 ytl'di daha önce boss kullanmıştım otobüste yolda sormayan kalmamıştıhihoyyyt şaşırmıştım ... avondan turgulow kullandım oda çok hoştu ama indirime girdikten sonra çok değişti içine ne kattılarsa artık :çok üzgünüm:
boss hangisi ? tam olarakk?

erkekleri çıldırtan koku feromen miş 3 hafta önce arkadaşımın kuzeninden duydum ilk şaşkn şaşkın dinledim amerikada kimyager sevgilisi varmış özel bir parfüm yapmış harika kokuyor dedim konu öyle açıldı 3 haftadır nette feromen araştırmaktan hal oldum bitane aynısından rica ettim kargo çıktı ama hala gelmedi heyecanla beklemekteyim daha önce feromen kullanan kızlar varmı sonuçlarını merak ediyorum baya bi phalıya mal oldu bana ama yine insan şüphe edio hem çok şey okudum hemde çok şey duydum
nasıl bi koku geldim,i ??

X