Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

kalipso

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
233
1
44
Merhaba...Sizin fikrinizce erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği parfüm markaları hangileri?
Teşekkürler

diğer erkekleri bilmem ama eşim christian dior hypnotic poison parfümümü çok seviyor.yoğun bir gece veya kış kokusu.

212 sexy çok kışkırtıcı bir koku. Meyve kokularını sevenler kaçırmasın derim. Benim tercihim pur blanca dan yana, şimdilik sevgilimin bir şikayeti yok:icecream:

dolce gabbana light blue erkekleri çok etkiliyormş.ben de kullandm nişanlm bayılıodu.yurt dışında bununla ilgili araştırma yapmş adamlar.gerçekte ise erkeimsi bir koku bence bayanların çoğu da böle düşünüor.ama erkekler çook sevior.

Bencede en sexy koku Hypnotic Poison ustelik acaip kalici. Evden cikmadan once 2 tane pislatsaniz (pislatmak ne demekse neyse annadiniz siz) butun gun kalio yani. Bu nedenlede uzun sure gidio ekonomik oluo. Ve bi cok erkek bu kokuya hasta benden solemesi. Ama oyle abartip sikmayin milleti baymayin. 2 tane yeter:KK66:

Ben lancome miracle kullanıyorum fazla fresh bir koku ama bence esmerde en çekici koku C.Dior Pure Poison. Yeni çıktı bu koku deneyin inanamayacaksınız insanı alıp götürüyo

bende arıyorum şöyle geçerken iz bıraqkacak bir parfüm ama bulamadım:KK43: biçok parfüm denedim ama hep yanlış seçimler..saki hugo boss deep red biraz öyle bi kokuydu şmdi hatırladım ama tam değil

bende bir iki tane önermek istedim chanell-alure, lancome-hıpnoss, cacharel-glorıa .... yazılışları çok doğru olmayabilir idare edin artık.

ben kendim J'ADORE Christian Dior un farfümünü çok çok seviyorum.Eşiminde hoşuna gidiyor.Birde LANVİN Oxigene ve Eclat d'Arpege ve CHANEL CHANCE parfümlerini çok seviyorum.Hepsi acayıp kalıcı ve çok hoş.Eşiminde hepsi hoşuna gidiyor

sana katılıyorum hiçbir parfüm durmaz bende açık tenliyim ama hypnotic poısen mükemmel ama lütfen orjinal olsun doldurma olanlar biraz rakı kokuyo

kesinlikle öyle geçen gün hipnotic poison denedim bir yerde direkt rakı kokuyodukafamçokkarıştı

canim bende promesse kulaniyorum suan cok guzel kokusu var esimde hugo boss almis bugun dogum gunume harika kousus var ya demeki esim kokuya bayiliyor galiba o kokuda kalirim cok degistirmekte iyi degil ya esiminde hugoo boss var bana hep der yani bir kokunla seni taniyim der farkli sikma der her giyisim farkli kokuyor oda iyi degil ya

X